sadsad x
asdasd

Burts Bees Radiance - Cilt Aydınlatıcı

Kadınların cildi erkeklerin cildine oranla daha hassas ve kolay yıpranan bir yapıdadır. Erken yaşlanma belirtilerinin meydana gelmesinde oldukça önemli olan bu özellik kadınların kişisel bakımına daha fazla özen göstermesine vesile olmaktadır. Yüz ovalinde oluşan kazayakları, ince çizgiler ve buna neden olan çeşitli çevresel faktörler, psikolojik olarak da olumsuz durumların yaşanmasına neden olur. Düzenli olarak bakım ürünlerinin kullanılması gerekmektedir.

Cilt bakımı kategorisinde oldukça önemli bir yere sahip olan dermokozmetik marka Burts Bees, Roxenne arılarının oluşturduğu balmumuyla mum üreterek ilk dudak bakım ürünlerini 1984 yılında kullanıcıların hizmetine sunmuştur. Arı sütü ile zamanla yüz bakımında büyük bir aşama kaydeden marka, tamamen doğal özlerin bir araya gelmesiyle geliştirdiği bakım ürünleri Burts Bees Radiance serisi altında toplanmıştır. Birbirinden farklı etkilere sahip dermokozmetik ürünler göz kamaştırıcı tazelik ve cilt bariyerlerinde istenilen onarımı gerçekleştirmektedir.

Yüz temizliğinde olmak üzere makyaj temizliğinde de kullanıma uygun olan marka serisi, göz çevresinde de kendini kanıtlamayı başarmıştır. Hassas göz çevresini rahatsız etmeyen arı sütü ile taçlandırılan formülasyon, morluk ve şişliklerinde giderilmesine yardımcıdır.

Aydınlık bir yüz ovali isteyen her bireyin kullanması gereken marka, hafif yapıya sahip ürünleriyle istenilen yumuşaklığa anında kavuşturmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda çizgilerin görünümünü azaltmada büyük katkı sağlar. Cildin ihtiyacı olan nem seviyesinin dengelenmesine ve temel nem oranının karşılanmasına yardımcı olur. Bunun için arı poleni gibi çeşitli özler ile birleştirilir. Besleyici özelliği sayesinde her an ışıl ışıl tertemiz bir cilde kısa sürede kavuşturur.

Burts Bees Radiance serisi genellikle 20 ve üzeri yaş ortalamasına hitap etmektedir. Yaşla bağlantılı olarak canlılığını yitiren cilt bariyerleri, zamanla esnekliğini kaybetmeye başlar. Gerginleşen cilt aynı zamanda kurumaya başlar. Pul pul kendini belli etmeye başlayan ve yarattığı gerginlik hissiyatı ile rahatsızlık uyandıran bu durum için kremler, losyonlar ve serum benzeri birden çok ürün kullanılmaktadır. Burts Bees Radiance uzman dermatologlar tarafından tavsiye edilen, kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünlerden oluşmaktadır. %99 doğal içeriklerden üretilmektedir. Ekonomik fiyatlarıyla aile bütçesine dosttur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.