Yandex Metrica

Vichy Termal Su

Fransa’da kurulan Vichy laboratuvarlarında üretilen termal su yaz aylarında özellikle cilt bakımına iyi gelmektedir. Doğadan gelen mineral ve vitaminlerin birleşmesi ile meydana gelen Vichy termal su cildin nem oranını düzenler. Yumuşak ve sakin bir cilde kavuşmaya yardımcı olur. Tıbbi araştırmalar ve dermatolojik araştırmalardan geçen bu ürün formülü sayesinde hücresel düzeyde ve organizma duvarlarında etkili bir şekilde fayda sağlamaktadır.

Yaz aylarında cilt savunma mekanizmasını oldukça az çalıştırır. Dış etmenler ve çevresel faktörler cilt yüzeyine etki etmesi daha kolay bir hale gelir. Doğal nemlendirici özelliği ile güneş yanıklarının oluşturduğu kuruluk ve kızarıklık hissini ortadan yok etmeye yardımcı olur. Cilt toleransını arttırıcı özelliği bulunan termal sular yüz bölgesinde serinletmeye ve ferahlatmaya yardımcı olmaktadır. Rahatlatıcı etkisi ile mükemmel bir yüz bakımı yapmaktadır. İçeriğinde doğadan gelen kaynak su ile mineraller ve vitaminlerle zenginleştirilmiş termal sular kullananlar tarafından ister nemlendirici ister makyaj sabitleyici olarak kullanıma uygundur. Her cilt tipinin güvenle kullanacağı termal sular dermatolojik testlerden başarı ile geçmiştir. Yaşlanma belirtilerinin gecikmesine nemsizlikten oluşan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cildin doğal dengesini bozmadan cilt bakımını kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Vichy Termal Su Ürünleri

Termal Su, Günlük cilt bakımında kullanılan yeraltından gelen kaynak su cilde direkt temas edilebilme özelliğine sahiptir. Hassas ciltler dâhil tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Yüz bakımında mükemmel sonuçlar çıkartmaktadır. İçeriğinde bulunan mineraller sayesinde cilde onarım yapar. Nem seviyesi düşük ve nemsiz ciltlerin rahatlamasına, oluşan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Deri üzerinde oluşan sızıntı ve yanma, batma hissiyatını ortadan kaldırır cildin nefes almasına yardım eder. Günlük kullanıma uygun olan Vichy termal su ihtiyaca göre kullanımı sıklaştırılabilmektedir. Yüzde ıslak bir görünüm bırakmaz cilt katmanlarına doğruca emilir. Yağ kanallarının temizlenmesi ile cilde dolgunluk ve parlaklık sağlar. termal su güvenlik konusunda kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Hipoalerjik özelliği ile içeriğinde herhangi bir kimyasal ve zararlı madde içermez. Paraben ve parfüm bulundurmayan kaynak suyu dermatolojik test ve araştırmalardan geçerek doğallığı kanıtlanmıştır. Vichy termal sular ürünleri kadınların ve erkeklerin kullanımına uygundur. Her yaş grubunun güvenle kullandığı Vichy termal sular kullananların büyük bir beğenisini kazanmıştır.

1 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.