sadsad x
asdasd

Burts Bees Vücut Bakımı

Daha iyi yaşamayı herkes ister. Bunun için hayatınızda bir takım değişikler yaparak işe başlayabilirsiniz. Örneğin kişisel bakım ürünlerinizin içeriğini tamamen doğal olanlardan yana yapın, cildiniz doğadan gelen sağlığa kavuşsun. Burt’s Bees vücut bakımı ürünleri, bırakın hayatınızda yer alsın.

Burt’s Bees Vücut Bakımı

Doğal İçerikler Markanın En Önemli Özelliğidir

Kozmetik dünyasının ünlü markaları içeriklerinde doğal malzemeler kullandıklarını sürekli olarak vurgularlar. Bazı firmalar kullanma oranının yüzde 90’ı bulduğunu açıklamaktadırlar. Burt’s Bees markası ise bu açıklamayı sanki ismiyle birlikte yapıyor. Arıları anlatan bu isim akla zaten çiçekleri, ağaçları, doğayı, balı ve sevimli bir arıyı getiriyor.

Özellikle bahsediliyor ama acaba Burt’s Bees içeriklerinde ne var sorusunu örnekleyerek yanıtlamak için ürün gamı içinde yer alan ilginç bir çeşide yakından bakabiliriz. Bu ürün Burt’s Bees lemon butter cuticle cream olarak sektörde tanınan limon yağlı tırnak eti bakım kremidir. (Görüldüğü gibi marka neredeyse her cilt derdine çare bulacak kadar çeşitlenmiş bir ürün koleksiyonu yaratmıştır. Kullanıcıların beğenisine kişisel bakımın böylesi ayrıntılı konularında bile uygun ürünler sunulmaktadır.)

Burt’s Bees Limon Yağlı Tırnak Eti Bakım Kremi

Tırnak bakımı ile ilgilenen herkesin elinin altında olması gereken bir üründür. Tırnaklar çok saha sağlıklı hale gelecektir. Sararmış tırnakların rengini de açan krem yuvarlak kutu ambalajındadır. Ünlü içerik konusuna gelince;

 • Limon kabuğu yanı,
 • Tatlı badem yağı,
 • E vitamini, Kakao yağı, Limon özünün kendi yağı
 • Balmumu ve Biberiye özü Burt’s Bees limon yağlı tırnak eti bakım kremi içinde bulunmaktadır.
 • Doğal içerik konusunu merak eden bilinçli tüketiciler için son derece ferahlatıcı bir listedir bu. Adeta doğal kozmetik kavramının olabileceği ispatlanmaktadır.
 • Bilinçli tüketiciler ifadesini de markanın üretim değerlerine katılarak özellikle kullanıyoruz. Çünkü aldığı ürünün içinde kimyasallar olup olmadığını takip edebilen bir tüketici doğayı korumak adına çaba harcıyor demektir. Bu kullanıcıların ambalaj kutularını da ayrıştıracaklarına eminiz. Burt’s Bees geri dönüşüm katkısı sağlayacak kutularda ambalajlanır. (Recycle)

Burt’s Bees Vücut Bakımı Ürün Serisi

Kimyasal ağırlıklı katkı maddelerinden uzak, doğal içeriklere sahip kişisel bakım ürünleri ile tanınan Burt’s Bees vücut bakımı ürünleri grubu uzun bir seri halinde karşımıza çıkıyor.

 • Bal ve süt içeren vücut losyonu,
 • Arı sütü içeren ışıltılı vücut losyonu,
 • Arı sütü ve jojoba içeren, cilde aydınlık veren pürüzsüzleştirici duş jeli,
 • Enerji veren turunç ve zencefil özlü duş jeli gibi ürünlere ek olarak,
 • Annelere özel karın çatlak kremi de bu seri içinde yer alan doğal kozmetik çeşitleridir. Hamilelikte çok görülen bu çatlakların bakımını annelerin önceliğinde ilk ürün olarak ele alabiliriz.

Burt’s Bees Mama Bee Belly Butter

Annelere özel karın çatlak kremi Burt’s Bees imzasıyla sanki anne arılara ithaf ediliyor. Hamilelik boyunca esnekliğini bir miktar kaybeden ciltte deri üzerinde yırtılma şeklinde çatlak benzeri oluşumlar görülür. Bu krem ile istenmeyen bu cilt görünümü ortadan kalkacaktır. Çünkü içerdiği bitkisel özler cilde tam destek verecektir. Çatlama sadece hamilelerde görülmez, bazen erkeklerde ve çokça sporcularda da rastlanabilir. Ürün hepsine iyi gelecektir. Ortalama altı ayın sonunda cilt eski görünümüne kavuşur. Avuç içine alacağınız bir miktar kremi çatlayan deri kısmına yavaşça sürünüz. Sonrasında durulamaya ihtiyaç yoktur. Merakla beklenen ürün içeriği ise limon, tatlı badem, soya yağı, kanola yağı, biberiye yağı, buğday özü yağı bitkilerden oluşmaktadır. Çeşitli yaprak ekstreleri de muhteviyata katılmıştır. 115 gramlık yuvarlak kutu ambalajındadır.

