Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Bioder Serum

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 4 ürün bulunmaktadır.

Bioder Serum

Kadınların ve erkeklerin ortak olarak kullanabildiği dermokozmetik ürün, kıl köklerin zayıflamasına ve zamanla dökülmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle kadınlar vücutlarında çıkan kıllardan oldukça şikâyetçi olmaktadır. Bu nedenle Bioder serum ürünleri, kullanmak istenilen bölgede kalıcı çözümlere ulaştırmada başarılı sonuçlar sergilemektedir. Bioder markasına ait laboratuvar ortamında geliştirilen tüy azaltıcı ürünler gözeneklerin içinde biten kıl köklerinin zayıflamasına ve incelip dökülmesine yardımcı olmaktadır. Bioder tarafından üretilen tüy azaltıcı serum ise kullanıldığı andan itibaren gösterdiği etki sayesinde istenilen pürüzsüz vücuda kavuşturmayı amaçlamaktadır.

Bioder Serum Ürünleri ve Vücuda Sağladığı Etki

Bioder serumları içeriğinde barındırdığı doğal özler sayesinde cilt üzerinde ağda, ip veya cımbız gibi uygulamalara gerek bırakmadan temizlik sağlamaktadır. Turunç bitki özlerinden faydalanan marka, alman dermatologların yaptığı araştırmalardan başarılı sonuçlar almıştır. Düzenli olarak kullanıldığında en kısa sürede vücutta çıkan tüy ve kılların yok edilmesine yardım eder. Kıl köklerini beslemez, incelip dökülmesine imkân sağlar. Özellikle erkeklerin sırt, kol ve bel bölgesinde çıkan istenmeyen tüylerin giderilmesini sağlar. Kıl köklerini temizlerken cilt üzerinde tahriş oluşumlarına izin vermez. Zamanla etkisini göstermeye başlar ve kalıcı olarak çözüm sağlar.

Bioder Serum Ürünleri ve Özellikleri

Biocure Tüy Azaltıcı Yüz Kürü: Kadınların ve erkeklerin yüzünde çıkan tüylerin azalmasına yardımcı olan kürdür. Hassas dâhil tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Özel olarak hazırlanmış formülü kullandığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Öncelikle temizlenmiş bölge epilasyon veya tıraş bıçağıyla alındıktan sonra uygulanır. İlk üç günlük kullanım ardından şişe içinde bulunan serum etkisini gösterir. Bıyık bölgesi, yanak ve çene bölgesine uygulanabilir.

Biocure Tüy Azaltıcı Vücut Kürü: Yüz haricinde kalan bölgelerdeki tüylerin dökülmesine yardımcı olur. Karma, hassas, yağlı olmak üzere her cilt üzerinde kullanılabilir. Herbal complex B ekstresi sayesinde cildi yıpratmadan kıl sayısında azalma sağlar.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.