sadsad x
asdasd

Dermalogica Güneş Ürünleri

6 ürün

  Cilt sağlığını korumak, yaşlanmayı geciktirmek ve lekelenmeyi önlemek için cilt temizliğinin ardından gelen en önemli aşamalardan biri de güneş koruması ve bakımıdır. Yaz-kış düzenli bir koruma isteyen cilt için uygun dermokozmetik ürünlerden olan Dermalogica güneş serisi hassas, yağlı, kuru ciltler için uygun alternatifler sunmaktadır. Yağlı ciltler için özel olarak tasarlanan yağ içermeyen güneş koruyucu krem akne eğilimli ciltler için de rahat bir uygulama sağlamaktadır. Bu koruyucu kremleri farklı koruma faktörleri skalası ile ihtiyacınıza göre çözümlere sahiptir. Cildinizin sağlığını korumak ve genç görünümünü devam ettirmek için Dermalogica güneş kremleri ile uzun süreli bir koruma sağlayabilirsiniz.

  Dermalogica Güneş Kremleri ve Koruyucuları

  1986 yılında Jane ve Raymond Wurwand tarafından kurulan Dermalogica ürünleri Amerika’da ortaya çıkmıştır. Doktorlar ve terapistler tarafından çok sık tercih edilen bu marka tüm cilt durumları için özel bir cilt bakımı sağlamaktadır.

  Dünyanın 80’den fazla ülkesinde dermokozmetik sektörünün en bilinenen markalarından olan Dermalogica, cilt bakımında başarılı ürünler formüle ederek 324 ödüle layık bulunmuştur. Amerika Birleşik Devletleri’nin önde gelen markalarından biri olan ve kırışıklık, akne, kuru cilt ve göz çevresi morlukları gibi birçok cilt sorunun çözümünü sağlanmıştır.

  Dermatologların en fazla tavsiye ettiği Dermalogica ürünleri fiyat olarak diğer markalardan pahalı olsa da kullanıcı deneyiminin en üst düzeyde olduğu markalar arasındadır. Cildin mükemmel hale gelmesine yardımcı olan bu markanın güneş koruyucu ürünleri de üstün bir performans göstermektedir.

  Cildin elastikiyet kaybını önleyen, güneşten kaynaklanan cilt sorunlarının giderilmesini sağlayan ve cildin genç görünümünü uzun süre korumayı hedefleyen güneş bakım serisi, birçok cilt tipine en uygun bakımı sağlıyor.

  Düzenli olarak kullanıldığında cildin daha genç ve canlı görünmesine yardımcı olan ürünleri, hassas cilde sahip olanlar da güvenle kullanabiliyor. Güneş koruyucu serisini her mevsim güvenle kullanabilir, kremlerinizle karıştırıp SPF etkisi yaratabilirsiniz.

  Fondöteninizle birlikte kullanarak, SPF etkisini makyaj malzemelerinize de ulaştıracağınız gün ışığı koruma serisi, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en güvenilir güneş koruma serileri arasındadır.

  Dermalogica Güneş Koruyucu Ürün Çeşitleri

  Dermalogica ürün çeşitleri, hassas ciltler ve tüm cilt tipleri için doğru cilt bakımının sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Cildinizin ihtiyacına ve hassasiyetine uygun bakımın yapılması için serinin birçok farklı ürün çeşidi arasından seçim yapabilirsiniz.

  Ülkemize satışa sunulan çeşitler sınırlı olsa da, seçkin eczanelerde birçok Dermalogica ürününü bulmanız mümkün olacaktır. Yetişkinlerin ve çocukların güvenle kullanabileceği bu ürünler sayesinde istediğiniz zaman güneş koruma kalkanınızı cildinize sürebilirsiniz. Markanın en çok tercih edilen güneş koruyucu ürünleri, aşağıda detaylandırılmıştır.  Dermalogica Super Sensitive Shield SPF30 Hassas Ciltler  Hassas cildin bakımı da özen ister. Bu yüzden doğru bir cilt bakımı için kullanılması gereken ürünler seçilirken içerikleri ve etkin maddelerinin bilinmesi son derece önemlidir. Doğal mineraller içerek Dermalogica Super Sensitive Shield SPF30 hassas ciltler için güneş filtreleri oluşturarak özel bir koruma sağlar.

  Bitkisel aktifler ve yulaf içeriği ile cildin kızarık görünümünün azalmasını sağlarken ince yapılı formülüyle zayıflayan cilt bariyerinin korunmasını sağlar. Cildin zamansız yaşlanmasına neden olan iritasyonların önüne geçen Dermalogica Super Sensitive, tek başına kullanılabilir. Yüzme sonrası ve egzersizler sonrasında tekrarlanarak etkisi artar ürün, güneşe çıkmadan 15 dakika önce sürülerek koruyucu kalkan şeklinde kullanılabilir.

  Su sporları yapanlar ve yaz sezonunda plaj aktivitesinde bulunanlar için etkin bir koruma sağlayan ürün grubunda, tüm vücut için kullanabileceğiniz güneş koruyucu bakımını yetişkin ve çocuklar kullanabilmektedir.

  Solar Defense Booster SPF50 Güneş Koruyucu

  Her cilt tipi için kullanılabilen geniş spektrumlu Solar Defense Booster SPF50 güneş koruyucu C ve E vitamini içeriğiyle cildin genç görünmesine de yardımcı olur. Güneş koruyucu olarak da nemlendirici olarak da kullanılabilen ürün, fondötene karıştırılarak daha üst düzey bir koruyucu etki göstermektedir. Yeşil çay ve üzüm ekstresi içeren, suni renklendirici içermeyen bu ürünler sayesinde cilde eşit miktarda sürülen kremi güneşe çıkmadan 30 dakika önce sürebilirsiniz. Yüzme ve spor aktivitelerinden sonra yenilenerek kullanıldığında da etkisi devam eden ürün, serbest radikal hasarlara karşı da etkilidir.

