x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Biota laboratuvarlarında üretilen Bioxcin markası saç dökülmesi, yeni saç köklerinin çıkmasına yardımcı olan doğal bitkilerden elde edilen özlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Kadın ve erkeklerin ortak derdi olan saç dökülmesini doğallık ve güzellikten ödün vermeden sağlayan Bioxcin üreticileri Bioxcin şampuan ve Bioxcin serum formları ile saç dökülmesini azaltarak yok etmektedir.

Bioxcin Şampuan Etkileri

Özel olarak geliştirilmiş ürünleri ile saç dökülmesine çözüm sağlayan Bioxcin şampuanlar günlük kullanıma uygun olarak kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalar yapan Bioxcin üreticileri kendi alanında ilk sıralarda yerini almaktadır. Tamamen saç dökülmesi, saç köklerinin yenilenmesi ve yeni saç kıllarının çıkmasını sağlayan Şampuan ürünleri her saç tipine uygun ürünleri bulunmaktadır. Doğal içeriklerle hazırlanmış Bioxcin şampuanlar saç derisine herhangi bir zarar vermez. Saçın sağlığı ve gelişimini destekleyen ürünler özel formülü sayesinde büyük bir ilgi görmektedir. Dış etmenler hava kirliliği ve güneşin zararlı ultraviyole ışınlarının saç tellerine temas etmesiyle kıl kökleri zayıflar ve dökülür. Bu nedenle seyrekleşen ve tamamen dökülen saçlar insanların psikolojisini olumsuz olarak etkilemektedir. Özellikle erkeklerin saçları zaman geçtikçe bakımsız kalır ve giderek seyrelmeye başlar. Bioxcin şampuan ürünleri saçı yeniden canlandırır ve eski sağlığına kavuşturur. Düzenli kullanım ile saç dökülmesi azalır ve yok olur. Dermokozmetik ürünlerden,  Bioxcin şampuanlar kullananlar tarafından en iyi sonuç veren ürünler arasında yer alır.

Bioxcin Şampuan Ürünleri

Bioxcin Forte Şampuan, saç dökülmesinin yoğun olarak yaşandığı dönemlerde bitkisel içerikleri ile saç bakımını tamamlamaktadır. Zayıf saç köklerini güçlendirerek devamlı kullanım ile saçların yeniden çıkmasına yardımcı olmaktadır. Bioxcin Forte Şampuan, tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur. Yoğun saç dökülmesini önlediği klinik araştırmalar ve testler sonucunda kanıtlanmıştır.  

Bioxcin Genesis Kepekli Saçlar, saç derisinde oluşan tahriş ve diğer etmenler sonucunda oluşan kepeğin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Yoğun kepek sorunu yaşayan kişilerin sıklıkla tercih ettiği Bioxcin Genesis aynı zamanda saç dökülmesini de engellemeye yardım eder. Sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşmak için kullanılan Bioxcin şampuan ürünleri derinlemesine temizlik sağlayarak saç derisinin rahatlamasını sağlamaktadır. Saç tellerini mükemmel bir şekilde koruyan ve bakım sağlayan Bioxcin Genesis ipeksi bir yumuşaklık ile dolgun parlak bir görünüme kavuşturur.

Bioxcin Genesis Kuru Ve Normal Saçlar, saç dökülmesi yaşayan kişilerin saçlarını eski sağlığına kavuşturmaya yardımcı olmaktadır. Saç derisini yeniden canlandıran Bioxcin ürünleri saç köklerine derinlemesine temizlik sağlar

Bioxcin Şampuan

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.