sadsad x
asdasd

Deotak

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
8 ürün

  Omega Pharma tarafından 1987 yılında Belçika’da kurulan dermokozmetik bir markadır. Kişisel bakım ve sağlık ürünleriyle Türkiye’de 2009 yılından beri Deotak adıyla kullanıcılara hizmet vermektedir. Deotak markası Roll-on ve krem deodorant olarak iki farklı şekilde ürün geliştirmektedir. Ürün çeşitleri arasında; Her cilt tipine uygun RollOn, kadınlar için RollOn ve klasik normal ciltler için krem kıvamında deodorant, çay ağacı yağı barındıran krem deodorant yer almaktadır.

  Deotak RollOn Krem Ürünleri

  Terleme, vücut istemi dışında gerçekleşen bir olaydır ve metabolizmaya bağlı olarak meydana gelir. Terleme, kadınlar ve erkeklerde günlük yaşantılarında sıklıkla karşılaştıkları doğal bir sorundur. Ter kokusunu yok etmek için, deodorant kreminizi veya roll-on deodorantınızı banyo veya duştan çıktıktan sonra kuru ve temizlenmiş koltuk altlarınıza uygulayabilirsiniz. Uzun süren etkisiyle daha kalıcı sonuçlar almanızı destekler. Deotak RollOn ürünleri, doğal terlemeye engel olmadan aşırı terlemeyi önlemeye yardımcı olmaktadır. Terlemeyi ve koku oluşumunu minimuma indirir.

  Koltuk altında oluşan kötü konunun nedeni terlememiz değil bakteri oluşumlarıdır. Bu yüzden terin hava ile temas etmesi sonucunda bakteriler vücudu sarmaya başlar. Deotak Roll On ürünleri özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde bu bakterilerin giderilmesine ve ağır ter kokusunu bastırmaya yardım eder.

  İçeriğinde yer alan Pro-vitamin, cildin kendini yenilemesine katkıda bulunur. D-panthenol ise hücre yenileyici ve nemlendirici özelliği ile mükemmel bir bakım sunar. Suya karşı dayanıklıdır. Su ile teması halinde etkisini kaybetmeden günlerce yenileme yapmaya gerek bırakmaz. İçeriğinde bulunan özel maddeler sayesinde normalden fazla gerçekleşen terlemeyi engeller ve tek kullanımla etkisini 7 güne kadar sağlamaya çalışır. Deotak RollOn Krem, kolay emilir. Uygulandığı bölgede rahatsızlık ve yapışkanlık hissi yaratmaz. Alkol içermez. Dermatolojik testlere tabi tutulmuştur.

   Deotak RollOn Krem Ürünleri ve Özellikleri

  Deotak Sensitive Roll On Deodorant: D-panthenol içeren formülü hücre yenileyici ve nemlendirici özelliğiyle mükemmel sonuçlar ortaya çıkartır. Özel olarak tasarlanan top şeklindeki uygulama başlığı sayesinde kullanımı oldukça pratiktir. Hafif hoş koku üzerine dilediğiniz parfümü alerjik reaksiyona maruz kalmadan uygulayabilirsiniz. Hassas ciltlerinde güvenle kullanabileceği ürün, içeriğindeki Allantoin ile hassasiyet oluşumuna izin vermeden esktra ile koruma sağlar. kaşıntı, kızarma, tahriş gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için Deotak Sensitive Roll On deodorant ürünleri birden çok uzman ve dermatolog tarafından tavsiye edilmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.