sadsad x
asdasd

Dermalogica Nemlendirici Bakım Serisi

11 ürün

  Cilt bazen yapısı gereği bazen de dış etkenler kaynaklı olarak nem kaybına uğrayabilir. Nem kaybı, kuruluk yaratabileceği gibi uzun vadede kırışıklık veya çizgi oluşumuna sebep olabilir. Cilt yapısına uygun olan bir nemlendirici ile düzenli şekilde bakım yapmak bu sorunların önüne geçerken cilde de aydınlık bir görünüm sağlar. Dermalogica nemlendirici çeşitleri farklı cilt yapılarına göre özel tasarlanmış formüller sunar. Aşırı hassas, yağlı, çok kuru veya karma yapıdaki ciltlerine her birine özel olarak bulunabilen bu nemlendiricilerin ortak noktası ciltte dış etkenlere karşı koruyucu bir bariyer örmesi ve cildi beslemesidir. Sıkılaştırıcı, yağsız, hafif yapılı, UV korumalı, besleyici antioksidan içerikli, hafif renkli ve daha pek çok farklı çeşitte seçenek sunan Dermalogica nemlendiriciler doğal formülleriyle cilt bakımınızda önemli bir yer tutacak.

  Dermalogica Nemlendirici

  Cilt bakımının temeli yeterli nemlendirmeye dayanır. Vücudumuzun bu eşsiz kılıfı da her şeyde olduğu gibi, suya ve neme ihtiyaç duyar. Artık kendinize özen gösterin ve seçeceğiniz kozmetikler konusunda bir dünya markası olan Dermalogica nemlendirici bakım ürünlerini tercih edin. Alacağınız sonuç ilerleyen yaşlarda bile canlı kalmış cildiniz olacaktır.

  Cildin Yapısı ve Nemlendirme

  Çeşitli katmanlardan oluşan cildin en üst yüzeyi dermatoloji bilimi tarafından epidermis olarak adlandırılıyor. Kozmetik ürünlerin üzerinde çalıştığı alan bu yüzeydir. Oluşan nem kaybı bu yüzeyde kuruluklara, tıpkı susuz kalmış toprakların çatlaması gibi, ciltte kırışıklıklara neden olur. Yapılması gereken uygun nemlendiriciler ile cilde ihtiyacı olanı verebilmektir.

  Unutulmaması gereken nokta her cilt tipinin neme gereksinimi olduğudur. Yani sadece kuru ciltler nem isterler gibi bir genelleme yapılamaz. Yağlı ve bu yüzden parlak görünen ciltlerin bile neme ihtiyacı vardır. Dermalogica nemlendiriciler adı altında her cilt yapısına uygun, çeşitli krem, losyon, yenileyiciler, sıkılaştırıcı spreyler, bakım yağları ya da serum gibi nemlendirici çeşitlerini bu yüzden beğenilerinize sunmuştur. Hangi tipte olursanız olsun bu ürünler cildinizi dış etkenlere karşı koruyacak, cildin savunma bariyerlerini güçlendirecek ve onu gerektiği kadar nemlendirecektir. Genellikle hafif dokulu olan bu ürünler sıkılaştırıcı, besleyici, antioksidan katkılı, yağsız ya da güneş ışınlarına karşı UV korumalı nemlendirme gibi destekleyici yan etkilere de sahiptir. Ciltteki nemlendirmeyi sadece azalan suyun yerine konması olarak düşünmeyiniz. Ürünleriniz komple cilt bakımı temelinde formüle edilmişlerdir.

  Dermalogica nemlendirici ürün serisi içinde, anlatılan bu çeşitlendirmelere paralel olarak, çok sayıda bakım malzemesi yer alıyor. En çok tercih edilen ürün formu olan kremlerin içinde yer alan ve çok tanınan çeşitler cilt nasıl nemlendirilir sorusuna da en yaygın yanıtları veriyorlar.

