sadsad x
asdasd

Avene Antirougeurs - Hassas Cilt

6 ürün

  Avene Antirougeurs serisi yaygın kızarıklıkları ve hassasiyeti gidermek için geliştirilmiştir. Patentli formülü sayesinde kızarıklıkları ve güneş kaynaklı cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Cildin onarım süresini hızlandırarak doğal yapısını güçlendirir. Ciltteki hassasiyet cilt yapısına, genetik faktörlere ve çevresel faktörlere karşı değişiklik göstermektedir. Kızarıklığın en büyük sebeplerinden biri ise hassasiyettir. Cilt çok fazla hassaslaştığında kılcal damarlar yüzeye çıkar ve bu durum cildin kızarık görünmesine zemin hazırlar. Özellikle kış aylarında soğuk hava şartlarının etkisi, cilde işlem uygulanması gibi faktörlerden dolayı cilt daha çok hassaslaşarak kızarabilir. Bu gibi durumlarda cildin savunmasız olduğu gözlemlenir ve güçlendirici etkili bakım ürünlerinin uygulanması tavsiye edilir.

  Avene Antirougeurs ile kızarık cilt görünümüne son verebilirsiniz;

  Avene laboratuvarlarında geliştirilmiş patentli formülü sayesinde Avene Antirougeurs serisi yüzde görülen geçici ve yaygın kızarıklıkları önlemek için tasarlanmıştır. Paraben içermeyen bitkisel formülü ve anti-enflamatuar özellikli termal su sayesinde cilt kızarıklıklarını azaltırken cildi nemlendirerek yumuşaklık sağlar. Seri içeriğinde temizleyici losyon, güneş koruyucu etkili bakım kremi, kuru cilt nemlendirici ve yağlı cilt nemlendirici bakım ürünleri bulunmaktadır.

  Hassas ve Kızarık Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır?

  Öncelikle hassas ve kızarık cilde sahip kişiler ürün seçimi yaparken yatıştırıcı etkili ürünler tercih etmelidir. Cilt bakımına mutlaka temizleyici ürün ile başlanmalıdır. Sonrasında onarıcı ve nemlendirici bakım kremleri ile günlük rutin bakımlarını tamamlamaları gerekir.

  Avene Antirougeurs Lait Nettoyant Cleansing Lotion; Hassas ve kızarık ciltler için geliştirilmiş yatıştırıcı etkili temizleyici losyondur. Cildi ve makyajı nazikçe temizlerken içeriğindeki termal su sayesinde cildi nemlendirir ve rahatlatır. Yumuşaklık kazandıran losyon yapısı kolay uygulama sağlar. Yapmanız gereken sadece bir pamuk yardımıyla cildinizi temizlemek.

  Avene Antirougeurs Fort; Kılcal damarları yüzeye yakın hassas ciltler için geliştirilmiş onarıcı etkili bakım kremdir. SPF20 özelliği cildi güneş ışınlarına ve çevresel faktörlere karşı korur. Formülündeki termal su cildi nemlendirir ve yatıştırır. Düzenli kullanımda bölgesel kızarıklıklarının giderilmesini sağlar. Temiz cilde akşamları uygulanır.

  Avene Antirougeurs Jour Creme; Kızarık, hassas ve kuru ciltler için geliştirilmiş günlük nemlendiricidir. Cildi çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı korur. Termal su bakımından zengin formülü cildi nemlendirir ve besler.

  Avene Antirougeurs Jour Emulsion; Kızarık, hassas ve karma ciltler için geliştirilmiştir. Cildi çevresel faktörlere ve güneş ışınlarına karşı korur. Paraben içermeyen formülü sayesinde cildin doğal yapısını korumaya yardımcıdır. Geliştirilmiş içeriği cildi yağlandırmaz. İnce yapısı sayesinde kolay uygulama sağlar.

  Klinik olarak da olumlu sonuçlar veren ve dermatologlar tarafından önerilen Avene Antirougeurs Jour kulananlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.