sadsad x
asdasd

Dermalogica Göz Çevresi Bakımı

2 ürün

  Yüz bölgesinin en hassas yerlerinden biri olan göz çevresi özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Özellikle de belli bir yaştan sonra oluşabilecek göz altı torbaları, çizgi ve kırışıklıkları önlemek, var olanları ise azaltmak için düzenli bir bakım şarttır. Dermokozmetik dünyasının lider isimlerinden biri olan Dermalogica’nın sunduğu göz bakım ürünleri ile bu bölgenize nazik bir koruma sağlayabilirsiniz. Alerjik etki yapmayan temizleyici jelin ardından Dermalogica göz kremleri içerisinden ihtiyaca uygun olanı seçip kullanabilirsiniz. Torbalanmayı azaltıcı bakım maskesi, pürüzsüzleştirici vitamin kompleksi, göz çevresine canlılık veren krem ve aydınlatarak koruma sağlayana krem seçenekleri ile göz çevreniz için en doğru bakımı Dermologica serileri arasından oluşturabilirsiniz.

  Dermalogica Göz Kremi

  Yıllar nasıl çabuk geldi geçti, değil mi? Bir gün aynaya baktınız ve göz çevrenizde, özellikle şakaklara doğru olan kısımda o ünlü kazayağı denilen çizgileri siz de gördünüz. İşe daha erken başlanmalıydı ama gene de geç kalmış sayılmazsınız. Şimdi ihtiyacınız olan Dermalogica göz kremi ile cildinizin ihtiyaç duyduğu onarımı ona sağlamaktır.

  Göz Çevresi Özel Bakım İster

  Kişisel bakım konusu içinde baş sırayı alan yüz bakımı hakkında ilk anda pek akla gelmeyen göz çevresi bakımı aslında estetik görünüş açısından yüzün en önemli kısmıdır denebilir. Ve de en yumuşak ve etkilere en açık bölgesidir. Çünkü göz çevresindeki deri normal deriden çok daha incedir, bu da bu kısmı zamana ve çevre etkilerine karşı savunmasız bırakmaktadır.

  Şarkılardaki romantik sevgili aşkının yüzündeki çizgilerin ona ait olduğunu ve silinmesini istemez ama göz çevresinde başlayan kırışıklıklar kadın olsun, erkek olsun, herkes için en azından hüzün kaynağıdır. Oysa biraz çaba ile yaşlanma belirtisi bu çizgilerin önüne geçilebilir, zamanın yıpratıcı etkileri yavaşlatılabilir. Ayrıca dudak kenarları da ne yazık ki yılların izlerini gösteren bir ayna gibidir ama onu da ilgili bakım ile daha iyi hale getirebilirsiniz. Hepsinin ortak çaresini Dermalogica yüz bakım kremleri grubunda bulacaksınız.

  Göz Çevresi Kırışıklıklarının Nedenleri Nelerdir?

  Sürekli zamandan söz açılıyor ama sigara, alkol, yıllardır kullanılan ağır makyaj ürünleri ve bu makyajın geceleri gerektiği gibi temizlenmemesi, uykusuzluk, kirli hava, yoğun güneş ışığı ve az su tüketimi gibi dış etkiler de göz çevresini hızla yaşlandıran unsurlardandır. Gülerken göz çevrenizde oluşan tatlı kırışıklıklar zamanla kalıcı hale gelir. Bu sayılanlardan vazgeçer ve göz çevresi bakımınıza 30 yaş civarı başlarsanız ilerleyen yaşlarınızda genç görünümlü kalabilirsiniz. (Bu da yaşlılık dönemlerinde büyük bir moral kaynağı olacaktır.)

  Göz çevresi bakımı dermatologlar tarafından anti-aging (yaşlanma karşıtı) bakım kategorisinde ele alınır. Dermalogica göz çevresi bakımı markanın kendi yetiştirdiği cilt terapistlerinin de en çok dikkat çektiği konulardan biridir. Yaşlanma karşıtı bakım sizi genç görünen bir anneanne, bir babaanne veya bir büyükbaba yapabilir.

  Göz Kremi Kullanırken Dikkat Edilecekler

  • Öncelikle kendi cilt tipinize uygun ürün çeşidini bulun.
  • Seçilen ürün her zaman kaliteli, güvenilen bir marka olsun.
  • Göz kremini yüzük parmağınızla göz çevresine yavaş hareketlerle dokunur gibi sürün. Çünkü yüzük parmağı parmaklarımız içinde en zayıf güce sahip olandır ve doğal olarak bu nazik bölgeye fazla basınç uygulamaz.
  • Tabii ki göz bakım kremi temizlenmiş cilde uygulanmalıdır. Sabah akşam sürülebilir.
  • Diğer cilt kremlerinizi bir şey olmaz mantığıyla göz çevrenize lütfen sürmeyin. Onların içeriği bu bölge için fazla yoğundur.
  • Bu kremler göz çevresinde morluk, şişlik, gözaltı torbası gibi istenmeyen görünümlerin oluşmasını engelleyecektir. Fakat böyle oluşumlar zaten varsa göz bakımı kremini bolca sürmeniz bile işe yaramaz. Bu çeşit ürünler tedbir amaçlıdır, ilaç gibi düşünülmez.

  Bu kadar genel bilgiden sonra ürün çeşitlerinin tanıtımına göz atabiliriz.

