sadsad x
asdasd

Ardell Saç Kapatıcı

3 ürün

  Saç bakımında uygulanan yöntemlerden biri de saçlarda çıkan beyazların kapatılmasını sağlamaktır. Saçların beyazlaması kadınların ve erkeklerin ortak sorunları içinde yer alır. Özellikle yaşın ilerlemesiyle daha sık görülmeye başlanır. Bazı faktörler saç beyazlamasının hızlanmasına neden olur. Bu faktörlerden biri de stres, sigara alkol gibi zararlı maddelerdir. Diğer bir yandan da genetik yatkınlık ve yanlış beslenmektir.

  Yaşlanmayla birlikte saçta bulunan melonasitler yeterli düzeyde çalışmaz ve pigmentlerin üremesine izin vermez. Böylece saç diplerinden itibaren beyazlama görülmeye başlanır. Beyaz saçlardan kurtulmak kadınlar için oldukça kolaydır. Boya gibi kimyasal işlemler sayesinde saçı kökten uca yeni bir renge kavuşturabilir ve beyazların kapanmasına yardım eder. Fakat erkekler boyama işlemlerinden kaçınırlar. Doğal yöntemleri tercih etmeleriyle erkeklerde saçlarında ki beyazlardan kurtulabilirler.

  Ardell tarafından geliştirilen özel saç kapatıcı, saç diplerinden itibaren başlayan beyazlamanın önüne geçer. Saça istediği vitamini verme konusunda destek olur. Saça sürüldüğü andan itibaren etkisini gösterir. Hızla kurur ve beyazlık saniyeler içinde kaybolur. Yaşlanma belirtileri gösteren kişiler tarafından oldukça sık kullanılır. Kullanımı kolaydır. Çevrilerek açılan kapağı eşit olarak sürüldüğünde tek bir tel beyaz bırakmaz. Uygulama sonrasında taranarak dağıtılır. Amerika Birleşik Devletlerinde üretilmektedir.

  Ardell Saç Kapatıcı ve Saça Verdiği Etki

  Yaşlanmayla birlikte stres, üzüntü gibi durumların yarattığı beyaz saç teller kişileri olumsuz olarak etkilemektedir. Kadınlarda ve erkeklerde ortak görülen bu sorun için üretilmiş Touch of Color hızlıca rengini vererek beyazlığın kapatılmasını sağlar. Saç tellerine ayrıyeten zarar vermez ve doğallığını korumada katkı sağlar. Göz çevresine değmemesi için özen gösterilmesi gerekir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması tavsiye edilir.

  Ardell Saç Kapatıcı ve Özellikleri

  Ardell Touch of Color Koyu Kahve: saç diplerine eşit şekilde sürülür ve taranarak dağılması sağlanır. Uygulandığı andan itibaren etkisini hızlıca göstermeye başlar. Mevcut saç rengine uyum gösterir. Yaklaşık 60 sn. kadar bir süre kuruması beklenir. Koyu kahve renk tonuna sahiptir. Yıkandığında etkisi kaybolur. Yeniden uygulanabilir. Harici kullanım için uygundur.

  Ardell Touch of Color Siyah: Doğal saç rengi siyah olan kişiler tarafından kullanılmaktadır. Özel başlığı sayesinde saç üzerinde kolaylıkla dağılım gösterir. Kullanma kılavuzunda belirtildiği şekilde uygulanır. Hızlıca kuruma sağlar ve gün boyu rahatlıkla kullanılır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.