sadsad x
asdasd

Ayak için Törpü ve Tırnak Makası

37 ürün
    1 2

Yaz aylarına girerken en önemli ayrıntı ayak bakımı yapmaktadır. Kışın kalın ve sıkı çoraplar derinin terlemesine neden olmaktadır. Bu terleme ayakların hem kötü görünmesine hem de sertleşip kötü kokmasına neden olmaktadır. Sertleşmiş, kurumuş ve çatlamış ayaklar güzel ve bakımlı durması için ayak törpüsüne ihtiyaç duyar. Bu nedenle ayak törpüsü ürünleri ayak bakımında önemli bir yer teşkil etmektedir.

Ayak Törpüsü Vücuda Etkisi

İnsanlar mevsimsel değişikliklere göre bazı bölgelerine bakım yapma konusunda aceleci davranmayabilirler. Bu bölgeler içerisinde en başta ayaklar gelmektedir. Ayak bakımı yapmak cilt bakımı yapmak kadar sık akla gelmez. Bu neden kış bitiminde ve yaz sonunda düzenli olarak bakım yapmak yeterli gelmektedir. Bu süre zarfında ayak topuklarının aldığı görünüm ve doku oldukça rahatsız edici olmaktadır. Sertleşmiş ve çatlamış topuklar ayak törpüsü ürünleri ile eski haline dönmektedir. Son zamanlarda en sık kullanılan ayak bakım ürünleri içerisinde yer alan ayak törpüsü ürünleri her erkek ve bayanın gözdesi olmayı başarmıştır. Düzenli kullanımı ile bir hafta içerisinde pürüzsüz bir görünüme kavuşturmayı amaçlayan yapısı sayesinde sert ve çatlamış topukların yerine yumuşak ve pürüzsüz görünüm ortaya çıkar. Açık kanayan yaralar üzerinde kullanıma uygun değildir. Alerjik reaksiyon oluşumunda derhal müdahaleye son verilmeli ve en yakın sağlık merkezine başvurarak uzman bir doktora danışılmalıdır.  Aksi halde herhangi bir sorun meydana gelmemesi durumunda ayak kremi ile nemlendirme işlemi gerçekleştirilerek bakıma son verilmelidir.

Ayak Törpüsü Ürünleri

Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü, günümüzde ayak bakımına daha fazla önem vermek isteyen kişilerin kullanımına uygun olarak üretilen ayak bakım ürünü tabanın yumuşamasına ve ölü derilerinin soyulmasına yardımcı olmaktadır. el şekline rahatlıkla uyum sağlayan bu cihaz silindir başlığı ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Topuk ve ayak altında meydana gelen kurumuş deriyi temizlemektedir.  Bu cihaz silindir bir başlık ile kullanılmaktadır. Çok sert bastırılmaması gereken bu cihaz aksi halde kendini durdurmaktadır. Cihaz kullanıldıktan sonra nemlendirici krem ile rahatlatılması pürüzsüz ve kusursuz bir görünümün meydana çıkmasını sağlamaktadır.

Art Net Ayak Törpüsü, manuel bir yapıya sahip olan bu ürün el ile ayakaltında biriken kir ve sertleşmiş ölü deriyi yüzmeye yardımcı olmaktadır. Pürüzsüz ve yumuşak bir dokunuşa sahip olmak isteyenlerin kullandıkları bu ürünler kadınlar tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Dermatolojik testlerden geçerek gerekli araştırmalar sonucunda kullananların beğenisini kazanmayı başarmıştır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.