sadsad x
asdasd

Darphin Hydraskin - Nemlendirici Seri

5 ürün

  Cildinizin Nem Kaynağı Darphin Hydraskin Serisi

  Nemli bir cilt canlı, parlak ve dolgun bir görünüme kavuşur. Su tüketiminin az olması ve cilt yapısına uygun bir nemlendirici kullanılmaması nemsizliği de beraberinde getirir. Cildin nemsiz kalması birçok cilt problemini beraberinde getirir. Bu problemin başında ise kuruluğa bağlı çizgi ve kırışıklık gelmektedir. Tüm bu cilt problemlerine karşı önlem almak ve cildi beslemek için nemlendirici kullanımı son derece önemlidir. Darphin Hydraskin serisi ile cilt yapınıza en uygun nemlendirici seçebilir ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlayabilirsiniz.

  Darphin Hydraskin Rich Nemlendirici

  Kuru ciltler için özel olarak hazırlanmış olan Darphin Hydraskin Rich nemlendirici,  içeriğindeki bitki özleriyle cildi derinlemesine beslemektedir. Yoğun nem verme özelliği olan bu krem normalden kuruya dönük ciltler için doğru bir tercihtir. Sabah ve akşam ihtiyacınız kadar ürünü masaj yaparak cildinizi uygulayabilirsiniz.

  Darphin Hydraskin Light Gel Nemlendirici

  Normal ve karma ciltlerin çok severek kullandığı Darphin Hydraskin Light Gel nemlendirici, cildi yağlandırmadan ihtiyaç duyduğunu nemi kazandırmaya yardımcı olur. İlk kullanımdan itibaren cilde pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm kazandırır. Kolay emilim sağlayan jel yağısı ile Darphin Hydraskin Light kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

  Darphin Hydraskin Serum

  Tüm ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiş nem serumudur. Cilde yoğun nem ve canlılık kazandırır. Serumlar ince yapıları sayesinde cildin en alt katmanına inerek etki etmeye başlarlar. Bu sebeple cilde etkilileri daha hızlıdır. Tüm ciltlerin kullanıma uygun olarak geliştirilmiş Darphin Hydraskin Serumu makyaj öncesinde nemlendirici bir baz olarak da tercih edebilirsiniz. Cildinizde çok fazla kuruluk, gerginlik yaşıyorsanız nemlendirici kreminizi süremeden önce uygulayın ve cilde emilmesini bekleyiniz. Sonrasında bakım kreminizi uygulayabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.