  Dermalogica Moist

  Kısaca Dermologica nemlendirici krem olarak geçen ürün 100 miligramlık tüplerde bulunabilir. Karma cilt yapısına uygun olarak üretildiği için pek çok kişinin tercihi olacaktır, çünkü dünyada en çok rastlanan cilt tipi karma cilttir. Yani yüzün bazı yerleri yağlı, bazı yerleri kurudur. Bu krem ince yapısı ile kolayca emilecek ve cildin her tarafındaki nem dengesini sağlayacaktır. (Yağsız losyon çeşitleri arasında da arayabilirsiniz.) Tek bir ürün ve tek bir adımla cildinizin nemlenme sürecini aktive etmiş olacaksınız. Her zamanki gibi temizlenmiş yüze ve boyun bölgesine sabah akşam sürebilirsiniz. Makyaj altı kullanıma uygundur. Cinsiyet farkı olmaksızın herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Ürün hakkında bahsedilecek özelliklerden birisi de komedojenik olmamasıdır, yani gözenekleri tıkayıcı yapıda değildir, kolayca sürülür ve kolayca emilir. Çantanızdan eksik etmeyiniz.

  Dermalogica Ekstra Firming Booster

  Kuru ciltler için yapılmış Dermalogica sıkılaştırıcı konsantre serum, yaşlanan cildin sıkılaşmasına yardım amacıyla üretilmiştir. Destekleyici anlamı taşıyan booster kelimesi aslında ürün hakkında bir fikir vermektedir; yılların yıpratıcı etkilerine karşı cildiniz sağlam bir destek bulmaktadır. Zengin konsantre sıvı, bitkisel özler, vitamin ve protein katkısı serumun doğal içeriğini oluşturur. Kalıntı bırakmayan serum bir miktar ele sıkılır ve yüz ve boyun çevresine adeta masaj yapar gibi, yumuşak hareketlerle sürülür. Sonrasında diğer Dermalogica ürünleri ile cilt bakımınıza devam edebilirsiniz. Akşamları bu alışkanlığınız olsun. O ünlü kazayağı çizgilerinin sizin cildinizde oluşmamasını sağlayacaktır.

  Dermalogica Intensive Moisture Balance

  50 miligramlık küçük tüp ambalajlarda piyasaya verilen ürün Dermalogica kuru ciltler için yoğunlaştırılmış nemlendirici kremdir. Rahatça kullanılacak bir günlük bakım malzemesidir. Yaşlanmanın etkilerini tümüyle azaltmak, hasarları önlemek amacıyla formüle edilmiştir. İçinde yer alan kuru üzüm çekirdeği ekstresi ve yeşil çay özü gibi doğal muhteviyat aynı zamanda kreme antioksidan özellikler eklemiştir, böylece cildiniz daha dirençli hale gelecektir. Sabah ve akşam, temizlenmiş yüze, yukarı doğru yapılan yavaş hareketlerle sürülür. Kuru ciltlerle birlikte normal cilt tipine sahip olanlar da kullanabilirler.

  Dermalogica Multivitamin Thermafoliant

  Ürün koleksiyonu içinde değişik kozmetik çeşitlerine yer veren markanın Dermalogica Multivitamin Thermafoliant isimli ürünü bunun örneğidir. Isı ile aktive olan bir peeling malzemesi olan bu cilt yenileyici, yaşlanma karşıtı bakım serisi içinde de yer almaktadır. Scrub türünde, tanecikli bir yapısı vardır ve ciltte peeling (soyma) işlemi görür. Cilt üzerinde ısı alışverişine girerek yararlı içeriklerin cildin alt katmanlarına kolayca ulaşmasını sağlar. Gözenekleri asla tıkamaz, aksine özen göstererek açar. Herhangi bir reaksiyona neden olmaz. Temizlenmiş yüze, ıslattığınız ellerinizi kullanarak, iki dakika boyunca, dairesel hareketlerle sürün, göz çevresinde kullanmayın. Yüzünüzü ıslatmanıza gerek yoktur, ellerinizi ıslatmanız yeterlidir. Sonrasında yüzün ılık su ile durulanması gerekmektedir.

