sadsad x
asdasd

Darphin Aromatik Bakım Yağları

8 ürün

  Darphin Chamomile Aromatic Care Soothing
  Hassas ciltler çoğu zaman kuruluk, kaşıntı, kızarıklık gibi problemler yaşayabilir. Darphin Chamomile Aromatic Care, içeriğinde bulunan saf papatya ve lavanta yağları ile cilt bariyerini güçlendirerek hassasiyeti yatıştırmakta etkilidir. Cildi aydınlatır, kısa süre de parlak ve canlı görünüm kazandırır. İçeriğindeki yatıştırıcı bitki özlerinin yardımıyla ciltte oluşan kızarıklık ve hassasiyeti kontrol altına alır. Her akşam cildinizi temizledikten sonra 5 damla ürünü avcunuza alarak dairesel hareketlerle cildinize uygulamanız yeterli olacaktır.

  Darphin 8 Flower Nectar
  Olgun ciltlerin nemsizlik ve matlaşma problemleri için özel üretilmiş bir esansiyel bakım yağıdır. İçeriğinde yer alan sekiz farklı saf çiçek özü ile cildi beslemeyi ve onarmayı hedeflemektedir. Besleyici ve yoğun nem veren bir yapıya sahip olması sayesinde normal ve kuru ciltler için ideal bir bakım sağlamaktadır. Darphin sekiz çiçek aromatik yağ, düzenli kullanımda cildi sıkılaştırmakta, ince çizgi ve kırışıkları onarmaktadır.

  Darphin Jasmine Aromatic Care
  İçeriğindeki saf yasemin, ylang ylang ve gülağacı esansiyel yağları sayesinde ciltte oluşan kırışıkları onarmaya ve cildi yeniden yapılandırmaya çalışmaktadır. Olgun ciltlerin severek kullandığı bakım yağı düzenli kullanımda ciltte canlı bir parlaklık ve dolgunluk sağlamaktadır. En etkili sonuç için her akşam Darphin Predermine gece kremi ile 5 damla jasmine aromatik yağı karıştırarak cildinize uygulamanız önerilmektedir.

  Sizde bu kategorimiz üzerinden ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz ürüne fırsatlarla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.