sadsad x
asdasd

Ardell Takma Kirpik Yapıştırıcı

4 ürün

  Kirpik yapıştırıcılar genellikle kadınların yapay kirpikleri gözlerine yapıştırmaları için özel olarak üretilmiştir. Takma kirpik takarken her yapıştırıcı kullanılmaz. Özellikle kirpiklere hasar vermeden üretilmiş ve alerjik reaksiyon oluşumuna izin vermeyen yapıştırıcılar kullanmak oldukça faydalıdır. Piyasada pek çok yapıştırma ürünleri bulunmaktadır. Genellikle set içinde kirpiklerin yanında verilse de ayrı olarak satılan yapıştırıcılarda satışa sunulmaktadır. 2 veya 3 ml şeklinde boyları vardır. Tek olarak satılan yapay kirpik yapıştırıcıları kullananlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedir.

  Ardell Takma Kirpik Yapıştırıcı

  Kirpik yapıştırma ürünleri, kullanım açısından çeşitli unsurlara ayrılmaktadır. Öncelikli olarak kirpiğe yapıştırıldıktan sonra şeffaf renge dönmesi oldukça önemlidir. Göz üzerinde beyaz leke gibi görünmemesi gerekir. Son zamanlarda üretilen siyah renkli yapıştırıcılar bu durumun yaşanmasına biraz daha engel olmaktır.

  Ardell tarafından üretilen yapıştırıcılar her bireyin kullanımına uygun olarak tasarlanmaktadır. Oldukça kolay kullanıma sahip ürünler göz diplerine ve kirpiklere herhangi bir zarar vermeden etkileyici bakışlara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Ardell yaklaşık 40 yılı aşkın bir süredir kaş ve kirpik bakımında kadınların yanında yer almaktadır. Tamamen doğal ürünler geliştiren marka, yüzde yüz saçtan yapılan kirpikler geliştirmektedir. Bunun yanı sıra ürettiği kirpik yapıştırıcılar sayesinde üstün tutuculuk göstermektedir. Kadınların özel günlerde kullanması için hazırlanan kirpik yapıştırıcılar Ardell kullananlar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

  Ardell Takma Kirpik Yapıştırıcı ve Sağladığı Etki

  Dermokozmetik markalar içerisinde yer alan Ardell, geliştirdiği ürünlerle kadınların etkileyici bakışlara sahip olmasına yardım etmektedir. Yapay yapıştırıcılar ise bu görünüşe sahip olmak için olmazsa olmazlardandır. Dolgun görünen kirpikler için geliştirilmiş yapıştırıcıların göz ve göz çevresinde herhangi bir yan etkisi bulunmaz.

  Ardell Takma Kirpik Yapıştırıcı Ürünleri ve Özellikleri

  Lashtite Küme Yapıştırıcısı Şeffaf: Sadece küme şeklinde takılankirpiklerin yapışmasına yardımcı olmaktadır. Suya karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kirpiklerin yaklaşık 2 hafta kadar bir süre gözde durmasını sağlıyor. Kullanımı oldukça kolaydır. Damlalığı sayesinde kirli veya topak oluşumuna engel olur. Lakteks içermeyen formüle sahiptir. Kesilmiş ufak bir folyo üzerine damlatılır ve tek küme halindeki kirpiğin düğümlü ucundan cımbız yardımıyla batırılır. Doğal kirpiğin üzerine doğru yerleştirilir.

  Duo Şerit Yapıştırıcısı Şerit halindeki kirpikler için kullanıma uygundur. Suya dayanıklı yapısı sayesinde kolayca yıpranmaz. Üstün bir başarıya sahiptir. Takıldığı andan itibaren güvenle yerinde tutar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.