sadsad x
asdasd

Vichy Vücut Bakım Serisi

7 ürün

  Bayanlara göre erkekler günlük iş hayatında daha yorucu ve tempolu işlerde çalışırlar. Günlük aktivitelerde ki yoğunluğa ve tempoyla dolaylı olarak ter bezleri daha aktif bir şekilde çalışır. Kapalı ve havasız atmosferlerde kötü kokulara sebep olan ter kokusu hem kişiyi hem de çevredekileri oldukça rahatsız eder. Bunu önlemenin en kolay yöntemi sık sık duş almak, Deodorant veya Roll-on kullanmaktır. Temiz ve güzel kokmak her erkek ve kadın için aynı önemi taşımaktadır.

  Erkekler genellikle özel günler ve özel durumlarda parfüm kullanmayı tercih eder.  Doğal ürünleri tercih eden kadınlar ve erkekler dermokozmetik markaların ürünlerini kullanmayı tercih etmektedir. Günlük hayatlarında kadınların en sık kullandıkları ürünler arasında Vichy Deodorant & Roll-On gelmektedir.  Kadınlar günün her anı güzel ve hoş kokmak isterler. Bunun için günde sık sık kokularını tazeleme ihtiyacı duyarlar. Kadınlar alışverişe çıkarken, parti ve gece clublerine giderken ve arkadaş görüşmelerinde mutlaka en etkileyici kadın Deodorantlarından birini kullanarak varlığını belli eder.  Kadınlar kullandıkları kokular ile etrafındaki insanları kolaylıkla cezbedebilir.

  Her koku bir karakter yansıtır. Vichy Deodorant & Roll-On ayrı kategori de anılsa da, kullanım formları birbirinden farklıdır. Kadınlar erkek, erkekler kadın deodorantlarını rahatlıkla kullanabilir. Vichy Deodorant & Roll-On kadın ve erkek kokuları olarak ayrılmasında ki en büyük özelliği yoğunluklarıdır. Günümüzde Deodorant & Roll-On birçok bayan ve erkek tarafından tercih edilmektedir.

  Vichy Deodorant & Roll-On Ürünleri

  Vichy Terleme Karşıtı Deodorant, gün boyu koruyucu etkisi ile tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Özellikle hassas ciltlerinde kullanımına uygun olan Vichy Anti Transpirant aşırı terlemeyi azaltır ve kıyafetlerde iz bırakmaz. Kötü kokuların oluşumunu engelleyen özelliğe sahip Deodorant & Roll-On Ürünleri hoş bir koku ile ferahlık sağlar. Alkol içermeyen esansı sayesinde cildi yakmaz ve tahriş etmez. Yirmi dört saat boyunca etkisini gösterir. İstenmeyen kokuların meydana gelmesini önler.  Kokuların önlenmesi ile beraber düzenli kullanım ile kalıcı olarak koltuk altı kokularını gidermeye yardımcı olur. Dermatolojik testlerden geçerek onaylanmış Vichy ürünü hassas ciltler içinde uygundur. İhtiyaç duyuldukça kullanılabilir. Alkol, paraben ve etanol içermez. Kıyafetlerde ve elbiselerde beyaz ve ya sarı renkte ter izi bırakmaz. Vichy Ürünleri kullananlar tarafından en sık tercih edilen ürünlerdendir.

  Vichy Erkekler için Deodorant-Roll On, erkeklere özel hazırlanmış aşırı terleme önleyici koltuk altı koku giderici üründür. Hassas dahil tüm ciltlerin kullanımına göre tasarlanmıştır. Normal deodorantların aksine yetmiş iki saat etkili formülü sayesinde uzun süre kalıcılık sağlar. günlük iş hayatında ve stres altında yoğun etki gösteren Vichy Homme Extreme Control Anti Perspirant vücut kullanımına uygundur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.