Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Biobaby

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
169,90 TL
110,44 TL
139,90 TL
97,93 TL
Toplam 8 ürün bulunmaktadır.

Biota laboratuvarlarında 2002 yılında kurulan Bio Baby markası, bebeklerin hassas cildine gereken bakımı gerçekleştirmek için kurulmuştur. Cildin temizliği, sağlığı ve bakımı üzerinde formüller üretmektedir. Bebeklerin cildi yetişkin bireylere göre daha hassas yapıdadır. Yaşadığı cilt sorunları da buna bağlı olarak farklılık gösterir. Yenidoğan bebekler çevresel faktörlerden, nemsizlikten ve kurumadan daha hızlı etkilenmektedir. Bu neden doğru markaların doğru cilt bakım ürünleri özenle seçilmesi gerekmektedir.

Biobaby markası bebeklerin hassas cildine özel olarak losyonlar, temizleme mendilleri, saç ve vücut şampuanları, nemlendiriciler, güneş kremleri ve pişik kremleri geliştirmektedir. Cilde faydalı, doğal ve uyum sağlayan ürünleriyle geniş ürün gamına sahiptir. Probiyotik içerikli formüllere sahiptir. Böylece bebek cildine dışarıda dolaşan bakteri ve virüsler nüfuz edemez. Ph değeri ile uyumlu yenidoğan olmak üzere tüm bebeklerin cildine uygun bakım serileri üretmektedir. Ürünler doğal kaynak suyu olan Anzer tepesinden gelmektedir. Anzer doğal kaynak suyu ile yapılan ürünler bebeklerin cildini en iyi şekilde temizler.

Bio Baby ürünleri, tamamen sterilize edilmiş ortamlarda geliştirilmektedir.  Dermatolojik testlere tabi tutulmuştur. Güvenirliliğini, Almanya Dermatest Laboratuvarlarında yapılan klinik araştırmalar sonucunda kazanmıştır. Biobaby çocukların hassas cildine uygun ürünleriyle kaliteyi vurgulayan dereceler içinden en yüksek olan 5 yıldız almayı başarmıştır. Biobaby bebek ürünleri kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen markalar içerisinde yer almaktadır.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.