  Dermalogica Protection 50 Sport

  Spor tutkunlarına yönelik üretilen Dermalogica Protection 50 Sport 40 dakika suya dayanma özelliğiyle dikkat çekiyor. Oleozom teknolojisi SPF etkisinin artmasına yardımcı olurken, ince yapısı yapışkan his bırakmadan güneşten korunma sağlıyor. Güneşin doğduğu andan başlayarak battığı ana kadar cilt koruma hedefiyle üretilen seri, yüz ve vücut için uygun kullanımıyla güneşe çıkmadan 15 dakika evvel kullanılabiliyor. Yaz sezonunda sokakta fiziksel aktivite gerektiren kişilerin güvenle kullanacağı ürün, sporcular tarafından da uzun süre kullanılabilmektedir. Açık renk ten rengine sahip olanların rahatlıkla kullanabileceği bu ürünler cilde zarar vermeden kullanılabilmektedir.

  Dermalogica After Sun Repair

  Güneş koruyucu etki sonrası cildin kaybettiği nemi geri kazanmasını sağlayan ve ferah bir his bırakan Dermalogica after sun repair hasar gören cildin onarılmasını ve genç görünümün yaratılması için ihtiyaç duyduğu Anti Aging etkiyi arttırıyor. Cilt yüzeyinceki kızarıklıklar, acı ve tahrişleri en iyi şekilde onaran Dermalogica After sun, aktif sporcular ve güneş ışığının altında yoğun olarak kalan kişiler için oldukça iyi sonuç veriyor. Güneş sonrası kremin kullanımıyla birlikte cildinize sorunsuz bir bakım yapabilirsiniz.

  Dermalogica Markası


  1986 yılında Los Angeles’ta cilt terapisti Jane Wurwand ve öğrencileri, Dermalogica markasının ortaya çıkmasını sağladı. Lisanslı cilt terapisi eğitimleriyle California’da başlayan bu oluşum, cildin tahrişini engelleyici ürünler geliştirmeye başladı.

  Ciltteki her türlü hasar (akne, yaşlanma, tıraş, gün ışığı tahrişleri, kuruluk, kızarıklık vs.) karşısında uygun bir bakım ürünü üreten ekip, Dermalogica markasının ilk tohumlarını attı ve o günden bu yana 324 ödüle layık görülen bu markayı yarattı.

  Cilt doktorları ve güzellik uzmanlarının tavsiye ettiği markalardan olan Dermalogica ile cildinize adeta ikinci bir deri giyinerek, gün ışığının olumsuz etkisini bertaraf edebileceğiniz güneş koruyucu seri,  memnun kalacağınız bir bakım sağlar.

  Ürünler tüm dünyada dermatologlar tarafından en çok tercih edilenler olarak nitelendirilen ve profesyonel kullanıma uygun olan özelliklerle ortaya çıktı. Günümüzde hala en çok tavsiye edilen ve profesyonel kullanımda da kullanılan markanın ürünleri seçkin eczanelerden temin edilebiliyor.

  Her geçen gün başarılı bir çalışma sistemiyle ürün geliştirmeye devam eden laboratuvarda üretilen ürünlerle tüm cilt yapısının doğru biçimde korunması mümkün olacaktır.

  Güneş Koruyucu Ürünler Nasıl Kullanılmalı?

  Dermalogica da diğer güneş koruyucu ürünler gibi güneşe çıkmadan 15 dakika önce sürülmelidir. Etkin bir sonuç alınması için terleme ve suya girme sonrasında da tekrarlanması gereken ürünler, güneş sonrası bakım ürünleriyle desteklenmelidir.

  Sadece yaz döneminde değil, kış sezonunda da kullanılması gereken güneş koruyucu bakım ürünleri, gün ışığının zararlı etkilerinden arınmak ve gençleştirici bakım etkisi sunmaktadır. Güneş sonrası soğutma balsamı olarak kullanılan after sun serisi de, her akşam tüm yüz ve vücut için uygulanmalıdır.

  Dermalogica Serisi Ürünlerin Yan Etkisi Var Mı?

  Dermalogica laboratuvarlarında geliştirilen tüm ürünler, insanlar üzerinde denenerek piyasaya sürülmüş, herhangi bir yan etki de belirtilmemiştir. Ancak ürünlerin içeriğindeki maddelere karşı hassasiyeti olanların ürünleri hekimlerine danışmadan kullanmamaları gerekmektedir. Ürünleri kullanan birçok kişi, etkisini ilk 30 gün içinde görebilmektedir. Yüz ve vücut için kullanacağınız cilt bakım ürünlerini göz çevresi kremleriyle tamamlayarak, güneşin zararlı etkilerine karşı önlem alabilirsiniz.

  Dermalogica Güneş Kremi Kullananlar

  Dermalogica güneş kremi kullananlar üründen memnun kaldıklarını bildirmiştir. Geri dönüşlerin olumlu olduğu ürün kullanımında spor yapan kişilerin ter ve suya karşı etkin bir korunma sağlayan ürünün uzun süre etkisini gösterdiği kanıtlanmıştır. Tüm cilt tipleri için kullanabileceğiniz ürünleri sitemizden ekonomik fiyatlara temin edebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.