x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler

Vücutta sentezlenemeyen fakat sağlık ve yaşam için gerekli organik bileşenler bulunmaktadır. Bu bileşenler bedenin daha dinç ve sağlıklı gelişim göstermesine yardımcı olmaktadır. Bazı vitaminler çiğ olarak bazı vitaminler ise pişirilerek yemekler içerisinde bulunmaktadır. Vitaminlerin yanında yer alan mineraller bir biri ile eş olarak anılmaktadır. Vitaminler ve mineraller bebek, çocuk ve yetişkin her bireyin ihtiyaç duyduğu organiklerdendir. İnsan vücudu kendiliğinden vitamin üretemez, bu nedenle dışarda bulunan kaynaklardan yardım alması gerekmektedir. Günümüzde şehir hayatına alışan kişilerin en sık yaşadığı sorunlar arasında vitamin ve mineral eksikliği gelmektedir. Sağlıksız beslenme, fast food, stres, çevresel kirlilik, sigara alkol kullanımı vitamin eksikliğine yol açan nedenlerdendir. Yağda ve suda eriyen vitaminler iki ye ayrılmaktadır. Yağda eriyen vitaminler A,D,E,K suda eriyen vitaminler ise B ve C vitaminleridir. Mineraller ise su içerisinde bulunan doğal iyonlardan oluşmaktadır. Genellikle soda içerisinde fazlaca bulunmaktadır.

Vitaminler ve Mineraller Vücuda Etkisi

İnsan sağlığı için büyük bir önem taşıyan vitamin ve mineraller öncelik olarak bağışıklık sistemini düzenlemeye yardımcı olmaktadır. Vücut işlevlerinin tam olarak yerine getirmesini sağlar. Hücrelerin yenilenmesi ve bozulmuş dokuların onarılması ve yeniden oluşmasına yardım eder. Performansı etkileyerek daha canlı ve dinç görünmeye destek olur. Hamilelik sürecinde de ihtiyaç duyulan vitamine ve mineraller ayrıca yaşlanma ve menopoz dönemlerinde de kişilere özgü yarar sağlamaktadır. Vücudun sağlıklı olmasını sağlayan mineraller ise sinir ve kas görevlerini yapılması, Asit Baz dengesinin korunması ve kan hücrelerinin yenilenmesini sağlamaktadır. Dışarıdan alınması gereken bu organik bileşenler birçok yiyecek ve içecek içerisinde bulunmaktadır. Aynı zamanda tek başına destekleyici kapsül ve şurup formunda bulunmaktadır.

Vitamin ve Mineraller Ürünleri

Pharmaton Kapsül, günümüzde birçok insan masa başı işi yapmaktadır. Hareketsiz kalan vücut gün geçtikçe zayıflamaya ve güçsüz kalmaya başlar. Bağışıklık sistemi çöken kişiler sıklıkla hasta olur. Bu hastalıkla hafif ve bedensel rahatsızlıklardır fakat günlük yaşantıyı yüksek düzeyde olumsuz olarak etkilemektedirler. Pharmaton Multivitamin, mineraller ve ginseng içeren özelliği ile vücudun daha dinç ve sağlıklı olmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan vitaminler sayesinde kişilerin kendini daha mutlu ve enerjik hissetmesini sağlar. Yorgunluğa ve strese iyi gelen Pharmaton kapsül anında etki gösterir. Vitamin ve minerallere ihtiyaç duyan kişilerin tüm vücuduna koruma kalkanı oluşturur.

Nutraxin Artroflex, vücudun temel yapı taşları arasında yer alan vitamin ve mineraller için oldukça destekleyici bir üründür. Bağışıklık sisteminin etkin bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde bedenen yaşanan rahatsızlıkların son bulmasını sağlar.

Vitamin & Mineraller

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.