sadsad x
asdasd

Darphin Predermine - Sıkılaştırıcı Bakım

4 ürün

  Yaş ilerledikçe çevresel faktörler cildimize daha fazla zarar vermeye başlar ve  günlük kullanılan bakım ürünleri yetersiz kalır. Bu sebeple cilt özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Cilt yüzeyindeki tüm yaşlılık belirtilerini gidermeyi hedefleyen Darphin Predermine serisi anti aging bakım sağlayarak cildin daha genç ve güzel görünmesini hedeflemektedir. Sizde seri içeriğinde yer alan ürünleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Darphin Predermine Anti Wrinkle Cream

  Cilt dokusu zamanla kendi formunu yitirerek yer çekiminin de etkisiyle elastikiyetini (sıkılığını) kaybeder. Bu durum cilt ovalini bozarak daha yorgun bir ifadeye yol açmasına neden olur. Darphin Predermine Anti Wrinkle Cream içeriğinde bulunan yoğun hyaluronik asit, doğal bitki özleri ve peptid karışımı ile derinlemesine nemlendirir, cilde daha genç bir görünüm kazandırır. Yüzünüzde toparlayıcı etkiye sahip olan bu kremi her sabah cildinizi temizledikten sonra uygulamanız tavsiye edilmektedir.

   Darphin Predermine Night Cream

  Cilt kendini gece yenileyen bir yapıdır. Tüm gün güneş ve çevre kirliliğinden almış olduğu hasarı gece uyku esnasında onarmaya çalışır. Bu sebeple  akşam cilt bakımını atlamamanız büyük önem taşımaktadır. Darphin Predermine Night Cream, gece boyunca cildinizi onarmaya ve beslemeye yardımcı olur. Düzenli kullanım sonunda cilde sıkı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Darphin Predermine kullananlar tarafından favori ürün olarak görülmektedir. Kremin yapısı oldukça yoğun olduğu için az miktarda ürün tüm yüzünüzün bakımı için yeterli olacaktır. Darphin Predermine serisi hakkındaki tüm bilgilere Dermokozmetika’dan ulaşabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.