sadsad x
asdasd

Burts Bees El ve Ayak Bakımı

4 ürün

  El ve ayak bakımı kadınlar ve erkekler tarafından yapılan ortak uygulamalardan biridir. İş yaparken genellikle en büyük yardımcı organımız ellerimizdir. Dokunmaya, tutmaya yaratmaya yarayan eller mevsim değişikliklerinde gerekli şekilde korunmazlar ise kuruyarak çatlamaya başlar. Ayaklar da gün boyu kapalı ayakkabıların içinde havasız kalır ve kötü koku, kuruma, çatlama sorunları meydana gelir. Bunun düzelmesi için her gün bakım yapmak gerekir. Düzenli olarak bakım yapıldığında hassas ince deri kendine gelmeye başlar ve zamanla güçlenerek daha ipeksi bir dokunuşa kavuşur.

  Burts Bees el ve ayak bakımı birbirinden farklı ürünleriyle geniş kullanıcı kitlesine hitap eder. Korunmasız kalan ince derinin yeniden güç kazanmasına ve onarılmasına yardımcı olur. Ayak ve el üzerinde meydana gelen kuruluğu ortadan kaldırır. Çatlak oluşumlarına kalıcı çözüm sağlar. Soğuk su, kuru soğuk, aşırı sıcak gibi olumsuz durumlara karşı koruma kalkanı yaratır.

  Burts Bees El ve Ayak Bakımı Ürünlerinin Sağladığı Faydalar

  Şehir hayatında yaşayan her birey cilt sorunlarıyla mücadele eder. Ciltte, vücut bakımı başta olmak üzere en sık sorun yaşanan durumlardan biri de el ayak bakımıdır. Aylık olarak düzenli bakımını yaptıran kadınlar ve erkekler günlük olarak da gereken özeni göstererek yumuşak ve pürüzsüz cilde kavuşurlar. Burts Bees bakım ürünleri cilde oldukça katkı sağlar. Özellikle el için geliştirilmiş ürünleriyle kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Ayak bakımında ise geliştirdiği ürünler sayesinde rahatlık ve konforu üst seviyede tutarak zengin içeriğiyle oldukça mükemmel bakım gerçekleştirir.

  Burts Bees Ayak ve El Bakım Ürünleri ve Özellikleri

  Limon Yağı İçeren Tırnak Eti Kremi: Tırnaklara ihtiyacı olan bakımı sağlamaya yardımcı olur. Formülünde bulunan limon özlü yağ, tırnak uçlarının sağlıklı şekilde parlamasına ve uzamasına katkıda bulunur. Krem kıvamındaki ürün oje sonrası oluşan sarılığın giderilmesini sağlar. Besleyerek hoş kokmasını sağlar. Sebum seviyesinin dengelenmesine yardım eder.

  Shea Yağı İçeren Onarıcı El Kremi: Formülünde bulunan zengin shea yağı, el için oldukça önemlidir. Kurumuş ve çatlamış yüzeyin yeniden onarılmasına ve pürüzsüz hale gelmesine olanak sağlar. Güçlü bir nemlendirme etkisine sahiptir. Vücut ve kafa derisinde de iyileştirme sunar. Cildi yenilemeye daha sonra yaraların iyileşmesine destek olur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.