Yandex Metrica

{{title}}

Bioderma ürünleri biyolojiden esas alarak ürettiği ürünler arasında bebekler için özel olarak hazırlanmış ürünleri tüm cilt tiplerine uygunluk gösterirken, hassas ciltlere sahip bebeklere ayrıca önem göstermektedir. Hassas yapıya sahip bebeklerin cildi kolayca tahriş olur veya kızarır. Hava, toz ve kir gibi dış etmenlerin yanında dokunma, öpme gibi temas gerektiren hareketlerden kolayca etkilenen bebekler alerjiye eğilimli ciltlere sahiptir. Bioderma ABCDerm Bebek ürünleri yüz bakım ve koruyucu kremleri ile annelerin gönlünü çalmaktadır.

Doğal içeriklerle hazırlanmış Bioderma ürünleri yapılan araştırmalar sonucunda güvenilir bir marka haline gelmiştir. Güvenle bebeklere kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alan ABCDerm Bebek serisi dermakozmetik ürünler arasında yer almaktadır. Hamilelik esnasında önemli olan cilt bakımı, doğumdan sonrada bebek bakım ürünleri ile desteklenmelidir. Bebekler için özel olarak üretilmiş güneş koruyucular gibi hassas bebek ciltlerinin kullanabileceği ürünlerdir.

Bioderma ABCDerm Bebek ürünleri cildi nemlendirir. Tolerans seviyesi düşük veya yüksek olan ciltleri düzenlemeye yardımcı olur. İçerisinde renklendirici ve paraben bulundurmayan ürünler phenoxyethanol, phateles ve esans yağ içermez. Bioderma ABCDerm Bebek kullanan kişilerce en çok Bioderma ABCDerm Gentle Shampoo ürünü tercih edilmektedir.

 kolay taranabilir olması ile saç bakımında kolaylık sağlar. Ayrıca içerisinde sabun bulundurmaz. Paraben içermez ve Hipoalerjiktir.

 el vücut ve yüz bölgesinde de kullanılabilir. Sabun içermeyen ürünleri ile etkinliğini sürdüren Bioderma, içeriğinde alkol ve paraben bulundurmaz. Hipoalerjiktir.

Bioderma ABCDerm Relaxing Oil

 cildi besler ve ayrıca yatıştırır. Leke yapmayan özelliği ile kıyafetlerde iz bırakmaz. Banyodan sonra kullanılan bu ürün cilt toleransını da eşitleyici etkiye sahiptir. Paraben içermez ve Hipoalerjiktir.

Hassas ciltlere uygun olarak hazırlanmış güneş koruyucu krem yalnızca bebekler için değil çocuk ve yetişkinlerinde kullanımına uygundur. Yüz ve vücut bölgesinde kullanılabilen Bioderma ABCDerm Mineral Sun Cream her cilt tonuna göre eşitleyici özelliği ile uyum sağlar. Güneş ışınlarının direk temas ettiği öğle saatlerinde de etkili koruma sağlayan Bioderma ürünleri suya ve kuma karşı da dayanıklıdır.

14 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.