Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Biobaby Saç ve Vücut Şampuanı

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
169,90 TL
101,94 TL
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

Biobaby Şampuanlar bebeklerin cildine özel olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan doğal bileşenler saç tellerinin derinlemesine arınmasına yardımcı olur. Hassas yapıya sahip formülü dermokozmetik bebek temizleyici ürünler arasında yer almaktadır. Cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olan bebek şampuanları kullanıma başlandığı ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlar.

Biobaby şampuan ürünleri bebeklerin cildini yumuşatmaya ve saçlı derinin en iyi biçimde temizlenmesine yardım etmektedir. Formülünde bulunan doğal bitki özleri sayesinde gereken bakımı gerçekleştirir. Saç temizliğinin yanında yüz temizliği ve vücut temizliğini de gerçekleştirir. Nem oranını dengeler ve cildin yumuşamasını sağlar. Atopik ciltler içinde geliştirilmiş ürünlere sahiptir. Kuruluk ve pullanma görülen bebeklerde rahatlıkla uygulanabilir. Düzenli ve uzun süre kullanıldığında kalıcı çözümler sunar. İpeksi ve kadifemsi dokunuşa kavuşturur. Kendine has hoş kokusuyla uzun süre etkisimi kaybetmez.

Biobaby Şampuan Ürünleri ve Bebeklerin Saçına Gösterdiği Etki

Tamamen doğal özlerle geliştirilmiş dermokozmetik şampuanlar, bebeklerin doğumundan itibaren kullanıma uygundur. Cilt ile uyum sağlayan içeriği saçlı deride herhangi şekilde yan etki ve alerjik reaksiyon oluşmasına izin vermez. Vücut temizliğinde de kullanılan şampuanlar cilt bariyerlerinin güçlendirmede katkıda bulunur.

Biobaby Şampuan Ürünleri ve Özellikleri

Saç ve Vücut Şampuanı: Bebeklerin temizliğinde kullanılan ürünlerdendir. Formülünde bulunan bitki özleri sayesinde hem saçlı derinin hem de vücudun temizlenmesine yardımcı olur. Kuruluk oluşumuna neden olmaz. Koruyucu bariyerlerinin çalışmasına olanak sağlar. Nemlendirici özelliği sayesinde tahriş problemlerinin yaşanmasına izin vermez. Dermatolojik testlere tabi tutulmuştur.

Dermatolojik Şampuan: Bebeklerin cildinde meydana gelen konak rahatsızlığı üzerine formüle edilmiştir. Yağ bazlı yapısı sayesinde saçların yumuşak ve ipeksi kalmasını sağlar. Dermatolojik araştırmalar ve çalışmalardan başarılı sonuçlar almıştır. Saçlı deride oluşan konak soruna karşı düzenli kullanıldığında kalıcı çözüm sağlamaktadır.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.