sadsad x
asdasd

Vücut Kokusu

57 ürün
    1 2

Vücut kokusu ürünleri vücudu nemlendirirken aynı zamanda hoş bir şekilde kokmasına yardımcı olmaktadır. Cilt sağlığı açısından oldukça yararlı olan bu ürünler kötü kokuların bastırılmasını sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan meyve ve bitki özleri cildin ferahlamasını ve rahatlamasına destek olan formüle sahiptir.

Vücut Kokusu Vücuda Etkisi

Vücut bakım ürünleri arasında yer alan vücut kokuları ter bezlerinde meydana gelen salgıların harekete geçmesiyle meydana gelen ter kokusunu absorbe etmeye yaramaktadır. Kadınların daha sık kullandıkları bu kokular parfüm ve kolonyadan daha hafif bir yapıya sahiptir. Duş sonrasında vücudun belirli bölgelerine sıkılarak kalıcılık sağlamaktadır. Parfümlerin yanı sıra içerisinde bitkisel yağ ve aromalar kullanılan vücut kokusu ürünleri yakın temas halinde etkisini daha yoğun göstermektedir. Günlük kullanım için uygun olan bu kokular yaz kış etkinliğini göstermektedir. Kapalı ortamlarda sıkılması daha uygun olan vücut kokusu ürünleri özellikle duş sonrasında gözeneklerin açılmış olduğu anlarda kullanılması gün içerisinde dış etmenlerden meydana gelen kokuların vücuda sinmesini engellemektedir. Parfüm kullanımını da desteklemeye yardımcı olan bu ürünler birçok markaya ait parfümlerin yanında bulunmaktadır. Vücudun canlanmasına yardımcı bakım ürünleri arasında yerini alır. Kimyasal herhangi bir madde içermeyerek doğal bitki özleri ve meyve aromalarının birleşerek özel yağlarla desteklenerek kullanıcıların huzuruna çıkmaktadır. Dermatolojik testlerden geçerek yapılan araştırmalarda en sık kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Vücut Kokusu Ürünleri

Rebul Body Mist Purple Rain, meyvelerin birleşimi ile ortaya çıkan eşsiz bir aromaya sahiptir. Parfüm yerine kullanılan bu vücut kokusu etkisini uzun süre bedende göstermeye devam etmektedir. Kolonya ve parfümden daha az yoğun bir yapıya sahip olması nedeniyle gün içerisinde meydana gelen ter ve çevresel faktörlerden kaynaklanan kokuların bastırılmasına yardımcı olmaktadır. Cilt yüzeyinde herhangi bir şekilde alerji oluşumuna izin vermez. Kimyasal içerik bulundurmaması nedeniyle doğal özlerin yardımıyla formülize edilmiştir. Duştan sonra kullanılması uygundur. Dermatolojik araştırmalar ve testlerden başarı ile geçmeyi başarmıştır.

Victoria Secret Body Mist Rush, hassas, yağlı, karma ve normal tüm ciltlerin kullanımına uygun olan bu koku içeriğinde bulunan meyve ve çiçek özleri ile zenginleştirilmiştir. Kadınların en çok beğendiği Victoria Secret markasına ait olan bu ürün büyük bir memnuniyet sağlamaktadır. Formülünde Juicy clementine ve kristal kehribar kokusu bulunan vücut kokusu üstün kalıcılık sağlar.

Victoria Secret Body Mist Very Sexy, kadınlar için özel olarak hazırlanmış formülü etkileyici ve ferahlatıcı bir etkiye sahiptir. Güzelliğine önem veren kadınların güzel kokmasını sağlayan içeriği ile koklayanları büyüsü altına almayı başaran meyve ve bitki özlerine sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.