sadsad x
asdasd

Bonacure

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
53 ürün
    1 2

Bonacure Ürünleri Dermokozmetika’da!

Schwarzkopf Laboratuvarları tarafından geliştirilen Bonacure, markası yeniliklerden esinlenerek kapsamlı araştırmalar sonucunda saç bakım ürünleri hazırlayarak tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Saç tiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için yepyeni formüllerle geliştirilen ürünler; boyalı, kuru normal, ince telli, hassas, bukleli veya parlaklığını kaybetmiş saçların doğal güzelliklerine kavuşması için özel çözümler sunmaktadır. Bonacure yıllar süren kapsamlı araştırmalar sonucunda geliştirilmiştir. Siz de tüm ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz.

Kadın veya erkek farketmeksizin herkes saçlarının sağlıklı ve bakımlı görünmesini ister. Bu sebeple de çeşitli ürünlerle saç bakım rutini oluştururlar. Burada dikkat edilmesi gereken nokta kişinin saç tipidir. Çünkü herkesin saç tipi birbirinden farklıdır. Bu doğrultuda kullanılacak ürünlerde değişkenlik göstermektedir. O halde gelin birlikte markanın en popüler ürünlerine göz atalım…

Bonacure Peptide Repair Acil Kurtarma Derin Besleyici Şampuan

Kırılmış ve yıpranmış saçlar için geliştirilmiş saç bakım şampuanıdır. Acil kurtarma şampuan, saçları nazikçe temizler, saç yapısını pürüzsüz bir hale getirir. İçeriğindeki özel formül saçları içten dışa besler, yeniden yapılandırır ve onarır. Saçları derinlemesine nemlendirir ve saçların yeniden onarılmasına yardımcı olur.

Bonacure Hyaluronic Moisture - İnci Taneli Nemlendirici Saç Kremi

Hyaluronik asit içerikli nemlendirici saç bakım kremidir. Saçları derinlemesine nemlendirmek için özel olarak hazırlanmıştır. Saçların nemlendirir, parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. İçeriğindeki özel formüller saç yapısını güçlendirir.

Bonacure Collagen Volume Boost Foam - Hacim Kazandıran Saç Köpüğü

Kolajen içeriki saç bakım köpüğüdür. Saçları hacimlendirmek için özel olarak geliştirilmiştir. Saçları nemlendirir, onarır ve yumuşaklık kazandırır. İçeriğindeki kolajen saçları kökten uca besler ve saçların doğal yapısını korur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.