x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Yaz aylarında güneş koruması önemini arttırmaktadır. Sıcak havada güneşin altına savunmasız çıkmak cildin hasar görmesine neden olur. Cilt bakımı için zorluk çıkartan güneşin zararlı UV ışınlarından kışında korunmak gerekmektedir. Soğuk havalarda cilt ne kadar kendini korumaya alsa da her daim etkisi bulunan UVAUVB ışınları cilt yüzeyinde sorunlara yol açmaktadır. Bu sorunlardan etkili bir şekilde kurtulmak için yapılması gereken güneş koruyucu kremleri düzenli ve devamlı bir şekilde kullanmaktır. Özellikle hassas ciltler güneşten daha fazla korunması gerekmektedir. Dermalogica güneş kremi göz yanmalarına neden olmadan ve iz bırakmadan hazırlanmış formülü ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.  Yüz bakımı ve cilt bakımı koruması üzerinde etkili bir koruma başarısına sahip olan Dermalogica ürünleri suya dayanıklı ve paraben içermeyen yapıya sahiptir.

Dermalogica Güneş Kreminin Etkileri

Dermalogica güneş kremleri, cildin bakımını tamamlarken aynı anda cilt sorunlarını engellemeye yardımcı olur. Güneş ışınlarında kalmak gün içerisinde belli bir süreye kadar sağlıklıdır. Daha sonra cilt yüzeyinde sorunlar oluşmaya başlar. Cilt kanserine kadar uzanır. Dermalogica güneş kremi cilt korumasını sağlarken suya dayanıklı yapısıyla müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır. Cildin renk pigmentlerinin bozulmasını önleyen içeriği ile aynı zaman da güneş ışınlarının altında fazla kalmaktan oluşan yanma ve güneş çarpmalarına karşı önlemlerini alır. Dermalogica güneş kremi kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Dermalogica Güneş Kremi Ürünleri

Dermalogica Güneş Sonrası Kremi, aşırı güneşin etkilerinden oluşabilecek hasarlara karşı cildi korur, yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasına engel olur. Güneş sonrasında yanmaya maruz kalmış cildin rahatlamasına yardım eder. Su bazlı yapıya sahip olan Dermalogica After Sun Repair cildin su seviyesini dengeler. Kuru ciltlere sahip kullanıcılarının cilt yüzeyinin yumuşamasını ve sağlıklı görünmesini sağlar. Dermalogica After Sun Repair içeriğinde sabun bulundurmaz. Sabun içeren ürünler cildin nem seviyesini bozar. Bu nedenle Dermalogica ürünlerinde herhangi bir zararlı madde kullanmaz. Göz çevresinde de etkinliğini sürdüren Dermalogica After Sun Repair göz çevresinde bulunan gözeneklerin temizlenmesini ve cildi nefes almasını sağlamaktadır. Nemli ya da yağlı bir his bırakmaz. Cildin su depolarının mümkün olduğunca artması ve dengelenmesi için aktif olarak hazırlanmış formülü ile mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Dermalogica After Sun Repair parfümsüz olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde paraben bulundurmaz ve suni koku içermez. Dermalogica ürününü kullanırken yüzün tam ortasından daireler çizerek sürülmesi önerilmektedir. Cilt damarlarının masaj ile açılmasını ve rahatlamasını sağlayan güneş koruyucu krem cildin sağlıklı görünmesini sağlar.

Dermalogica Güneş Koruyucu, cildin nem kaybını ve kurumasını önleyemeye yardımcı olan Dermalogica Solar Defense Booster güneş koruyucu krem tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Hassas ciltler üzerinde etkinliğini sıkça gösteren Dermalogica Solar Defense Booster 50 faktör koruması ile cildin güneş ışınlarından ve yaşlanma belirtilerinden mümkün olduğunca en etkili şekilde koruma sağlar.

Dermalogica Güneş Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.