sadsad x
asdasd

Burts Bees Banyo

2 ürün

  Bebeklerin temizliği yeni doğan olmaları nedeniyle daha çok özen gösterilmesi gerekir. Dış etmenler, hava kirliliği, çevre kirliliği, cilt bariyerlerinin gelişmemiş olması bebeklerin her an cilt sorunlarıyla boğuşmasını tetikler. Bu nedenden ötürü yeni doğan olmak üzere tüm çocukların bakımını ayrıca yapmak oldukça önem taşımaktadır. Yetişkinlerin kullandığı dermokozmetik bakım ürünlerinden farklı geliştirilmiş bebek ürünleri dünyanın bir çok yerinde güvenle satışa sunulmaktadır.

  Dermokozmetik alanında büyük bir başarıya sahip marka, geliştirdiği banyo serisiyle bebeklerin cildini rahatlatmaktadır. Göz yakmayan formülü sayesinde bebeklerin keyifle banyo yapmasını destekler. Arı sütü temel bileşeni pürüzsüz ve kusursuz bir dokunuşa katkıda bulunur.

  Bebeklerin cilt bariyerleri doğdukları andan itibaren gelişmeye başlar. Bu nedenden ötürü fazla yaklaşmak öpmek koklamak yetişkinlerde bulunan bakterilerin bebeğe bulaşmasına neden olur. Bebekler kendilerini henüz koruyamadığı için cilt problemleri veya diğer sorunlar baş göstermeye başlar.

  Yeni anne adayları ve anneler burts bees banyo serisinin bebeklere sağladığı tüm güzellikleri bilir ve ona göre düzenli olarak kullanır. Banyo ürünleri hem saçların derinlemesine temizlenmesine hem de vücut bakımının en iyi şekilde gerçekleştirmeye yardımcı olur. Saç tellerini yıpratmadan, karıştırmadan kolay taranan saçlara kavuşturur. Formülünde bulunan balmumu, yulaf çekirdeği gibi özlerle beraber cilt bariyerlerinin güçlenmesini sağlar. Derinden arındırılmış cilt sağlığına ve sıhhatini koruyucu görev üstlenir.  Köpürtülerek kullanılır. Dermatolojik araştırmalar ve çalışmalar kapsamında pediatriktik testlerden başarılı sonuçlar almıştır. Burts Bees banyo serisi kullananlar tarafından en çok tercih edilenler sıralamasında yer almaktadır.

  Burts Bees Banyo Ürünleri ve Özellikleri

  Citrus&Ginger Body Wash / Enerji Veren Turunç ve Zencefil Özlü Duş Jeli:  Doğal özlerin biraraya gelmesiyle oluşan temizleme ve duş jelidir. Özel olarak geliştirilmiş dermokozmetik ürün sadece bebeklerin kullanımına uygundur. Yetişkinlerin cildi bebeklerin cildine göre daha dayanaklıdır. Bu nedenle yetişkinlere kullanılan ürünler bebeklere kullanılmaz. Böylelikle arı sütü içeren temizleyici vücut jeli tercih edilir. Burts Bees kullanıcıları tarafından çok beğenilen banyo ürünleri arasında yer alır. Alerjik reaksiyon oluşumlarına sebebiyet vermez. Hipoalerjik özelliktedir. Bir miktar sünger üzerine alır ve köpürtülerek uygulanır. Daha sonra iyice durulanır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.