sadsad x
asdasd

Burts Bees Baby Bee - Bebek Vücut Bakım

3 ürün

  Bebeklerin cildi oldukça ince ve hassas bir yapıya sahiptir. Bu nedenden ötürü yapılan tüm bakımların mümkün olduğu kadar özenli yapılması büyük önem teşkil etmektedir. Cilt üzerinde en ufak dokunuşlarla alerjik reaksiyonların meydana gelmesi, bebeğin rahatsız ve huzursuz olmasına yol açar. Böylelikle hafif yapılı, rahatsızlık vermeyen ürünler kullanmak bebeklerin daha neşeli ve huzurlu olmasına yardımcı olur.

  Arı sütünden inşa edilmiş Burts Bees markası cilt bakımından vücut bakımına tüm alanlarda dermokozmetik bir bakım sağlamaktadır. Doğal içeriklerle zenginleştirilmiş formüller bebeklerin daha temiz ve sağlıklı cilde kavuşmasına katkıda bulunur. Yetişkinler içinde hazırlanmış ürünleride geniş ürün yelpazesi içinde yer almaktadır.

  Burts Bees Baby Bee serisi yeni doğan bebekler ve çocukların cilt sorunlarına çözüm sağlamada oldukça başarılı bir geçmişe sahiptir. Geliştirilen Arı sütü her ürün içerisinde bulunmaktadır. Uzun süre bakım yapıldığında pürüzsüz ve yumuşak bir dokunuş sağlamaktadır.

  Baby Bee Serisi annelerinde beğenisini kazanmayı başarmıştır. Gaz sorunu olan bebeklerin rahatlamasında kullanılan ve masaj yaparak keyifli saatler geçirmesine yardımcı olan yağlar, cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardım eder. Banyo ve sonrasında derinlemesine temizlik gerçekleştirir. Hassas yapıdaki bebeklerin cildini koruma altına alır. Dış etkenler hava kirliliği, toz, duman, kir kalıntılarından arındırır. Eksiksiz bir bakım sunar. Klinik araştırmalardan ve çalışmalardan geçmiştir. Dermatologlar tarafından yapılan testler sonucunda aldığı başarılı sonuçlarla vücut bakımını en iyi şekilde desteklediği gözle görülmüştür.

  Burts Bee Baby Bee Serisi Ürünleri ve Özellikleri

  Bebek Sabunu - Süt Özlü Formül: Yağ barındırmayan özel yapısı sayesinde bebeklerin cildini kurutmadan gereken bakımı gerçekleştirir. Hafif yapısıyla cildi derinlemesine temizler. Formülünde bulunan içerikler özel olarak dermatolog gözetiminde hazırlanmıştır. Yulaf çekirdek özü, Süt Özü gibi bileşenlerle zenginleştirilmiştir. Pediatristler tarafından test edilmiştir. Klinik araştırmalardan geçmiştir.

  Burts Bees Baby Bee Shampoo & Body Wash: Gözleri koruyan formülü sayesinde sabunun gözü yakmasına izin vermez. Bebeklerin günlük temizlik uygulamalarında kullanıma uygun dermokozmetik bir üründür. Doğal bileşenler sayesinde dış etkenlere karşı güvenli bir koruma sağlar. Tahriş, kızarıklık gibi reaksiyonların meydana gelmesine izin vermez. Hipoalerjik özelliktedir. Yumuşak ve pürüzsüz dokunuşa vesile olur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.