sadsad x
asdasd

Dermalogica Cilt Temizleme Ürünleri

11 ürün

  Güzellik uzmanlarının her zaman belirttiği gibi; yüz bakımının esası rutin temizliktir. Gerek diğer bakım ürünleri ve gerekse makyaj ürünlerinin kullanımı böylece daha iyi sonuç verir. Fakat temizlenmiş bir yüzün esas kazancı sağlıklı bir cildi anlatması olacaktır. Dermalogica yüz temizleme jeli serisi bu sağlıklı cilde kavuşmanız için hazırlanmıştır.

  Dermalogica Yüz Temizleme Jeli

  Yüz Sadece Suyla Temizlenmiyor

  Canlı bir cilt genel sağlığın parçasıdır. Başka bir sağlık sorununuz yoksa cildiniz de sağlıklı demektir.  Güzelce temizliği yapılmış, bakımlı bir yüz ise pek çok konuda size artı puan getirir. (O meşhur ilk izlenim sözünü hatırlayın.)

  Yüz bakımı demek biraz da cilt temizliği demektir. Bu konuda temel kriter su ile yapılan yıkama olsa bile bazı cilt tipleri ayrı bir yüz bakımına ihtiyaç duyarlar. Örneğin çok yağlı ciltler yıkandıktan kısa bir süre sonra, özellikle burun çevresinde gene yağını belli eder, elinizle dokunduğunuzda bile bu yağı hissedebilirsiniz. Ayrıca çevresel etkiler cildimiz üzerinde yıpratıcı ve kirletici olurlar ki sigara da konuya dahildir.

  Çözüm kaliteli yüz temizleme ürünleri kullanmaktır. Dermalogica yüz temizleme ürünleri hemen akla gelen çeşitlerdir, çünkü kaliteleri ispatlanmıştır.

  Yüzünüzü sabah akşam sabun ve su kullanarak yıkamaktan vazgeçin, bu onun doğal yağ dengesini bozacaktır. Ve yüzünüzü sıkı sıkı kurulamak da uzmanlar tarafından öğütlenmez. Islak kalan yüze nemlendirici kreminizi sürdüğünüz zaman çok daha iyi sonuç alırsınız. Bu kremler cildin suyu tutmasını sağlamaktadırlar.

  Aynı şekilde peeling sonrası sürülen nemlendirici çok daha kolay emilir, çünkü gözenekler tam olarak açılmıştır. (Bu arada haftada iki kez peeling yapmak yeterlidir.)

  Yüz Temizleme Ürünleri Hakkında Dikkat Edilecekler

  Siyah noktalar, ölü hücreler, güneş lekeleri, oluşmaya başlamış kırışıklıklar gibi yüzdeki sorunların çoğu uygun cilt bakımı ile üstesinden gelinecek problemlerdir. Ama çözüm için medikal tedavi gerekiyorsa bu çeşit kozmetik ürünleri doktorunuza sormadan kullanmayınız. Bu ürünler ilaç kapsamında değillerdir.

  Evde yapılacak yüz temizleme maskeleri ve reçeteleriyle uğraşmamak da zamanımızda gelişen kozmetik dünyasının öğütleri içindedir. Çünkü zaten bu sektör üretim sürecinde doğal içeriklere yönelmiştir. Artık cilt temizliği yapmanın en iyi yolu Dermalogica yüz temizleme ürün serisi içinde beğenilerinize sunulan ürünleri kullanmaktır. Kendi cilt tipinize uygun çeşitleri mutlaka bulacaksınız. Çünkü Dermalogica ürünleri bütün cilt şikayetlerini sona erdirecek kadar çeşitli, neredeyse kişiye özel üretim yapılmış gibi ayrıntılıdır. Örneğin bu seride yer alan bakım malzemeleri;

  • Her cilt tipine uygun temizleme jelleri,
  • Tek adımda ve tek üründe sonuç veren losyonlar,
  • Temizleme solüsyonları,
  • Vücut maskeleri,
  • Yüz için peeling maskesi amaçlı kremler,
  • Yenileyici maskeler,
  • Makyaj temizleyicileri ve
  • Temizleme için uygun banyo lifleri kadar çeşitlidir.

