sadsad x
asdasd

Dermalogica Dudak Bakımı

2 ürün

  Soğuk havalarda cildin daha fazla korunması gerekmektedir. Kış aylarında en sık rastlanan semptomlardan bir tanesi nemsiz kalan dudakların soyulması ve çatlamasıdır. Soğuk havalarda cilt yeteri kadar nem alamaz ve kurumaya başlar. Göz çevresi kadar hassas olan dudak ve dudak çevresi bu durumlarda hasar görür. Genellikle kuruyan dudaklar en ufak darbede sızlama, kanama ve tahriş meydana gelmektedir.

  Dermokozmetik ürünler arasında nemsiz kalan dudaklar için koruyucu ve besleyici ürünler sergileyen Dermalogica Dudak bakım ürünleri cildin yanı sıra dudakların ihtiyacı olan nemi sağlar. Dermalogica, dudak bakımı için çeşitli ürünler ile dudakların eski görünüme kavuşması için hazırlanmış bakım ürünleri arasında yer alır. Doğal bileşenlerden meydana gelen Dudak bakım ürünleri kolay ve pratik kullanımı ile insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Dudak bakımı ürünleri bariyerleri güçlendirmek ve bitkisel içeriklerle beraber tahriş olmuş, kurumuş ve soyulmuş dudaklara dışardan etki eden hava kirliliğinin, ısı değişikliklerinin, hormonsal bozuklukların yol açtığı zararlara karşı etkili bir koruma sağlar. Her cinsiyet ve yaş grubunda meydana gelen çatlaklardan korunmak Dudak bakım ürünlerinin sağladığı içeriklerle daha kolay bir hale gelmektedir. Koruyucu ve katkı maddesi içermeyen Dermalogica Dudak ürünleri lip, balm ve stick şeklinde formlara sahiptir. Dermalogica Dudak bakımı ürünleri kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

  Dermalogica Dudak Bakım Ürünleri

  Dermalogica Dudak Balmı, etkili bakımı ile soğuk ve sıcak havalarda doğal bitki özleriyle koruma sağlayan bakım kremidir. Hassas, kuru, karma ve normal tüm cilt türlerinin güvenle kullanacağı ürünü kurumuş ve nemsiz kalmış bölgelerin yeniden canlanmasına ve onarılmasına yardımcı olur. Nemlendirici özelliği ile kurumuş dudakları yeniden yapılandıran Dermalogica Climate Control Lip Treatment en iyi şekilde bakım sağlar. Günlük kullanıma uygun olan dudak koruyucu suni koku, paraben ve renk pigmentlerine sahip değildir. %100 orijinal ve doğal olan Dermalogica Climate Control Lip Treatment hasarlı ciltler için mükemmel bir koruma sağlar.

  Dermalogica Renewal Lip Complex, kurumuş dudakların bakımında etkili olan koruyucu bakım ürünü tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Yaşlanmış ve hasar görmüş dudakların onarımını sağlayan Dermalogica Renewal Lip Complex nemlendirici özelliği ile dudak derisinin yumuşamasını sağlar. Dudak üzerindeki çizgilerin yok olmasına yardımcı olan Dermalogica Renewal Lip Complex aynı zamanda yaşlanma belirtileri sonucunda meydana gelen buruşuk ve kırışık görüntünün iyileşmesine fayda sağlar. Soğuk havalarda sıklıkla meydana gelen kurumaya kimyasal ürünlerde sebep olabilir. Tamamen doğal olan Dermalogica ürünleri suni koku, paraben ve renklendirici madde içermez. Günlük bakım ile zenginleştirilmiş içeriği bir arada sunan dudak bakımı ürünleri vitamin desteği ile sağlıklı dudaklara kavuşturmaya kısa sürede, devamlı kullanım ile olanak sağlar. Dermalogica ürünleri kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.