sadsad x
asdasd

Burts Bees Dudak Bakımı

7 ürün

  İnce yapısı ve narinliğiyle çok çabuk kuruyan dudaklar; dış etkenler, çevresel kirlilik, hava kirliliği gibi birçok nedenden etkilenir. Dudaklar, zamanla nemsizlikten kabuklanır ve soyulmaya başlar. Bu durum sızlamalara ve sızıntılı kanamalara neden olur. Dudak bakımı düzenli olarak yapıldığında sızlamalar iyileşir ve pürüzsüz görünüme kavuşur. Aynı zamanda erken yaşlanma belirtilerinin meydana gelmesi engellenir.

  Mevsim şartlarından dolayı hasar gören dudak ve dudak çevresine nemlendirme sağlayan bakım ürünlerini kullanmak şarttır. Nem veren Dudak bakım ürünleri sayesinde ince deri bariyerleri güçlenir.  Güçlenmeye başlayan bariyerler dudak kenarlarında yağ bezelerinin olmayışıyla kırışıklık oluşumuna neden olur. Kötü bir görüntü oluşturan bu durum özellikle kadınlarda daha erken yaşlarda görülmektedir. Erkeklere göre daha erken yaşlılık belirtileri gösteren kadınlar yüz bakımının yanı sıra dudak bakımını da ihmal etmemelidir.

  Dermokozmetik alanında birbirinden farklı etkilere sahip ürünleriyle ön plana çıkan Burts Bees, geliştirdiği dudak bakımı serisiyle kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Meyve özleri ve bitki özlerinden yararlanarak geliştirilmiş nemlendirici balmlar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Dudaklarda oluşan kuruluğun ve kabuklanmanın önüne geçer. İnce derinin yumuşamasına ve pürüzsüz görünmesine katkıda bulunur. Mükemmel bir onarım gücüne sahiptir. Erken yaşlanma belirtilerinin oluşmasına neden olan bölgelerin düzelmesine vesile olur. Konfor seviyesinin yeniden dengelenmesine izin verir. Çatlamış dudakların beslenmesini sağlar. Burts Bees dudak bakımı ürünleri Klinik araştırmalar ve dermatolojik çalışmalardan geçmiştir. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde yapılan testlerde kullanıcılar üzerinde olumlu etkiler uyandırarak başarılı sonuçlar almıştır.

  Burts Bees Dudak Bakımı Ürünleri ve Özellikleri

  Burts Bees Tinted Lip Balm - Rose / %100 Doğal Ve Renkli Dudak Nemlendirici – Kırmızı: Dudakların doğal olarak bakımını gerçekleştirirken aynı zaman göz alıcı renk tonuyla kusursuz durmasını sağlar. Formülünde bulunan bileşenler mükemmel bir şekilde dudakları besler ve onarımını sağlar. Dış etkenlere karşı korur. Birden çok vitamin, mineral ve temel asit bakımından zengindir. Shea yağı içerir. Çatlamış, kuru vücut ve kafa derisinde de kullanılabilir.

  BurtsBees Tinted Lip Balm - Pink Blossom / %100 Doğal Ve Renkli Bakım - Açık Pembe: Dolgun ve bakımlı duran dudaklara kavuşturur. Birbirinden farklı vitaminlerle desteklenen formüle sahiptir. İhtiyaç duyulan her an uygulanabilir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.