x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Vücudumuzu saran derimiz her mevsim farklı reaksiyonlar göstererek bakıma ihtiyaç duyduğunu gösterir. Cildin bakımlı görünmesi için çeşitli ürünler kullanmakta fayda vardır. Her cildin ihtiyacına göre sınıflanan cilt bakım ürünleri hem cilde sağlıklı bir görünüm kazandırır hem de koruyucu bir kalkan oluşturarak cilt bariyerlerinin zarar görmesini engeller. Bepanthol Losyon ürünleri ise sıvı haldeki kıvamı ile cilt yüzeyinde iyice emilim sağlayarak cilde gereken özeni göstermektedir.

Bepanthol Losyon Etkileri

Doğal bir koruyucu etkisi bulunan losyon cilt üzerinde meydana gelen problemleri giderme konusunda mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Cilt sağlığını düşünen kişiler tarafından oldukça sık kullanılan bu ürün içeriğinde bulunan Provitamin B5 sayesinde nemlendirme sağlayarak cilde yeni bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Normal ve yağlı ciltlerinde kullanıma uygun olan cilt bakımı ürünü kuru bölgelerde oluşan çatlak, kızarıklık ve tahriş görünümü gidermeye yardımcı olur. Vücut bölgesinde kullanıma uygun olan Bepanthol Losyon ürünleri aynı zamanda güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından, rüzgâr ve aşırı su teması ile oluşan cilt soruna iyi gelmektedir. Etkin formülü sayesinde gergin ve kuru ciltlerin yumuşamasına yardım eder. Vücut losyonu olarak kullanılan bakım ürünü cilde tam anlamıyla mineral desteği sunar. Zarar görmüş her bölgenin onarılmasında büyük bir katkı sağlayıcıdır. Derinlemesine temizlik sunarak cilt bariyerlerinin güçlenmesine ve yeniden yapılanmasına yardımcı olur. Yoğun kıvamı ile kısa sürede olumlu sonuçlar doğurur. Dermatolojik araştırma ve testler sonucunda başarılı sonuç elde eden Vücut losyon ürünü kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bepanthol Losyon Ürünleri

Bepanthol F Losyon, koruyucu özelliği bulunan formüller içerisinde etkinliğini en iyi şekilde kanıtlayan losyon, cilt yüzeyinde oluşan problemlerin giderilmesinde büyük kolaylık sağlamaktadır. Sıvı kıvamı ve yoğunlaştırılmış formülü sayesinde kadın ve erkek cildi üzerinde meydana gelen kuruluk sonucu oluşan gerginliği ve kızarıklıkları gidermeye yardımcı olmaktadır. Yazın güneş altında korunmasız durmaktan ötürü ciltte oluşan yanma, kızarıklık ve gerginlik hissini yok etme konusunda mükemmel bir başarı sağlamaktadır. Yetişkinler tarafından kullanılan bakım ürünleri içerisinde nemlendirici özelliği en gelişmiş olan aktif koruyucu losyon deriye nüfuz ettiği andan itibaren işlevselliğini göstermeye başlar. Türk pediatri derneği tarafından onaylanmış ürünler cilt sağlığı konusunda güvenilir markalar arasında yer almaktadır. Formülünde bulunan Provitamin B5 sayesinde hücreler yenilenir ve onarımı sağlanır. Bepanthol markası yaklaşık 60 yıllık çalışma deneyimi ile kullanıcıların memnuniyetini kazanarak merhem kavramını Bepanthol olarak devşirmeyi sağlamıştır.

Bepanthol Losyon

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.