sadsad x
asdasd

Dermalogica Age Smart Anti-Aging Serisi

13 ürün

  Zaman su gibi akıp geçer, günlerin ilerlediğini fark etmek için aynaya bakmak yeterli olur. Ciltte oluşan kırışıklıklar, ince çizgiler, torbalanma, kaz ayakları gibi oluşan belirtilen yaşlanmanın habercisidir.
  Güneşin zararlı ışınları, dış etmenler kir, hava, toz cildin yıpranmasına ve çökmesine neden olur. Dermalogica anti aging cildin yaşlanmasını ortadan kaldırarak daha genç bir görünüm etmeye yardımcı olur. Dermalogica markası üretilmeye başlandığı laboratuvarlardan evinize kadar gelmektedir. İçeriği tamamen doğal olan Dermalogica ürünleri güzellik kavramını en saf haliyle insanlığa sunmaktadır.

  Dermalogica Anti Aging Etkileri

  Dermalogica markası ürünlerinde herhangi bir katkı maddesi içermez. Kozmetik ürünlerin güzelliği tamamen yansıtmasını önlediğini düşünen firma bitkilerin özlerinden yararlanarak formüllerini geliştirmiştir. Dermalogica anti aging doğal bitki özlerinin birleştirilmesi veya karıştırılması sonucunda ortaya çıkmıştır. Yaşlanma belirtilerini kalıcı olarak gidermeye yarayan Dermalogica anti aging kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Yaşlanmaya karşı savaş açan ve en etkili şekilde işlev sağlayan bu ürünler yapay koku ve renklendirici içermez.
  Dermalogica Anti Aging cildin sıkılaşmasını, yumuşamasını, temizlenmesini ve son olarak elastiklik kazanmasın sağlar. Anti Aging Ürünleri yapılan klinik çalışmalarda görüldüğü üzere kullanan her kadın tarafından büyük bir memnuniyet sağlamış ve testlerden başarı ile geçmiştir. Alerjik durumlardan sakınılan ürünler ayrıca cilde yan etki etmez. Cildin yenilenmesi ve yapılanmasını sağlan dermalogica anti age ürünler düzenli ve devamlı kullanım ile etkili sonuçlar meydana getirir. Dermalogica Active Moist, cildi nemlendirirken yenilendiren yüz bakım kremi, yumuşatıcı özelliği ile kullananların dikkatini çekmektedir. İnce yapısı bulunan nemlendirici krem hassas, kuru ve karma cilt tipine sahip kişilerin kullanımına uygundur. Dermalogica Active Moist yağsız bir forma sahiptir. Cildin pürüzsüz ve kusursuz görünmesini günlük nemlendiricilerin aksine tek başına sağlamaktadır.

  Dermalogica Anti-Aging Ürünleri

  Dermalogica göz çevresi kremi, Göz çevresinde meydana gelen kırışıkların oluşmasını engellemeye yardımcı olan bakım kremidir. Koruma gücü yüksek olan Dermalogica Age Reversal Eye Complex gözaltlarında sıklıkla görülen güneş lekeleri ve kahverengi lekelerin rengini açmaya yardım eder. Aydınlatıcı özelliği ile daha pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenlerin kullandığı bu ürün nemlendirici özelliği ile de hassas, karma, kuru ve normal tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Cildin doğal depolarında biriken suyun dengesini bozmadan nem sağlayan Dermalogica Age Reversal Eye Complex tahriş ve kızarıklığa neden olmaz. Göz çevresi için kullanıma uygun olan çok fonksiyonlu krem kadın ve erkeklerin ortak olarak kullanabileceği paraben içermeyen anti alerjik özelliktedir.

  Dermalogica Serum, tüm cilt tiplerine uyum sağlayan bakım serumu zamansız yaşlanma belirtilerini ortadan yok etmeye yardımcı olur. Vaktinden erken kırışması ve olgunlaşması durumunda rahatsızlık hissiyatı uyandıran cilt yüzeyinin güçlenmesini destekler. İçeriğinde bulunan vitaminler sayesinde elastikliğini yapılandıran Dermalogica Multivitamin Power Serum cilt hasarlarını kalıcı olarak giderilmesini sağlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.