sadsad x
asdasd

Dermalogica Makyaj Bazı

1 ürün

  Cilde makyaj öncesi pürüzsüz bir zemin hazırlayan yapılara sahiptir. Cilt bakımında büyük bir fayda olanağı sağlayan baz kullanımı, cildin koruyucu bariyerlerinin aktif olarak çalışmasını sağlar. Genel olarak cilt tonunu eşitleyen bazlar hazırlanırken kapatıcı özelliğine odaklanılır. Renk pigmentlerinin daha yoğun olduğu cilt bazları cilt sağlığına önem vermez. Cilt bakımı ve yüz bakımında etkili doğal bileşenlerle hazırlanmış Dermalogica ürünleri, cildin hem sağlığını hem de görünümünü iyileştirmek adına Dermalogica bazlar serisini oluşturmuştur.

  Dermalogica Makyaj Bazı Etkileri

  Dermalogica makyaj bazı, içeriğinde aktif olarak görev yapan bileşenler sayesinde cildi korur ve nem dengesini orantılar. Dermalogica ürünleri arasında renkli kozmetik içeren bu ürünler yaşlanma belirtileri başlayan orta yaş grubu kadınların ince çizgilerini de doldurmadan kusursuz görünmesini sağlar. Cildin ferahlamasına ve rahatlamasına yardımcı olan Dermalogica bazlar kırmızı lekeler ve kahverengi lekelerinde üzerinde etkisini gösterir. Bir perde gibi cildin görünümünü kaplayan Dermalogica bazlar güneşin zararlı ışınlarına da karşı etkin koruma sağlar.

  Dermalogica baz ürünleri doğal bitki özlerinin yardımıyla bir araya geldiği patentli formülleri ile cilt sağlığını ve doğallığını bozmadan klinik çalışmalar ve dermatolojik testlerden başarı ile geçmiştir. Dermalogica baz kullananların sıklıkla övdüğü Dermalogica Skinperfect Primer spf30’dur.

  Kadınlar günlük kozmetik ürünlerini yüzlerine denerken bir ressam gibi renklerin düzgün görünmesi için baz kullanır. Cilt tonunu dengeleyen bazlar cildin daha doğal ve makyajsız görünmesini sağlar.

  Dermalogica Makyaj Bazı Ürünleri

  Dermalogica Baz, cilt gün geçtikçe dışardan aldığı etmenler yüzünden zarar görmeye başlar. Cilt sağlığını etkileyen bu etmenler kızarıklık ve tahrişin olmasına neden olur. Cildin geçici olarak iyi bir görünüme sahip olmasını sağlayan kozmetik ürünler zamanla cildi daha kötü bir görünüme sokar. Düzenli kullanıldığında Dermalogica Redness Relief Primer SPF20 kuruluk, kızarıklık, leke ve hassasiyeti azaltmaya yardımcı olur. Nemlendirici özelliği ile cildin yumuşamasına yardım eder. İçeriğinde bulunan özlerin etkisiyle cildin daha rahat ve daha sakin olmasını sağlar. Mantar özleri, Bisabolol, Kolloidal, yulaf, Aloe Vera ve Papatya özlerini bünyesinde barındırır. Hoş bir kokuya sahip olan Dermalogica Redness Relief Primer SPF20 ince, yeşil dokusu ile cilt tonunu eşitleyerek hassas ciltler dâhil tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

  Dermalogica Makyaj Bazı, tüm ciltlerin, özellikle kuru ve çok kuru ciltlerin kullanımına uygun olan cilt tonu eşitleyici yüz bakım kremi ince yapılı, yağsız bir formüle sahiptir. Zamansız yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmaya veya perdelemeye yarayan Dermalogica Hydrablur Primer güneş koruyucu özelliği ile cilt sağlını korumaya yardımcı olur. Makyaj yapmadan önce kullanılan Dermalogica makyaj bazı ince çizgileri azaltır. Cildin parlamasına yardımcı olur. Mat bir görünümü tamamen yok etmez. Cildin gerginliğini sağlar. cildin pürüzsüz görünmesini sağlayan Bu ürün ipeksi bir dokunuş sağlar. tam olarak yüz ve boyun bölgesine uygulanmaktadır. Dermalogica Hydrablur Primer kullananlar arasında sıklıkla tercih edilen ürünler arasında varolmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.