sadsad x
asdasd

Burts Bees Mama Bee - Anne Bakımı

2 ürün

  Karın bölgesinde görülen çatlaklar, anne ve anne adaylarının korkulu rüyasıdır. Vücut yapısıyla bağlantılı olarak meydana gelen deri yırtılmaları şiddetli kaşıntı ve gerginlik hissiyle gebelik süresince daha yoğun şekilde meydana gelmektedir. Ergenlik döneminde de rastlanan bu durum, hızlı kilo alma verme ile oluşmaktadır. Hızlı kilo alma cilt bariyerlerinin zamanla incelmesine neden olur, verilen kiloyla beraber cilt bu tempoya uyum sağlayamaz ve dokuda yırtılmalar oluşmaya başlar.

  Hamilelik döneminde daha sıkı çalışan cilt, gerginlik ve deri yırtılmalarıyla görünüm açısından en önemli cilt sorunlarından biridir. Bu cilt sorununu gidermek amacıyla birden çok çatlak önleyici bakım ürünleri geliştirilmiştir. Burts Bees Mama Bee de bu bakım ürünlerini kapsayan marka serilerindendir.

  Burts Bee Mama Bee, gebelik döneminde ortaya çıkan çatlakların önlenmesi adına geliştirilmiştir. Cilde esneklik ve rahatlık sağlayan ürünler cilde nem sağlayarak çatlak oluşumunun önüne geçmeye yardım eder. Tüm anne adaylarının hamilelik sürecinin mutlu geçirmesine ve cilt problemleri ile ilgili üzülmesine izin vermez.

  Burts Bee Mama Bee Belly Butter, sıkça meydana gelen deri yırtılmalarının onarılmasına yardımcı olan dermokozmetik ürünlerdendir. Yüzde doksan dokuz doğal içeriklerden üretilmiştir. Cilde esneklik kazandırarak aynı zamanda karın ve çevresinde meydana gelen kaşıntının dinmesine yardımcı olur. Arı sütü ile taçlandırılan ürün formülünde aynı zamanda shea yağı, kakao yağı ve E vitamini barındırmaktadır. Paraben içermeyen özelliği sayesinde anne adaylarının güvenini kazanmıştır.

  Banyo sonrasında kullanılan Burts Bees Mama Bee Body Oil, ince yapısı sayesinde cilt tarafından kolayca emilir ve cildin en alt katmanlarından başlayarak etkisini göstermeye başlar. Tamamen doğal içeriklerle zenginleştirilmiş formülü, arı sütü sayesinde güçlü bir etki uyandırır. Esneklik sağlayarak deri yırtılmalarının ve cilt kuruluğunun yaşanmasını önler. Yatıştırıcı özelliği ve besleyiciliği sayesinde anında onarım gerçekleştirir. Dermokozmetik ürün tercih eden her anne adayının ihtiyaç duyduğu her an uygulamasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. İsteğe göre hamilelik sonrasında da kullanabilir.

  Burts Bees birbirinden farklı geniş ürün yelpazesine sahiptir. Her sorun için farklı ürünler sunan marka, vücut bakımını ihmal etmeden düzenli olarak kullanıldığında etkili sonuçlar ortaya koyar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.