  Bu ürünlerin hepsini Dermalogica markası güvencesinde, orijinal ürün olarak seçkin eczanelerde bulabilir, tanınmış online alışveriş sitelerinden çeşitli satış kolaylıkları ile alabilirsiniz. Önemli olan cilt tipine uygun ürünü seçmektir ki bu da yüz temizliği hakkında nelere dikkat edilmeli gibi bir sorunun ilk yanıtıdır.

  Estetisyenlerin ya da markamızın tabiriyle, yüz terapistlerinin öğüdü Dermalogica kozmetik ürünler kullanın şeklindedir. 40 yıla yakın bir üretim tecrübesine sahip olan marka bugün 80 ülkede satılan bir isim yaratmıştır.

  Dermalogica Daily Clean Scrub

  Dermalogica yüz temizleme jeli ürün serisi kendi alanında fazlasıyla bilinen bir ürün olan günlük yüz temizleme jeli ile başlıyor. Hatta bu ürün ile kozmetik deyince akla gelen kadınları değil, erkekleri ele alıyoruz. Çünkü Dermalogica Daily Clean Scrub cildi rahatlatan etkisi ile tercih edilen bir traş bakımı çeşididir. Losyon formatında olan ürünü 120 miligramlık ambalajlarda bulacaksınız. Sadece yetişkinler ve sadece erkekler için yapılandırılmış bu jel sakalda batık oluşmasına izin vermez, ciltten yağı derinlemesine arındırır, sakalı kaldıran köpüklenme özelliği vardır. Erkeklerin sevdiği yumuşak traş hissini sağlar. Bu jeli haftada iki veya üç kez ıslatılmış yüzünüze ve boynunuza, dairesel hareketlerle sürün. Çok daha rahat traş olduğunuzu göreceksiniz. Traş köpüklerinin en kalitelisi olan, aynı zamanda ciltteki ölü hücreleri temizleyen, erkekler için yapılmış bir peeling ürünüdür.

  Dermalogica Dermal Clay Cleanser

  Dermalogica yağlı cilt temizleyicisi olarak üretilmiş bu bakım kremi aynı zamanda temizleyici maske olarak kullanılabilir. En göze çarpan özelliği kil bazlı formülüdür. İçeriğinde aynı zamanda kaolin, mürver (tıpta çok kullanılmaktadır), limon özleri, salatalık, ada çayı ve sarmaşık özütü vardır. Eser miktardaki mentol ferahlama hissi için katılmıştır. 250 miligram gibi, ihtiyaca fazlasıyla yetecek, örneğin seyahatlerinize eşlik edecek, büyük boy ambalajlarda bulabilirsiniz. Yağlı cilt tipinin günlük temizliği için idealdir.

  Dermalogica Dermal Clay Cleanser

  Cilt tiplerinin tümü için değişik ürünler sunan markamız yağlı ciltler için temizleme ürünlerini piyasaya sunduğu gibi, kuru cilt tipleri için de uygun temizleyicileri yaratmıştır. Örneğin Dermalogica kuru ciltler için süt temizleyici ürün gamı içinde çok tercih edilen bir çeşittir. Çünkü kuru cilt yağlı cilt tipinden daha yaygındır. Losyon gibi, süt benzeri olan ürün gene 250 miligramlık büyük boy ambalajlardadır. Köpürmeyen formda olan losyon hem temizleme hem nemlendirme özelliklidir. İçeriğinde olan yalancı safran yağı cildi ayrıca yumuşatacaktır.

