Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Dermalogica Güneş Ürünleri

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Dermalogica, güneş koruma ürünleri ile cilt sağlığını korumaya odaklanan geniş bir ürün yelpazesi sunan bir markadır. Güneş ışınlarından kaynaklanan zararları azaltmak ve cilt kanseri riskini en aza indirmek için günlük güneş koruması kullanımı cilt bakım rutinlerinin önemli bir parçasıdır. Dermalogica'nın güneş ürünleri genellikle geniş spektrumlu UVB ve UVA koruması sağlayan özel formülasyonlara sahiptir.

Dermalogica'nın güneş koruma ürünleri arasında genellikle güneş kremi, güneş koruyucu losyonlar ve makyaj altına kullanılabilen bazı ürünler bulunabilir. Bu ürünler genellikle cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda cildi nemlendirir ve besler. Özellikle güneşe maruz kalma süresine ve cilt tipine uygun SPF değerleri içerirler.

Markanın güneş koruma ürünleri, genellikle hafif formülasyonlara sahip olup cilde rahatça uygulanabilir. Ayrıca, genellikle cildi ağırlaştırmadan, yağlı bir his bırakmadan ve beyaz bir tabaka oluşturmadan günlük kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmışlardır. Güneş koruma ürünlerini düzenli olarak kullanmak, cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olabilir ve cilt sağlığını uzun vadeli olarak destekleyebilir.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.