  Dermalogica Göz Çevresi Bakım Kremi

  Kendi alanında bir klasik haline gelen bu krem çizgilenmelere, kırışıklıklara ve nemsiz göz çevrelerine ihtiyaçları olan bakımı sağlayacaktır. Dermalogica Age Reversal Eye Complex adıyla 15 miligramlık uygun ambalajlarda bulabilirsiniz. İçerdiği dişbudak ağacı özü, C vitaminleri, peptitler, bir A vitamini çeşidi olan Retinol ve diğer doğal malzemeler (örneğin Prunus armeniaca olarak tanımlanan kayısı çekirdeği yağı, avena savita olarak sınıflanan yulaf çekirdeği yağı, yonca tohumu ekstresi, salatalık özütü ve turp kökünün özü), mikro kapsül teknolojisi ile birleştirilmiştir. Bu firmanın geliştirilmiş yeni formülüdür. Gözlerinizin çevresindeki yaşlanma belirtilerinin azalmasını sağlar. İlk iki hafta gün aşırı, sadece akşamları kullanınız. Sonrasında her akşam temizlenmiş göz çevrenize uygulayabilirsiniz.

  Dermalogica Sıkılaştırıcı Kompleks Krem

  Cilt sorunları içinde zamansız yaşlanma gibi bir konunun da geçtiği görülür. Özellikle açık havada, güneş altında çalışanlar, işleri sıcak ve kuru ortamlarda olanlar bu risk altındadırlar. Denizciler, madenciler, kuaförler, hemşireler, aşçılar, sauna gibi buharlı ortamlarda görev yapanlar örnek gösterilebilir. Dermalogica Vitamin Power Firm bu erken yaşlanmanın önüne geçebilecek sıkılaştırıcı ve vitamin katkılı bir bakım kremidir. Kırmızı deniz yosunu özü içeriğinde en çok dikkati çeken malzemedir. Çünkü bu bitkisel malzeme kraliçe Kleopatra’nın güzellik sırları içinde bile geçiyor. Nemsizlik çeken, gevşemeye başlayan göz çevresi derisini yeniden canlandırır ve onu besler.

  Dermalogica Güneş Korumalı Göz Bakım Kremi

  Ürün gamına bakıldığı zaman adeta kişiye özel çeşitlerin görüldüğü göz bakımı kremlerinde Dermalogica Total Eye Care Spf 15 de var. Güneşe karşı 15 faktör korumalı bu ürün ince çizgileri azaltmaya yardımcı göz çevresi bakımı amaçlıdır. Bütün cilt tipleri için uygundur. İşe göz çizgileri daha inceyken başlamak yerinde bir tedbirdir. Ürün koyu halkalanmalara, derin ve dikey kırışıklıklara karşı kesin etkilidir. Göz çevresindeki deri hücrelerinin yenilenmesi ile cilt çok daha sağlıklı ve pürüzsüz hale bu krem ile gelebilir. Yazın tadını çıkarmaya da güneş koruma faktörleri yardımcı olacak. 15 gramlık ambalajı plaj çantanıza rahatça sığabilir. Sivri uçlu tüp kullanım kolaylığı amaçlıdır.

  Dermalogica Göz Serumu

  Hassas ciltler de dahil olmak üzere bütün cilt tipleri için öğütlenen, Dermalogica ince çizgileri yumuşatmaya yardımcı sıkılaştırıcı göz serumu markanın özenle yaratılmış ve diğer kozmetik firmaları ile olan farkını ortaya koyan bakım ürünüdür. Tek bir ürünle, tek bir adımla göz çevresi adeta yeniden canlanacak, ihtiyacı olan nemi gün boyu bulmuş olacak. Hücrelerin içindeki su dolaşımını artıran ürünün etkilerini düzenli kullanım sonunda açıkça fark edeceksiniz. 15 gramlık serumu seçkin eczanelerde Dermalogica Ultrasmoothing Eye Serum ismiyle bulabilirsiniz. Göz serumu losyonu olarak da tanımlanmakta ve dairesel hareketlerle sürülmesi öğütlenmektedir.

  Dermalogica Stres Etkili Göz Kremi

  Kozmetik anlayışa yeni ve tam anlamıyla bilimsel bir bakış getiren marka göz çevresi yaşlanmasının nedenleri arasında sayılan stresin etkilerini azaltmaya yönelik, spesifik bir ürünü de kullanıcıların hizmetine sunmuştur. Dermalogica Stress Positive Eye Lift krem ve jel maske biçiminde olan ve bütün cilt tipleri tarafından rahatlıkla kullanılan, serinletici amplikatörü ile pratiklik sağlayan, fakat ambalaj üzerinde yer alan tüketim süresine mutlaka uyularak kullanılması gereken, bol nemlendiricili bir üründür. İçeriğinde yer alan indigo tohumu, deniz suyu ve buzul yosunları bu özel formülü yaratmıştır. Günümüzde hayat herkes için sıkıntılı ve stres doludur. Bunun etkilerini göz çevrenizde taşımayın. Gözleriniz daha aydınlık bir görünümü bu krem ile kazanacaktır. Ürün 25 gramlık tüp ambalajlardadır.

  Dermalogica Ürünlerinin Ünlü Kalitesi

  Dermalogica nedir sorusuna yanıt arayan ve çeşitleri kullananlarının bütün yorumları markanın kalitesi üzerinde fikir birliği içindedir. Bu 40 yıla yaklaşan bir üretim tecrübesinin de sonucudur, aynı zamanda markanın esas farkının yoğun araştırmalar sonucu ortaya çıkan içerikler olduğu görülmektedir. Örneğin deniz yosunlarının kullanılması ilginçtir ve kozmetik ürünlerde doğallık arayan tüketicileri çok memnun etmektedir. Markanın fiyatları yüksektir ama seçkin ve özel içerikler bunu fazlasıyla karşılamaktadır. Cilt bakımına özen gösterenler güvenle kullanacaklar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.