  Dermalogica Soothing Eye Make up Remover

  Yüz temizlemenin çeşitli biçimleri içinde makyajın temizlenmesi de vardır. Hatta ciltte makyaj kalıntılarının bırakılmaması “cildin yaşlanmaması” açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Bu açıdan Dermalogica makyaj temizleyici size gereken kolaylığı sağlayacaktır. Göz ve dudak makyajını arındıran, hassaslaştırmadan temizleyen, yağsız ve köpüren bir jel formatında olan ürün 118 miligramlık şişelerdedir ve tüm cilt tipleri için uygundur. Gözde yanma yapmaz. Sadece yetişkinler için üretilmiştir ki bu husus kız çocuklarının makyaj yapma merakı gibi eğitimsel bir konuyu gündeme getirebilir. Lütfen kız çocuklarınızı erken yaşta makyaj yapmaya özendirmeyiniz. Bu arada malzemenin lens kullananlar tarafından da rahatça tercih edilebileceğini eklemek isteriz. Makyaj temizleme pamuğu ile kullanılan bu jel inatçı maskaraları bile temizler.

  Dermalogica The Ultimate Buffing Cloth

  Yüz temizleme ürünleri grubunda en ilginç çeşitlerden birisi de Dermalogica hijyenik banyo kesesi olarak satışa sunulmuştur. İsminde geçen buffing kelimesi cilalamayı, tanıtımında geçen eksfoliasyon ise tıkanıklıkları açmayı anlatır. Bu ürün ipeksi ve yumuşak, özel banyo kesesidir. Ciltteki ölü hücreleri temizlemek için yapılan ve bizim hamam kültürümüzde de yer alan keselenme hiç bu kadar zevkli olmamıştı. (Keselenmeyi geleneksel peeling olarak tanımlayabiliriz. Fakat bu kesenin ciltte kızarıklık hissi yaratmadığını eklemek gerekiyor.) Ele tamamen uygun büyüklüğü, kolay kuruması, uzun ömürlü ve dayanıklı olması ürünü her banyoda bulunması gereken bir temizlik malzemesi haline getirmiştir. Topuk, diz, dirsek gibi sertleşmiş bölgelere ayrıca yoğunlaşabilirsiniz. Yıkanma sonrası keseyi durulamanız ve kuruması için bırakmanız bir sonraki kullanım için yeterli olacaktır.

  Dermalogica Temizleme Ürünlerinin Doğal İçerikleri

  Markanın ürünlerde kullandığı içerikler hakkında bilgi verilirken ortak özelliğin doğal maddelerin kullanımı olduğu görülmektedir. Bu husus bilinçli kozmetik kullanıcıları tarafından da zaten dikkatle takip edilmektedir. Dermalogica ürünlerinin içerikleri doğadan gelen etkileri taşıdığı için güvenle ve zevkle seçilecektir.

  Güzellik kavramı kadınların kozmetik ürünler ile arasında bağı kuvvetlendirmeye yetecek bir olgudadır. Doğal yoldan güzel olmak her kadının hayalidir. Bunun için yapılması gereken en önemli işlem cilt bakımında kullanacak ürünlerin içeriklerinin araştırılarak, kaliteli markaların cilt tipinize uygun ürünlerini tercih etmektir. Bilinmeyen bazı kozmetik ürünler cilt sorunlarının oluşmasına neden olmaktadır. Akne ve akne izi, leke oluşumu, gözeneklerin tıkanması, siyah nokta gibi rahatsız edici yüz çevresinde oluşan sorunların meydana gelmesini sağlayan kalitesiz kozmetik ürünler cilt yüzeyinde olumsuz etkiler göstermektedir. Gün içerisinde yapılan makyajın gün sonunda temizlenmesi bu sıkıntıların oluşmasını büyük bir ölçüde engellemektedir. Cilt temizliği yapılırken birçok yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları; duru su, tonik, Peeling, nemlendirici kremdir. Cilt temizliğinde en etkili sonuç gösteren ise Dermalogica yüz temizleme ürünleridir.

