sadsad x
asdasd

Biobaby

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
9 ürün

  Biota laboratuvarlarında 2002 yılında kurulan Bio Baby markası, bebeklerin hassas cildine gereken bakımı gerçekleştirmek için kurulmuştur. Cildin temizliği, sağlığı ve bakımı üzerinde formüller üretmektedir. Bebeklerin cildi yetişkin bireylere göre daha hassas yapıdadır. Yaşadığı cilt sorunları da buna bağlı olarak farklılık gösterir. Yenidoğan bebekler çevresel faktörlerden, nemsizlikten ve kurumadan daha hızlı etkilenmektedir. Bu neden doğru markaların doğru cilt bakım ürünleri özenle seçilmesi gerekmektedir.

  BioBaby Bebek Ürünleri’ nin Bebeklerin Cildine Sağladığı Katkı

  Biobaby markası bebeklerin hassas cildine özel olarak losyonlar, temizleme mendilleri, saç ve vücut şampuanları, nemlendiriciler, güneş kremleri ve pişik kremleri geliştirmektedir. Cilde faydalı, doğal ve uyum sağlayan ürünleriyle geniş ürün gamına sahiptir. Probiyotik içerikli formüllere sahiptir. Böylece bebek cildine dışarıda dolaşan bakteri ve virüsler nüfuz edemez. Ph değeri ile uyumlu yenidoğan olmak üzere tüm bebeklerin cildine uygun bakım serileri üretmektedir. Ürünler doğal kaynak suyu olan Anzer tepesinden gelmektedir. Anzer doğal kaynak suyu ile yapılan ürünler bebeklerin cildini en iyi şekilde temizler. Bio Baby ürünleri, tamamen sterilize edilmiş ortamlarda geliştirilmektedir.  Dermatolojik testlere tabi tutulmuştur. Güvenirliliğini, Almanya Dermatest Laboratuvarlarında yapılan klinik araştırmalar sonucunda kazanmıştır. Biobaby çocukların hassas cildine uygun ürünleriyle kaliteyi vurgulayan dereceler içinden en yüksek olan 5 yıldız almayı başarmıştır. Biobaby bebek ürünleri kullananlar tarafından da sıklıkla tercih edilen markalar içerisinde yer almaktadır.

  Biobaby Bebek Ürünleri ve Özellikleri

  Biobaby Kuru ve Atopik Ciltler için Saç ve Vücut Şampuanı: Bebeklerin doğduktan sonra cildinde bazı sorunlar ortaya çıkar. Bunlardan biride seboreik dermatittir. Cilt üzerinde kızarıklık ve pullanma oluşmasına neden olan bu durum için dermokozmetik ürünler kullanmak gerekir. Biobaby saç ve vücut şampuanı içeriğinde bulunan doğal bileşenler sayesinde yeni doğanların cildini en iyi şekilde yatıştırır ve rahatlamasını sağlar. Banyo veya duş esnasında kullanılır. Derinlemesine temizlik yapar, düzenli kullanıldığında etkisini kısa sürede göstermeye başlar.

   Biobaby Yenidoğan Losyonu ve Bebek Yağı: Bebeklerin vücudunun rahatlaması, masaj yapılması ve bu sayede gaz gibi sorunların giderilmesi için üretilmiştir. Doğal özleri sayesinde hem çocukların huzurlu bir uyku çekmesini hem de annelerin bebeklerinin cilt bakımını eksiksiz şekilde tamamlamasına yardımcı olmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.