sadsad x
asdasd

Burts Bees Temizleyici

3 ürün

    Dermokozmetik markalardan biri olan Burts Bees, 1984 yılında Roxenne arılarının ürettiği balmumu ile ilk kez oluşturduğu dudak bakım serisini meydana getirmiştir. Böylece zaman içerisinde arı sütü özü ile kendini geliştiren marka %99 doğal içeriklerle oluşturulmuş geniş ürün yelpazesiyle kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

    Akneli, sivilceye yatkın veya karma ciltlerin temizlenmesi oldukça zordur. Dış etmenlerden ve çevresel faktörlerden kolayca etkilenebilen bu cilt tipleri bakımı düzenli olarak yapılmadığında kötü bir görünüme neden olmaktadır. Bu görünüm kişilerin psikolojik olarak da olumsuz etkilenmesinde büyük bir rol oynar. Genel olarak kullanılan katı sabunlar içeriğinde bulunan bileşenler yüzünden ciltte kuruluk meydana getirir. En popüler bilgiler arasında bu katı sabunların sivilcelerin kurumasına ve yüz bölgesinin düzeldiği yer almaktadır. Ancak bu bilgi doğru değildir, katı sabunlar yüzü olduğundan daha hızlı şekilde kuruttuğu için hem rahatsızlık hissi uyandırır hem de cilt sorunlarının oluşmasına sebebiyet verir.

    Yüz temizliğinde oldukça başarılı sonuçlar elde eden Burts Bees Temizleyici serisi, bünyesinde bulunan temizleyici ürünlerle gözeneklerin arınmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan yağı alınmış süt, cildin yenilenmesine destek olur. Ayrıca yumuşatma özelliği sayesinde tahriş olmuş ve kurumuş bölgelerin toparlamasına yardım eder. Bunun yanı sıra hücre döngüsüne katkıda bulunarak taze ve sağlıklı görünen cilde kısa sürede kavuşturmayı amaçlar. Cildi ölü hücrelerden temizleyerek gözeneklerin açılmasına yardım eder.

    Makyaj temizliğinde de oldukça üstün bir başarıya sahip olan Burts Bees Temizleyici serisi geliştirmiş olduğu Radiance Cleanser ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Arı sütüyle  birleştirilmiş çeşitli bitki özleri gözeneklerin tıkanmasına engel olarak gerekli yüz temizliğini anında sunar. Yağ dengesini kontrol altına alır, kirden uzaklaştırarak pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Gözeneklerin içine yerleşen dış etmenler ve kir kalıntılarından arındırmaya yardımcı olur. Cildin nem seviyesini düzenler, komple arınmış temiz bir cilt görünümüne kavuşturur. Arı sütü içeriğinde birbirinden farklı olarak yüz otuz dört besin öğesi içerir. Cildin beslenmesine yardım eder, direncini kuvvetlendirerek canlılık kazandırır. Temizlemeye yardımcı ürünlerin yanı sıra yüz temizlğinde tonik ve nemlendirici kullanmayı ihmal etmeyiniz.

    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.