sadsad x
asdasd

Darphin Melaperfect - Leke Bakımı

4 ürün

  Darphin Melaperfect ile Daha Aydınlık Bir Cilt

  Cildimizde oluşan lekelere başta güneşin zararlı ışınları ve akne izleri olmak üzere birçok etken neden olabilir. Cilt lekelerinin oluşmasına önlem almak mümkündür. Bunun için en önemli adım yaz kış güneşe çıkmadan önce koruma faktörlü bir krem kullanmaktır. Güneşe direk maruz kalan ciltlerde güneş lekeleri oluşması büyük olasılıktır. Bu sebeple lekelenmeye mutlaka güneş kremi kullanılmalı ve leke karşıtı bakım ürünleri tercih edilmelidir. Darphin Melaperfect leke karşıtı bakım serisini inceleyebilir, ihtiyacınız doğrultusunda siparişinizi kolayca oluşturabiliriz.

  Darphin Melaperect Moustiruzer SPF20

  Darphin Melaperfect krem, içeriğinde bulunan Tramates mantar özü sayesinde koyu lekelerin giderilmesine yardımcı bir nemlendiricidir. Güneş koruma faktörü sayesinde günlük hayatınızda cildinizi güneş ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı korur. Bu nemlendirici düzenli kullanımda cildin daha ışıltılı ve aydınlık gözükmesini sağlar.

  Ciltteki renk eşitsizliklerini onarmayı, cildi pürüzsüz ve aydınlık bir forma sokmayı hedeflemektedir. Günlük kullanım için ideal bir ürün olan Darphin Melaperfect nemlendirici hafif yapılıdır. Nemlendiricinizin daha etkili olması için öncesinde bu bakımı destekleyici bir serum kullanmanız her zaman daha etkili sonuç almanızı sağlayabilir. Darphin Melaperfect serum 8 hafta düzenli kullanımda cilt lekelerinde yüksek oranda onarım vaad etmektedir. En hızlı sonuç için sabah ve akşam temiz cilde önce Melaperfect serum ardından serinin nemlendirici cilt kreminin uygulanması önerilmektedir.

  Darphin Melaperfect Foundation

  Cilt bakımının devamı niteliğinde olan ve lekelerin giderilmesine yardımcı Darphin Melaperfect fondöten, günlük bakımınızı tamamlarken cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki renk açıcı bitki özleri sayesinde cilde aydınlık bir görünüm sağlar. Kapatıcı özelliği ile gün boyu kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.