sadsad x
asdasd

Darphin Vücut Bakım Ürünleri

3 ürün

  Darphin vücut bakım ürünleri Dermokozmetika’da!

  Her kadın güzel ve bakımlı bir vücuda sahip olmak ister. Bu durumda beslenme, genetik ve çevresel faktörler son derece önem taşır. Çünkü vücudumuzda cildimiz gibi birçok faktörden olumsuz etkilenir ve çeşitli problemler meydana gelir. En yaygın vücut problemleri arasında;

  • Kuruluk,
  • Selülit,
  • Çatlak
  • Sıkılaşma gelir.

  Darphin vücut bakım ürünleri ile tüm bu cilt problemlerini gidermeye yardımcı olur. O halde Darphin vücut bakım ürünlerini birlikte inceleyelim.

  Darphin Perfecting Body Scrub

  Vücuda uygulanan bakım ürünlerinin etkinliğini arttırmak için ölü derilerden arındırmak son derece önem taşır. Çünkü cilt üzerinde biriken ölü hücreler  bir katman oluşturur ve üzerine uygulanan nemlendirici,  sıkılaştırıcı  gibi ürünlerin etkinliğini azaltır. Darphin vücut peelingi vücuttaki ölü hücreleri arındırır, cildi temizler ve yumuşaklık kazandırır. Vücuda uygulanan bakım ürünlerinin etkisi artar. Yapmanız gereken sadece duş sırasında nemli vücuda masaj yaparak uygulamak ve bol su ile durulamak.Vücudumuzu ölü derilerden arındırdığımıza göre şimdi olmazsa olmaz nemlendirici uygulamasına geçebiliriz!

  Darphin Vücut Losyonu ile Tanıştınız mı?

  Vücut bakımı için özel olarak geliştirilmiş Darphin Silky Moisturizing Lotion vücut losyonu cildi derinlemesine nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olur. Geliştirilmiş içeriği cildin nem seviyesini dengeler. Cilde yumuşklık ve esneklik kazandırır. Duştan sonra veya ihtiyaç duyduğunuz her an temiz vücudunuza uygulayabilirsiniz.

  Darphin vücut nemlendirici, vücut yağı , sülülit kremi , inceltici ve sıkılaştırıcı gibi daha fazla ürün seçeneği Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.