Bioder Tüy Dökücü Krem

Bioderma ürünleri biyolojiden esas alarak ürettiği ürünler arasında bebekler için özel olarak hazırlanmış ürünleri tüm cilt tiplerine uygunluk gösterirken, hassas ciltlere sahip bebeklere ayrıca önem göstermektedir. Hassas yapıya sahip bebeklerin cildi kolayca tahriş olur veya kızarır. Hava, toz ve kir gibi dış etmenlerin yanında dokunma, öpme gibi temas gerektiren hareketlerden kolayca etkilenen bebekler alerjiye eğilimli ciltlere sahiptir. Bioderma ABCDerm Bebek ürünleri yüz bakım ve koruyucu kremleri ile annelerin gönlünü çalmaktadır.

Doğal içeriklerle hazırlanmış Bioderma ürünleri yapılan araştırmalar sonucunda güvenilir bir marka haline gelmiştir. Güvenle bebeklere kullanabileceğiniz ürünler arasında yer alan ABCDerm Bebek serisi dermakozmetik ürünler arasında yer almaktadır. Hamilelik esnasında önemli olan cilt bakımı, doğumdan sonrada bebek bakım ürünleri ile desteklenmelidir. Bebekler için özel olarak üretilmiş güneş koruyucular gibi hassas bebek ciltlerinin kullanabileceği ürünlerdir.

Bioderma ABCDerm Bebek ürünleri cildi nemlendirir. Tolerans seviyesi düşük veya yüksek olan ciltleri düzenlemeye yardımcı olur. İçerisinde renklendirici ve paraben bulundurmayan ürünler phenoxyethanol, phateles ve esans yağ içermez. Bioderma ABCDerm Bebek kullanan kişilerce en çok Bioderma ABCDerm Gentle Shampoo ürünü tercih edilmektedir.

Bioderma ABCDerm Gentle Shampoo

Çocukların hassas saç derisine uygun olarak tasarlanmış göz yakmayan şampuanıdır. Doğal içeriklerle dermatolojik ilkelerine uygun olarak hizmete sunulmaktadır. Saçlara yumuşak bir dokunuş sağlayan Bioderma ABCDerm Gentle Shampoo kolay taranabilir olması ile saç bakımında kolaylık sağlar. Ayrıca içerisinde sabun bulundurmaz. Paraben içermez ve Hipoalerjiktir.

Bioderma ABCDerm H2O

Bebeklerin ciltlerinde çabucak tahriş olan bölge bezin temas ettiği, Yüz ve göz çevresinde hassasiyet oluşturur. Kirlerden arındıran Bioderma ABCDerm Misel Solüsyon el vücut ve yüz bölgesinde de kullanılabilir. Sabun içermeyen ürünleri ile etkinliğini sürdüren Bioderma, içeriğinde alkol ve paraben bulundurmaz. Hipoalerjiktir.

Bioderma ABCDerm Relaxing Oil

Bebekler için geliştirilmiş masaj yağıdır. Bebeklerin ilk aylarında en büyük sorunu olan gaz çıkarmak, düzenli olarak masaj ile rahatlatılması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Bunun için rahatlatıcı masaj yağı üreten Bioderma tüm cilt tiplerine uygundur. Bitkisel yağlardan bir araya getirilerek güvenlik ilkeleri esas alınarak üretilmiştir. Bioderma ABCDerm Relaxing Oil cildi besler ve ayrıca yatıştırır. Leke yapmayan özelliği ile kıyafetlerde iz bırakmaz. Banyodan sonra kullanılan bu ürün cilt toleransını da eşitleyici etkiye sahiptir. Paraben içermez ve Hipoalerjiktir.

Bioderma ABCDerm Mineral Sun Cream

Hassas ciltlere uygun olarak hazırlanmış güneş koruyucu krem yalnızca bebekler için değil çocuk ve yetişkinlerinde kullanımına uygundur. Yüz ve vücut bölgesinde kullanılabilen Bioderma ABCDerm Mineral Sun Cream her cilt tonuna göre eşitleyici özelliği ile uyum sağlar. Güneş ışınlarının direk temas ettiği öğle saatlerinde de etkili koruma sağlayan Bioderma ürünleri suya ve kuma karşı da dayanıklıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.