  Dermalogica Oil Control Lotion

  Yağı kontrol eden nemlendirici cilt losyonu Dermalogica güvencesiyle yağlı ve sivilceye eğilimli ciltler için uygun olan bir başka nemlendirici üründür. Akne oluşumlarının sıklıkla görüldüğü, yağlı cilt tipi için üretilmiştir. Cildi rahatlatan ve parlamasını engelleyen, cildin aşırı yağını emen, ona mat bir görünüm sunan, akışkan krem kıvamında bir losyondur. Gün içinde, gereksinim duyulan her an kullanılabilir. Diğer bütün özel bakım ürünleri gibi temizlenmiş yüze, yumuşak hareketlerle uygulanmalıdır.

  Dermalogica Overnight Repair Serum

  Anti aging bakım serisi içinde yer alan ve Dermalogica yaşlanma karşıtı gece bakım serumu adıyla kullanıcıların hizmetine sunulan bu ürün 15miligramlık şişelerde seçkin eczanelerde bulunabilir. Kuru ciltler için üretilmiştir ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı gece bakımı için uygundur. Argan ve gül yağı muhteviyatına eklenmiştir. Böylece hücreler gece boyunca yenilenirler ve cilt sıkılaşır. Yatmadan önce, temizlenmiş cilde, beş altı damla şeklinde direk olarak sürebilir ya da Dermalogica gece bakım kremi içine karıştırabilirsiniz. Hiçbir alerjik reaksiyon yaratmaz, kolayca emilir.

  Dermalogica Skin Hydrating Masque

  Nemlendirici yüz bakım ürünlerinin maske olarak bilinen çeşitleri içindedir. Dermalogica kuru ciltler için nemlendirici maske olarak arayabilirsiniz.  Temizlenen yüzü kapatacak şekilde (göz çevresi maskesi olarak da kullanılabilir), pürüzsüz bir katman halinde sürün. 10 dakika kadar bekleyin, sonrasında ılık su ile durulayın. Haftada iki kez uygulanabilir. Sonuçta uzun süre nemin ciltte kalmasını sağlayacak bir muhteviyata sahiptir. Onarıcı ve yenileyici seri içinde yer alır.

  Dermalogica Stress Relief Treatment Oil

  Aromatik yağlarla zenginleştirilmiş, masaj sırasında da kullanılabilen ama temelde banyo suyuna eklenen Dermalogica vücut yağı 100 miligramlık püskürtmeli şişelerde kullanıma sunulmuştur. Tüm cilt tipleri için yapılandırılmış, nemlendirici banyo yağıdır. İçeriğine eklenmiş ylang ylang yağı ayrıca sakinleştiricidir. Böylece hem vücudunuzu nemlendirecek hem de onu rahatlatmış olacaksınız. Saç derisine bile masaj yapar gibi sürülebilir. Sandal ağacı özü, lavanta, portakal çiçeği yağı ve adaçayı özütü diğer doğal katkı maddeleridir.

  Dermalogica Super Sensitive Shield SPF30

  Bu kez ürün gamı içinde nemlendirici güneş kremleri serisinin örneklerinden olan Dermalogica hassas ciltler için güneş koruyucu ile karşılaşıyoruz. Güneşe karşı 30 faktör ölçüsünde bir koruma sağlayan ürün aynı zamanda sıkılaştırıcı ve onarıcı cilt bakımını destekler. Bu özellikleri ile Dermalogica yaşlanma karşıtı bakım ürünleri içinde de yer almaktadır. Erken yaşlanmanın en büyük nedeninin güneş altında fazla kalmak olduğunu lütfen unutmayın ve korunmasız güneşe çıkmayın.  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.