Yandex Metrica

Bioderma Atoderm - Vücut Bakımı

38 ürün

  Kuru ve çok kuru ciltler için özel olarak geliştirilmiş Bioderma Atoderm serisi nem kaybı yaşayan ciltlerde rahatlatıcı ve yatıştırıcı etki göstermektedir. 24 saate kadar devam eden nemlendirme etkili kremleri, cildi tahriş etmeyen temizleyicileri ve vücudu rahatlatan duş jelleri ile nem dengesini yeniden kazandıran Atoderm serisi, kuruyup çatlayan dudak ve eller için derinlemesine bakım ürünleri sunmaktadır. Atoderm ürünleri, formülleri sayesinde çok kuru ve atopik ciltlerin hassasiyetine özen göstererek bakım sağlamaktadır.

  Bioderma Atoderm

  Bebek, çocuk ve yetişkinlerde kuru ve çok kuru ciltler söz konusu olduğunda atopik cilt yapısı akla gelebilir. Atoderm serisi ürünlerle dermatologların ilk tercihi olan Bioderma Atoderm ürünleri, 24 saate kadar nemlendirici özellik sağlayarak kuru cilt yapısını doğal nem dengesine ulaştırıyor.

  Kuru ve çok kuru ciltler, cilt bakımı için hassasiyet ve özen gerektiren bir bakım sürecine girmelidir. Bioderma’da bu cilt tipleri için Atoderm serisi ürünlerini üretmiştir. İhtiyacınız olan nem dengesinin sağlanması için yıkama jeli, nemlendirici bakım kremi ve diğer tamamlayıcı ürünleri de bu seri içerisinde bulabilirsiniz.

  Bioderma tarafından geliştirilen Skin Barrier Therapy ve Ecodefensine patenti ile cildin yatışmasını sağlayan nemlendirici etki ortaya çıkmaktadır. Cildin bariyerinin kırılgan hale gelmesi, dış etkilere açık hale gelmesini sağlar. Bu da cildin kuruması, kızarıp yaralar şeklinde dökülmesine neden olur.

  Özellikle bebeklerin hassas ciltlerinin maruz kalabildiği bu durum, kaşıntı ve döküntüler nedeniyle rahatsızlık hissine neden olabilir. Bu serideki ürünlerle her zaman doğru cilt bakımının sağlanması mümkün oluyor.

  Kuru ve Çok Kuru Ciltler

  Kuru cildin koruyucu bariyerinin zayıflaması, cildin dış etkenlerin zararlarından dolayı pullanarak dökülmesine yol açar. Bu da cildin sağlığının olumsuz olarak etkilenmesi anlamına gelmektedir.

  Kuru ve çok kuru ciltler için gereken cilt bakımı, uzun süreli nemlendirme ve cildin hassasiyetine uygun ürün kullanmayla mümkün olmaktadır. Genetik bir durum olan atopik dermatit gibi teşhislenmiş sorunlarda cildin en kısa sürede nemlendirilmesi, banyodan 2-3 dakika sonra hemen ilgili kremin kullanılması gerekir.

  Atopik ciltlerde banyo cildin kurumasına neden olduğu için banyo sonrası bakım büyük taşır. Bioderma Atoderm serisi ürünleri de bu cilt tiplerinde banyo sonrası ve rutin bakım için gereken ürünleri en hassas ciltlerde dahi kullanmaya imkan sağlar.

  Kuru ve çok kuru ciltlerin bakımında tercih edilen ürün serileri, yetişkin ve bebekler için ayrı formlarda satışa sunulmaktadır. Yıkama, arındırma ve nemlendirme üçlüsüne dahil olan ürünler, cildi yatıştırıcı özellikler sağlamaktadır.

  Shower Gel

  Her yaştan insan için her gün kullanıma uygun olan Shower jel mükemmel bir cilt toleransı sağlar. Islak cilde uygulanan bu ürün, cildin temizlenmesini sağlar. 200 ve 500 ml’lik ambalajlarda satılmaktadır. Cilt temizlendikten sonra nemlendirici sürülerek bakım tamamlanır.

