sadsad x
asdasd

Biobaby Şampuan

3 ürün

  Yenidoğan bebeklerin saç ve vücut temizliğine oldukça dikkat etmek gerekmektedir. Doğumdan itibaren düzenli olarak banyo yaptırılmalıdır. Bunun için özel olarak geliştirilmiş doğal ürünler kullanılmalıdır. Bebeklerin temizliğinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur, kullanılan şampuanlardır. Saç derisinde ve vücut bölgesinde kullanıma uygun ürünler bebeklerin cilt bariyerlerini güçlendirmeye yardımcı olmaktadır. Bu nedenle yetişkinler için kullanılan şampuanlar kesinlikle bebekler üzerinde kullanılmaz.

  Biobaby Şampuanlar bebeklerin cildine özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan doğal bileşenler saç tellerinin derinlemesine arınmasına yardımcı olur. Hassas yapıya sahip formülü dermokozmetik bebek temizleyici ürünler arasında yer almaktadır. Cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olan bebek şampuanları kullanıma başlandığı ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlar.

  Biobaby şampuan ürünleri bebeklerin cildini yumuşatmaya ve saçlı derinin en iyi biçimde temizlenmesine yardım etmektedir. Formülünde bulunan doğal bitki özleri sayesinde gereken bakımı gerçekleştirir. Saç temizliğinin yanında yüz temizliği ve vücut temizliğini de gerçekleştirir. Nem oranını dengeler ve cildin yumuşamasını sağlar. Atopik ciltler içinde geliştirilmiş ürünlere sahiptir. Kuruluk ve pullanma görülen bebeklerde rahatlıkla uygulanabilir. Düzenli ve uzun süre kullanıldığında kalıcı çözümler sunar. İpeksi ve kadifemsi dokunuşa kavuşturur. Kendine has hoş kokusuyla uzun süre etkisimi kaybetmez.

  Biobaby Şampuan Ürünleri ve Bebeklerin Saçına Gösterdiği Etki

  Tamamen doğal özlerle geliştirilmiş dermokozmetik şampuanlar, bebeklerin doğumundan itibaren kullanıma uygundur. Cilt ile uyum sağlayan içeriği saçlı deride herhangi şekilde yan etki ve alerjik reaksiyon oluşmasına izin vermez. Vücut temizliğinde de kullanılan şampuanlar cilt bariyerlerinin güçlendirmede katkıda bulunur.

  Biobaby Şampuan Ürünleri ve Özellikleri

  Saç ve Vücut Şampuanı: Bebeklerin temizliğinde kullanılan ürünlerdendir. Formülünde bulunan bitki özleri sayesinde hem saçlı derinin hem de vücudun temizlenmesine yardımcı olur. Kuruluk oluşumuna neden olmaz. Koruyucu bariyerlerinin çalışmasına olanak sağlar. Nemlendirici özelliği sayesinde tahriş problemlerinin yaşanmasına izin vermez. Dermatolojik testlere tabi tutulmuştur.

  Dermatolojik Şampuan: Bebeklerin cildinde meydana gelen konak rahatsızlığı üzerine formüle edilmiştir. Yağ bazlı yapısı sayesinde saçların yumuşak ve ipeksi kalmasını sağlar. Dermatolojik araştırmalar ve çalışmalardan başarılı sonuçlar almıştır. Saçlı deride oluşan konak soruna karşı düzenli kullanıldığında kalıcı çözüm sağlamaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.