Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Dentiste

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
170,00 TL
127,50 TL
506,33 TL
329,12 TL
430,70 TL
279,95 TL
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.

Dentiste diş macunu, formülasyonlarında bulunan doğal bileşenler sayesinde kullanıldığı ilk andan itibaren ağız içerisinde yoğun ferahlık sağlamaktadır. Yetişkinlerin kullanımına uygundur. İçeriğinde doğal bileşenler barındırsa da ebeveyn kontrolü olmadan çocukların kullanıma uygun değildir. Yetişkinlerin gözetiminde olmak kaydıyla istenildiği takdirde çocuklar tarafından kullanılabilmektedir.

Dentiste diş bakım ürünleri güne tazelenmiş ve fresh bir nefesle başlamanıza yardımcı olmaktadır. Ağız kokusunun önüne geçebilmek oldukça zordur. Sağlıklı diş ve etlerine sahip olmak için dişin bakımını ihmal etmemek gerekmektedir. Özellikle fırçalama alışkanlığı edinmek oldukça önemli husustur. Bu alışkanlık en iyi çocukluk döneminde kazanılmaktadır.

Gün içerisinde yenilen yemekler gün sonunda, uyku esnasında tükürük bezlerinin tam olarak çalışmamasıyla bakteri üretmeye başlar. Düzenli olarak fırçalanmayan dişler; kahve, sigara tüketimi ile birlikte bakterilerin çoğalmasında önemli bir rol oynar. Ağız sağlığını düşünen kişiler düzenli olarak bakım yaparak ferah ve temizlenmiş nefese kavuşmaktadır. Ağız içerisinde üremeye başlayan bakteriler, kükürtlü bileşikler meydana getirmektedir. Bu durum ağızda kötü koku oluşmasına neden olmaktadır. Dentiste diş bakım ürünleri içeriğinde bulunan meyan kökü, nane, okaliptüs, tarçın ve karanfil gibi doğal bitki özleri barındırmaktadır. Bu sayede minelerde oluşan kalıntıları derinlemesine temizler ve kötü kokunun giderilmesine yardımcı olur. Ağızda oluşan bakterilerin üremesini giderek zamanla yavaşlatmaya başlar ve vitamin desteğiyle diş etinde meydana gelen hasarların onarılmasını sağlamaktadır.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.