sadsad x
asdasd

Dermalogica Serum

4 ürün

  Cildin yenilenme süresini daha hızlı bir hale getiren Dermalogica Serum ürünleri hassas ciltlere sahip kişilerinde cilt sorunlarına çözüm sağlamaktadır. Kırışıklık, kızarıklık ve yaşlanma belirtilerine karşı onarıcı bakım sağlayan Dermalogica serumlar yağ fazlasını ve akne ve akne izlerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. 

  Dermalogica Serum Ürünleri

  Serumlar cilt sorunlarını gidermek amacıyla hazırlanmış yoğun formüllerdir. Akne, sivilce, kırışıklık, kızarıklık ve yağ kanallarında biriken fazla yağ sorunlarını ortadan kaldırmak için düzenlenmiş cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Cilde ihtiyacı olan bakımı sağlayan sıvı kozmetik ürünleri cilt sorunlarını yok olmasını sağlamaya yardımcı olarak düzeltici etki göstermektedir.

  Dermalogica Serumlar, cildin ihtiyacı olan bakımı içeriğinde bulunan vitaminler ve doğal bitki özleriyle sağlamaktadır. Hücrelerin canlanmasına ve yenilenmesine katkı sağlayan vitaminler ayrıca cildin daha aydınlık ve parlak görünmesini sağlar. Dermalogica serumlar aynı zamanda cildin hasar görmesine neden olan dış etmenler; hava, kir, toz, stres ve güneşin zararlı ışınlarından korumada etkilidir. Yüz bakımında cildin yenilenmesine katkı sağlayan Dermalogica serumlar cildin kısa sürede iyileşmesine ve istenilen görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Dermokozmetik ürünler arasında adını sıkça bahsettiren Dermalogica serum ürünleri, kırk beş güne kadar etkisini göstermektedir. Kuru ciltlerde meydana kırışıklık, elastik kaybı, akne sorunlarına çözüm sağlamaktadır. Dermalogica serum ürünleri kuru ciltlerde yaşanan erken yaşlanma belirtilerin giderilmesine yardımcı olur ve ortadan kaybolmasını sağlar.

  Dış etmenlere karşı koruma sağlayan Dermalogica Serum sıkılaştırıcı, leke giderici ve yaşlanma belirtileri üzerinde etki sağlayan yüz bakım ürünleri arasında yer almaktadır. hassas, karma ve tüm ciltlerin kullanımına uygun olan besleyici serum cildi yaşlanma belirtilerine karşı korur. İçeriğinde bulunan A, C ve E vitaminleri cildin esnekliğini sağlar. onarıcı ve yatıştırıcı yüz serumu Dermalogica Multivitamin Power Serum cildi güçlendirir. Güneşin neden olduğu izleri yok etmeye karşı etkili olur ve yaşlanma belirtilerinin etkilerini yok eder.

  Kuru ve zamansız yaşlanma belirtileri gösteren ciltler üzerinde etki sağlayan Dermalogica Hücre Yenileyici Serum hassas dâhil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Uzun süre cilt sorunları ile boğuşan kişilerin ihtiyacını giderilmek üzere hazırlanmış yoğun besleyici serum, sprey formunda cilt bakımını tamamlamaktadır. Cildi rahatlatan ve yatıştıran serum kan dolaşımını hızlandırır ve cildin ihtiyacı olan nem dengesini kontrol altına alır. Anti alerjik yapıya sahip olan Dermalogica serumlar, parfüm ve paraben içermez. Ciltte tahriş ve kızarıklığa neden olmaz. Kaşıntı hissi yaratmaz. Ürünü kullananların büyük bir çoğunluğu tarafından tavsiye edilmektedir. Klinik araştırmalar sonucunda ise kullananların %95’i bu ürünü tercih edeceklerini belirtmişlerdir.

  Dermalogica Göz Serumu, Göz çevresi bakım ürünleri arasında yer alan Dermalogica Ultrasmoothing Eye Serum hassas gözaltlarına sahip kişilerce kırışıklık ve yaşlanma belirtilerinin toparlanması ve yok olmasına yönelik üretilmiştir. Cildin doğal görünümüne kavuşmasına yardımcı olan Dermalogica Ultrasmoothing Eye Serum cildin ihtiyacı kadar nem kazanmasını sağlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.