sadsad x
asdasd

Yara Bandı

24 ürün

  Yara Bandı Çeşitleri Dermokozmetika’da!

  Yaralar açık bırakıldığı zaman daha çabuk iyileştiği düşünülse de bu doğru bir bilgi değildir. Yaranın iyileşmesi için oksijen gerekli olsa bile yaranın hızla iyileşmesi için kuru ortam yerine nemli bir ortam gerekir. Bu noktada özellikle küçük yaraları tedavi etmek için yara bantlarını tercih edebilirsiniz. Yara bandı, cildinizde veya vücudunuzda oluşan küçük yaraları iyileştirmek ve korumak amacıyla kullanılan ürüne denir. Su geçirmez yara bandı, şeffaf yara bandı, yuvarlak yara bandı gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Sizde ihtiyacınıza yönelik tüm yara bandı çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen yara bantlarına bakacak olursak;

  Suya Dayanıklı Yara Bandı: suya dayanıklı olarak geliştirilen bu yara bantları su ile temas edebilmenize imkan sağlamaktadır.

  Transparan Yara Bandı: şeffaf yara bandı özelliği taşıyan bu ürün transparan yapıya sahip olduğu için cildinizle bütün bir görünüm sağlar.

  Yuvarlak Yara Bandı: yuvarlak forma sahip olduğu için yaranın üzerine kolayca uygulayabilirsiniz.

  Bu yara bantlarının yanı sıra tercih edebileceğiniz  küçük, orta ve büyük boy şeklinde yara bandı çeşitlerini ve diğer tüm medikal gereçler kategorimiz üzerinde mevcuttur.

  Sizde ihtiyacını olan yara bandı çeşitlerine Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme imkanı ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.