sadsad x
asdasd

Chicco

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
54 ürün
    1 2

Chicco ürünleri Dermokozmetika’da!

Anne karnına düştüğü andan itibaren bebek ihtiyaçları başlar. Bu konuda annelerin önceliği her zamankinden daha sağlıklı beslenmek ve mutsuz olmaktan kaçınmak olmalıdır. Bebek önce anne karnında büyümeye başlar, dünyaya geldiğinde ise büyüme ve gelişim süreci hızla devam eder. Bu süreçte ise bebeklerin ihtiyaçları değişiklik gösterir. Geniş ürün yelpazesi ile Chicco tüm bebek ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. O halde Chicco markasının ürün yelpazesine birlikte göz atalım.

  • Chicco Emzirme ürünleri
  • Chicco Biberon / Biberon Emziği
  • Chicco Emzik
  • Chicco Tabak , Çatal ve Aksesuarları
  • Chicco Bebek Cilt Bakımı / Banyo Akseuarları
  • Chicco Dış Mekan ve Seyahat Ürünleri
  • Chicco Bebek Oyuncakları

Chicco Biberon

Yenidoğandan itibaren kullanıma uygun biberon çeşitleri ile bebeklerin beslenmesini sağlamaktadır.

Chicco Natural Feeling biberon serisi anne göğüsüne en yakın tasarımı ile bebeklerin içgüdüsel emme hareketini taklit eder ve doğal bir beslenme süreci sağlar. Özel tasarlanmış eğilimli biberon ucu sayesinde bebeğinizin anne göğüsünden emiyormuş gibi hissetmesine yardımcı olur. Her aylık bebek için farklı ml ve tasarımları bulunmaktadır.

Chicco Wellbeing biberon serisi ergonomik olarak tasarlanmış açılı başlığı sayesinde bebeğinizin daha konforlu ve huzurlu beslenmesine yardımcı olur. Antikolik valf ve meme başının geniş tabanı sayesinde doğal beslenme hissini sağlar.

Emzirme döneminden veya biberondan bardağa geçiş dönemleri için özel olarak tasarlanmış Chicco alıştırma bardakları ebeveynler tarafından oldukça beğeni kazanmıştır. Bebeğin kendi beslenmesine yardımcı olmak ve motor becerilerini geliştirmek için kavrama kulplara sahiptir. Bebekler bu kulpları tutarak su, meyve suyu gibi sıvı ürünlerden rahatça beslenir. Kız ve erkek bebekler için farklı renk ve tasarımları mevcuttur.

Chicco Emzik

Yenidoğandan itibaren bebeği sakinleştirmek için en çok tercih edilen ürünlerden biri de emziktir. Diğer adıyla yalancı emzik!

Chicco kavuçuk ve silikon tasarımlı emzikleri bebeklerin ağız yapısına uygun olarak geliştirmektedir. Her aylık bebek için özel tasarladığı emzikleri, kız ve erkek bebekler için geliştirdiği farklı renk ve tasarımları ile kullananların beğenisini kazanmıştır.

Sizde Chicco beslenme gereçleri, banyo akseauarları, bebek tırnak makası, masaj yağı ve daha fazla ürün çeşidini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.