sadsad x
asdasd

Ardell Takma Kirpik

17 ürün

  Bakışların daha etkileyici ve çekici olabilmesi için kadınlar doğal görünen kirpik uygulamalarına başvurur. Daha gür ve dolgun görünmesi gereken kirpikler karşıda ki kişinin de büyük bir ilgisini çekmektedir.

  Kadınlar daha alımlı ve bakımlı görünebilmek için bakışlarına daha fazla özen gösterir. Özel davetlerde, düğün gibi organizasyonlarda daha sık makyaj yapmak gerekir. Yoğun ve koyu yapılan makyajlarda kirpikler bakışların ortaya çıkmasına yardım eder. Bunun için her zaman daha uzun kirpikler tercih edilir. Rimel, maskara gibi malzemeler yeterli gelmediği zamanlarda uzun kirpikler için Ardell markası geliştirdiği yapıştırma kirpiklerle kadınların yardımına koşar.

  Yaklaşık 40 yıldır kadınların daha doğal ve güzel görünmesi adına ürünler geliştiren marka, tasarladığı %100 insan saçından yapılan kirpiklerle doğal ve orijinal gözüken bakışlara kavuşturmaktadır. Kullanımı oldukça pratik ve kolay olan aksesuar ister tek tek ister bütün olarak kirpik diplerine yapıştırılabilir.

  Ardell Takma Kirpik ve Püf Noktaları

  Dramatik bakışlara sahip olmak isteyen kişiler için özel olarak hazırlanmış kirpiği kendi içerisinde bulunan yapıştırıcı ile yapıştırmak oldukça kolaydır. Ardından eyeliner uygulamasıyla gözlerinizin daha çok ön plana çıkmasına yardımcı olur. Cımbız, aplikatör yardımıyla kutu içerisinde bulunan kirpikler tek tek çıkartılır. Kendi göz boyuna göre ölçüm yapın ve uzun gelirse ucundan makas yardımıyla kesebilirsiniz. Yapıştırıcıyı uçlarına doğru uygulayın yapışkan hale gelene kadar bekleyin daha sonra göz diplerine doğru yerleştirin. Toplam 3 kere yeniden uygulayabilirsiniz. Oldukça basit kullanıma sahip aksesuar her an muhteşem bakışlara sahip olmanızı sağlar.

  Ardell Takma Kirpik Ürünleri ve Özellikleri

  Yarı Siyah Kirpik 101: Fashion serisine ait yüzde yüz insan saçından yapılan doğal görünümlü kirpikler takıldığı andan itibaren etkileyici bakışlara kavuşmanızı sağlar. Her bir kirpik şeridi, en iyi sonucu vermek üzere geliştirilmiştir. Doğal görünüme sahiptir. Tek tek düğümlenerek saçla birleştiriliyor. Kolayca gözlere uygulanabilen yapısı, rahat bir kullanışa sahiptir. Siz çıkarıncaya kadar sağlamlığından ödün vermez. Yaklaşık 3 haftaya kadar yeniden kullanılıyor.

  Yarı Siyah Takma Kirpik 102: Kirpiklerin görünümünde bütünsellik yaratmak isteyen kişilere özel tasarlanmıştır. Yarım ay şeklindeki yapısı göze tam olarak oturur. Gerçek kirpiklere kesinlikle zarar vermez.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.