  Dermalogica temizleme jeli, tek yıkama ile cildi derinlemesine temizler. Dermalogica yüz temizleme jeli kullanımı kolay ve pratiktir. Yüz hatlarını derinlemesine arındırmak ve tertemiz görünmesini sağlamak için kullanılan ürünler yardımcı aparatlar sayesinde tüm yüz bölgesine uygulanmaktadır. Boyun bölgesinde de etkisini gösteren Dermalogica yüz temizleme jeli içeriğinde bulunan doğal zengin bitki özleri sayesinde yüksek düzeyde düzgünleştirici etkiye sahiptir. Yumuşak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyen kişilerin büyük bir memnuniyetini kazanmıştır. Dermalogica yüz temizleme jeli sabun içermeyen formülü sayesinde cilt bariyerlerini güçlendirmeye ve yeniden canlandırmaya yardımcı olmaktadır.

  Dermalogica Daily Resurfacer, hassas dâhil tüm ciltlerin kullanıma uygundur. cildi derinlemesine temizleyen yüz bakım maskesi tek kullanımlık cilt bakım ürünüdür. Cildi yenileyici özelliğe sahip olan temizliğin yanı sıra cildi nemlendirir, aydınlatır ve pürüzsüz görünmesini sağlar. ölü hücreleri soyma teknolojisinden yararlanılan Dermalogica Daily Resurfacer gözeneklerin tıkanmasını engeller. Özellikle dirsek, diz, topuk ve kol arkasında işlev sağlayan tek kullanımlık cilt bakım maskesi yumuşak bir dokunuş sağlar. İçerdiği portakal, Paçuli, lavanta gibi özlerle zenginleştirilmiş Dermalogica Daily Resurfacer vücudu canlandırır ve yeniden eski haline dönmesine yardımcı olur. Suni koku ve renklendirici içermez. Paraben bulundurmaz.

  Dermalogica Temizleme Jeli, jel formunda kullanılan yüz jelidir. Hassas ve kuru ciltlerin kullanımına uygulan olan Dermalogica yüz jeli cildi yumuşatmaya, kuruluğun giderilmesine yardımcı olmaktadır. Sabun içermeyen formülü sayesinde derinlemesine temizlik sağlayan Dermalogica Special Cleansing Gel nemlendirici özelliği sayesinde cildin nem oranını düzenler. Cilt katmanlarında oluşan bariyerlerin dolması nedeniyle oluşan kir ve pisliğin temizlenmesine yardımcı olan Dermalogica yüz temizleme jeli gözeneklere zarar vermeden sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan sabun otu, kir öbeklerinin tamamen temizlenmesini sağlar. Oğul otu ve lavanta sayesinde ise cilt yüzeyini serinletir ve ferahlatır. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Dermalogica Special Cleansing Gel kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Suni koku ve renklendirici içermez.

  İçeriğinde paraben bulundurmaz.

  Dermokozmetik dünyasının önde gelen isimlerinden Dermologica cilt ve vücut bakımının tüm safhalarına özel ürün seçenekleri sunmaktadır. Cilt bakımının ilk aşaması sayılabilecek yüz temizliği için Dermalogica’nın yüz temizleme jellerini tercih ederek bakımınıza başlayabilirsiniz. Derinlemesine temizlik sağlayan bu ürünler cildi kurutmadan ve tahriş etmeden birikenleri giderirken rahatlatıcı bitkisel içerikleriyle de cildi yatıştırmaya ve arındırmaya yardımcı olur. Tüm cilt tiplerine özel çözümler sunan Dermalogica yüz temizleme ürünlerinde jel formlarına ek olarak ihtiyacınıza göre krem ve köpük formlarında ürünlerine de ulaşabilir ve ayrıca eksfoliasyon yapan yumuşatıcı temizleyicileri de kullanabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.