x
Kategoriler

Yaz aylarında ilk akla gelen deniz, kum ve güneştir. Çocuklar ve yetişkinlerin yaz aylarında en çok sevdiği aktivitelerden biri olan güneşlenmek ne kadar keyif verici olsa da cilt için oldukça zararlıdır. Güneşin zararlı ultraviyole ışınları yaz aylarında derinin üst tabakasına temas eder. Bu nedenle cilt yüzeyinde istenmeyen görüntülerin ortaya çıkmasına neden olur. Gün içerisinde güneşin altında durulan süreyi ayarlamak zordur. Uzun süre güneşin altında kalmak cildin deformasyona uğramasına neden olur. Yazın giyilen bikini ve mayoların güzel durmasını engeller. Cilt yüzeyinde en sık rastlanan sorunlardan bir tanesi cilt lekeleridir. Cilt lekeleri genellikle çillenme olarak gözükmektedir. Omuz, kol ve yüz bölgesinde ortaya çıkan çiller kötü bir görünüme neden olur. Özellikle çocukların hassas cildine temas eden güneş ışınları olumsuz sonuçlar çıkarır. Uzmanların tavsiyeleri üzerine çocukların günlük güneşte kalma süresi yalnızca on beş dakika olmalıdır. Bu süre zarfında vücut gerekli vitaminlerini alır ve gelişim sürecini desteklemeye yardımcı olur. Aksi halde uzun süre güneşte kalınması lekeler haricinde cilt kanserine kadar birçok rahatsızlığa neden olmaktadır.

Vücut Güneş Ürünleri Vücuda Etkisi

Bebekler ve çocuklar plajda güneşin altında rahatça oynamak ister. Anneler çocuklarının isteklerini kırmamak adına buna izin verirken aynı zamanda güvenli bir vücut güneş ürünleri ile tam koruma sağlar. Özellikle yeni doğan bebekler ve çocuklar için güneş koruması dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesidir. Bu nedenle güneş ışınlarında tam etki gösterebilen vücut güneş ürünleri ile bütün bedene uygulamak gereklidir. Bazı güneş koruyucular renkli tabakaya sahiptir. Özellikle çocuklar için kullanılan ürünler için bu özellik çok yararlıdır. Genellikle süt olarak kullanılan güneş koruyucu vücut güneş ürünleri, bedenin tüm bölgelerine yayılıp yayılmadığını anlamak için oldukça kolay bir yapıya sahiptir. Her cilt tipinin özenle kullandığı vücut güneş ürünleri cildi dış etmenlere karşı da koruma sağlar. Hava kirliliği, toz ve rüzgârdan kolaylıkla etkilenen cilt yapısı alerjik reaksiyonların oluşmasında büyük rol oynamaktadır.

Vücut Güneş Ürünleri

Çocuklar için etkin korumalı yüz ve vücut sütü, bebekler ve çocukların hassas cildine uyum sağlayan vücut sütü gün içerisinde etkin koruma sağlayarak güneşin zararlı ışınlarına karşı kalkan oluşturur. Suya dayanıklı yapısıyla her an aktif olarak işlev sağlayan Vichy İdeal Soleil Lait Enfant göze temas ettiğinde tahrişe neden olmaz.

Yüksek korumalı vücut sütü, tüm aile bireylerinin rahatlıkla kullanabileceği boya sahip vücut sütü kurumuş ciltlerde de etkisini göstererek yumuşak bir dokunuş sağlar. Cildin pürüzsüz görünmesinde yardımcı olan Vichy İdeal Soleil Lait Family kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilen ürünlerdendir.

Vücut Güneş Ürünleri

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.