x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Bebeklik döneminde sıklıkla karşılaşılan durumlardan bir tanesi dışkı ve idrarın cilde temas etmesi sonucu oluşan kızarıklıktır. Bu kızarıklıklar cilt yüzeyinde istenmeyen sonuçlara yol açmaktadır. Bebeklerin hassas cildi özellikle bu durumdan fazlaca etkilenmektedir. Pişik olarak adlandırılan bu sorun bebekleri oldukça rahatsız etmektedir. Eski zamanlar da kadınlar çocuklarının altını kumaş ile bezlemesinden kaynaklanan bu durum günümüzde ise uzun süre kirli ve ıslak bez ile duran bebeklerin cildinin Ph değerini yükseltir. Yükselen Ph değerinin dengesi bozulur ve diğer cilt sorunlarının da meydana gelmesini kolaylaştırır.

Bepanthol Pişik Kremi Etkileri

Bebeklerin cildinin uzun süre kapalı olmasının bu tür sızıntı ve kızarıklığa neden olan pişik oluşumunun ortaya çıkması dışkı ve idrarın yanında bir de sürtünme ile meydana gelmektedir. Geliştirilmiş formüle sahip olan Bepanthol Tahriş önleyici Krem her dönem cildin tüm ihtiyacını karşılamada mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Türk Pediatri Derneği tarafından onaylanan bakım kremi formülünde bulunan Provitamin B5 ile bebekler artık daha huzurlu olmaktadır. Cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olan B5 vitamini sağlıklı bir cilt yüzeyine sahip olmayı sağlamaktadır. Çift etkiye sahip olan Bepanthol tahriş önleyici krem içeriğinde bulunan bir diğer bileşen Lanolin ile cilde derinlemesine nefes aldırıyor. Bebeklerin sağlıklı ve huzurlu bir dönem geçirmesinde annelerin en büyük yardımcısı olan Bepanthol Pişik kremi koruyucu madde ve parfüm içermez. Bebeklerin hassas cildinde kısa bir süre kalsa bile bebek bezi Bepanthol ile anında rahatlar ve cildin düzelmesini sağlar.

Bepanthol Pişik Kremi Ürünleri

Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem, içeriğinde bulunan doğal bileşenler sayesinde cilde nüfuz ettiği andan itibaren etkisini gösteren bakım kremi cilt yüzeyinde meydana gelen kızarıklık gibi alerjik reaksiyonların önlenmesine yardımcı olur. Bebeklerin hassas poposu için özel olarak geliştirilmiş pişik önleyici merhem mükemmel bir koruma sağlar. Lanolin ile desteklenen özel formül cildin ferahlamasına ve sızıntının anında giderilmesinde büyük bir katkı sağlamaktadır. Cildin tahrişini engelleyen bu ürün dermatolojik testlerden geçerek Türk Pediatri Derneğinin onayını almıştır. Yapılan araştırmalar sonucunda da Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler içerisine girmiştir.

Bepanthol Baby Ekstra Koruma Pişik Kremi, cilt toleransını korumaya yardımcı olan bakım kremi içeriğinde bulunan özler ve Provitamin B5 sayesinde cildi uzun süre etkisi altına alır. Koruyucu özelliği bulunan bu ürün ilk günden itibaren cilt bariyerlerinde mükemmel bir kalkan oluşturur. Anne ve bebek bakımında oldukça iyi sonuçlar ortaya çıkartan Bepanthol markası kullanıcılar tarafından da büyük bir beğeni kazanmıştır.

Bepanthol Pişik Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.