x
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Biobaby, aynı zamanda Bioxcin markasının da üreticisi olan Türk B'IOTA Laboratuvarları tarafından üretilen bebek ürünleri markasıdır. B'IOTA laboratuvarlarında üretilen tüm ürünler gibi Biobaby de çeşitli üniversitelerde dermatolojik olarak testlere tabi tutulup onaylanmaktadır. Ayrıca Almanya'da bulunan Dermatest GmbH Laboratuvarları'nın klinik testlerinden de başarı ile geçmiş ve en yüksek kalite göstergesi olan 5 yıldız ile puanlandırılmıştır.

Neden Biobaby?

Biobaby bebek ürünleri; yenidoğan cildinin pH derecesi ile uyumludur. İçeriğinde cilde faydalı probiyotikler bulunmaktadır. Anzer kaynak suyu ile özel olarak üretilmektedir. 

Biobaby Ürün Yelpazesi

Biobaby oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bu ürünler arasında temizleyiciler, saç ve vücut şampuanları, masaj kremleri, pişik kremi, bebek yağı ve losyonları ve bebek sabunu ile güneş koruması sağlayan özel ürünler mevcuttur. Ayrıca kuru ve atopik cildi olan bebekler için özel bir krem de bu Biobaby ürün yelpazesi içindedir. Bebek ve yenidoğanların cildi son derece hassas olduğu için, ihtiyaç halinde yalnızca bebeklere özel olarak üretilmiş bebek ürünleri kullanılmalıdır. Biobaby geliştirdiği bebek ürünlerini bu prensip ile geliştirmekte ve gerekli testlerden geçirerek piyasaya ulaştırmaktadır.

Biobaby

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.