sadsad x
asdasd

Dentiste

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

Ağız ve diş sağlığı sağlıklı bir yaşamın en önemli parçalarından biridir. Düzenli olarak doktorların tavsiyesi ile düzenli bir biçimde temizliğine zaman ayırmak oldukça önemlidir. Bunun için ağız sağlığı için pek çok ülke de tercih edilen Dentiste ürünleri, kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı amaçlayan dermokozmetik markalar içerisinde yer almaktadır.

Dentiste diş macunu, formülasyonlarında bulunan doğal bileşenler sayesinde kullanıldığı ilk andan itibaren ağız içerisinde yoğun ferahlık sağlamaktadır. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İçeriğinde doğal bileşenler barındırsa da ebeveyn kontrolü olmadan çocukların kullanıma uygun değildir. Yetişkinlerin gözetiminde olmak kaydıyla istenildiği takdirde çocuklar tarafından kullanılabilmektedir.

Dentiste diş bakım ürünleri güne tazelenmiş ve fresh bir nefesle başlamanıza yardımcı olmaktadır.

Ağız kokusunun önüne geçebilmek oldukça zordur. Sağlıklı diş ve etlerine sahip olmak için dişin bakımını ihmal etmemek gerekmektedir. Özellikle fırçalama alışkanlığı edinmek oldukça önemli husustur. Bu alışkanlık en iyi çocukluk döneminde kazanılmaktadır.

Gün içerisinde yenilen yemekler gün sonunda, uyku esnasında tükürük bezlerinin tam olarak çalışmamasıyla bakteri üretmeye başlar. Düzenli olarak fırçalanmayan dişler; kahve, sigara tüketimi ile birlikte bakterilerin çoğalmasında önemli bir rol oynar. Ağız sağlığını düşünen kişiler düzenli olarak bakım yaparak ferah ve temizlenmiş nefese kavuşmaktadır. Ağız içerisinde üremeye başlayan bakteriler, kükürtlü bileşikler meydana getirmektedir. Bu durum ağızda kötü koku oluşmasına neden olmaktadır. Dentiste diş bakım ürünleri içeriğinde bulunan meyan kökü, nane, okaliptüs, tarçın ve karanfil gibi doğal bitki özleri barındırmaktadır. Bu sayede minelerde oluşan kalıntıları derinlemesine temizler ve kötü kokunun giderilmesine yardımcı olur. Ağızda oluşan bakterilerin üremesini giderek zamanla yavaşlatmaya başlar ve vitamin desteğiyle diş etinde meydana gelen hasarların onarılmasını sağlamaktadır.

DentistePlus White Pompalı; Dentiste diş bakım ürünleri ağız içinde oluşan bakteri yok etmeye yardımcı bir üründür. İçeriğinde doğal bitki özleri ve bileşenler barındırmaktadır. Nefesi tazeler ve mükemmel ferahlık sağlar. Plak oluşumunu ve leke kalıntılarının giderilmesine yardımcı olur.

DentistePlus White Tüplü; doğal içeriklerle zenginleştirilmiş ağız bakım ürünüdür. Hem pompalı hem de tüplü olmak üzerek iki ayrı formda kullanıcılara sunulmaktadır. Pratik kullanışa sahiptir. Alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olmaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.