  Insensive Bar

  Kalıp temizleyici olan ve sabun içermeyen ürün, cildi kurutmadan temizlik sağlar. Gerginlik hissi yaratmadan tüm vücuda uygulanabilen bu ürün, günde bir iki kez sürülerek, cilt için temel bakımı sağlar.

  Shower Oil

  Atopik ciltler için Bioderma yıkama yağı olarak bilinen bu ürün, yoğun bir nemlendirme sağlar. 24 saate kadar ciddi bir nem sağlar. bebek, çocuk ve yetişkinler için ideal bir bakım sağlayan ürün her gün kullanıma uygundur.

  Intensive Foaming Gel

  Yoğun cilt kuruluğu ve kaşıntı durumunda ortaya çıkan tahrişlerin giderilmesi için kullanılan intensive jel, skin barrier sayesinde cildin güçlenerek derinlemesine nemlenmesini sağlar. Sonrasında uygulanan ürünlerle atopinin etkilerinin gözle görülür biçimde azalması da mümkün olur.

  Nutrition Cream

  Shea ve avokado yağı içeriğiyle cildin onarılmasını hızlandırarak beslenmesini mümkün kılar. Shower jelden sonra yetişkinlerin cildine sürmesi için tercih edilen bu krem, sabah ve akşam yüz, boyun ve atopinin görüldüğü her bölgeye uygulanır. Atoderm Nutrition Cream ile cildin dış etkenlere karşı korunması mümkün olur.

  Atoderm SOS Spray

  Skin relief teknolojisi sayesinde cildin kaşıntı ve yangı hissinin giderilmesini sağlayan ve 6 saat etkinliğini sürdüren sprey, ilk kullanımdan itibaren kaşıntının sona ermesini sağlar. SOS Spray istenilen sıklıkta kullanılabilir ve elle yayma gerektirmez.

  Atoderm Cream

  Cildin temizleme yağıyla temizlenmesi sonrası kullanılan Cream cildin nemlendirilmesini sağlar. Bebek ve yetişkin için uygun bir formülü olan ürünün, banyo sonrası uygulandığında etkisi artar. Günde bir iki kez kullanılabilir.

  PP Balm

  Cildin yoğun olarak kuruluk sorunu yaşaması durumunda, ciltteki gerginlik ve tekrarlayan atopi tedavisinde PP Balm ürünün kullanılması mümkün olur. Şiddetli ve tekrarlayan sorunlarda yıkama yağıyla temizlenen cildinize uygulayabileceğiniz bu ürünü, günde bir iki kez kullanabilirsiniz.

  Preventive

  Yenidoğan cildindeki kuruluk probleminin giderilmesine yardımcı olan Atoderm preventine serisi, yoğun cilt kuruluğunun söz konusu olduğu ciltlerde kullanılır. Bebeğinizin cildini nemlendirmek için tercih edeceğiniz bu ürün, günde bir iki kez kullanılabileceği gibi, banyo sonrasında da tercih edilir.

  Insensitive Balm

  Yoğun cilt kuruluğu söz konusu olduğunda cildin nemlendirilmesi ve doğal nem dengesine ulaşması için tercih edeceğiniz Atoderm insensitive balm ile ciltteki hasar gören bariyerler onarılır. Böylece cildin konforunun yeniden oluşması sağlanır.

  Hand Nail Cream

  Hand nail cream, yoğun cilt kuruluğu durumunda cildin doğal nem dengesine ulaşması için ihtiyacınız olan el ve tırnak bakımını sağlar. Özellikle soğuk havalarda artan nem kaybının onarılmasıyla yumuşak ve sağlıklı ellere sahip olabilirsiniz.

  Lip Stick

  Dudaklardaki kuruluğun giderilmesi ve kuruyup kanayan dudakların onarılması oldukça önemlidir. Sağlıklı bir deri yapısına sahip olması için Shea yağıyla nemlendirilen dudaklar, sağlığınızı garantiliyor.

  Lip Balm

  Çok kuru ve hasar görmüş dudaklar için cilt bakımının sağlanmasını kolaylaştıran lip balm dudak dokusunu onararak, Shea ve avokado yağının gücünü dudaklarınıza yansıtır.

  Dudaklarınız, elleriniz ve tüm cildiniz için tercih edeceğiniz Bioderma ürünlerini istenilen sıklıkta kullanabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.