Burt’s Bees Radiance Body Lotion

Burt’s Bees vücut bakımı serisi içinde arı sütü içeren ve cilde aydınlık veren vücut losyonu da bulunuyor. Arı sütü işçi arıların henüz iki haftalıkken kafa kısımlarındaki salgı bezleri yardımıyla ürettikleri süt benzeri bir salgıdır, kraliçe arı için üretilir. Kraliçe arı bu besin sayesinde işçi arılardan 40 kat daha fazla yaşar.  Ne katı ne de sıvı olan arı sütünün faydaları herkes tarafından bilinir. Burt’s Bees vücut losyonu şimdi bu doğal mucizeyi kişisel bakım malzemelerine katarak banyolarınıza taşıyor. 175 mililitrelik tüp formunda hazırlanan losyonunuzda ayrıca Hindistan cevizi yağı, adaçayı özü, biberiye özü ve mika mineralinin gücü vardır. Markamızın en önem verdiği konu olan doğallığa uygun olarak losyonunuz da size abartıdan uzak ama sağlıklı bir görünüm verecektir. Losyon vücudun doğal parlaklığını gösteren her yerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Burt’s Bees Mama Bee Body Oil

Markanın mama bee ibareli ürünleri anneleri işaret etmektedir. Burt’s Bees anneye özel çatlak ve vücut bakım yağı olarak bilinen başka bir ürünü daha sunmaktadır. Tatlı badem, biberiye, buğday, soya ve limon kabuğu yağları E vitamini ile zenginleştirilmiştir. İnce dokulu bu yağ kadınların hamilelikleri boyunca esnek bir cilde sahip olmasını sağlar. Banyodan sonra veya dileğiniz zaman vücudunuza sürerek kullanabilirsiniz. Hatta hamilelik sonrasında bile kullanılabilir. Kurumuş ciltler, tahriş olmuş bölgeler bu doğal yağlar ile onarılacak, nemlenecektir. Özel banyo yağınız markamızın vücut bakımı, çatlak önleyici, vücut sıkılaştırıcı gibi her alt kategorisinde yer almaktadır.

Burt’s Bees Milk and Honey Body Lotion

Tüm vücut tipleri tarafından rahatlıkla kullanılan bu vücut losyonu balın ve sütün o harika etkisini taşıyor.  Süt, bal ve yıkanmak gibi kelimeler bir araya geldiğinde tarihin ünlü kraliçesi Kleopatra’nın güzellik banyoları hatırlanıyor. Onun kullandığı karışımlar da şüphesiz Antik Mısır tariflerine göre hazırlanmış bir çeşit losyondu. Bu vazgeçilmez tarif şimdi Burt’s Bees ballı ve sütlü vücut losyonu olarak şekillendi. Ürünün içinde yağı alınmış süt vardır. Bir çeşit süt tozu olan bu malzeme cildi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur. 24 saat nemini muhafaza etmesini sağlar. Üzüm çekirdeği yağı içeriğe antioksidan etkili bir güçlendirici olarak katılmıştır.

Burt’s Bees ürün tanıtımları içinde ihtiyaç duyduğunuz zaman kullanın cümlesi sık geçiyor. Muhteviyatın doğallığına uygun paralellikte yazılan kullanma talimatı çok net; kişisel bakım ürünleri ihtiyaç duyuldukları zaman kullanılırlar, sözü uzatmaya gerek yoktur.

Burt’s Bees - Burt’ün arıları kozmetik dünyasına yeni bir ruh getirdi. Sivilce gidericilerden tırnak bakımı kremlerine, pişik pudrasından tıraş köpüğüne kadar her türlü kişisel bakım malzemesini kaliteli ve yüzde yüz doğal malzemeden üretilmiş biçimde sanki yeniden yarattı. Evcil hayvanlara yönelik FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı ürünler, bebekler için yüzde yüz pamukludan üretilmiş kıyafetler, şampuanlar, fondötene varıncaya kadar çeşitlenen makyaj malzemeleri de ürün koleksiyonu içinde var. Hem mama bee – anne arı için hem de baby bee – yavru arı için yaratılan bir ürün çeşitliliği bu. Çok önemli faktör olan Burt’s Bees fiyatları hakkında ise kullanıcılar tarafından “bir sürü markaya oranla keselere uygundur” yorumunun yapıldığını eklemek isteriz.

Kişisel temizlik en başka kişinin kendisine ve çevresine olan saygısını gösterir. Bu alanda markamızın ürünlerini kullanarak sanki doğaya olan saygıyı da göstermiş oluyoruz. Kendinize zaman ayırın, cildinize özen gösterin ve doğanın gücünü içinde taşıyan Burt’s Bees kişisel bakım ürünleri koleksiyonuna güvenin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.