sadsad x
asdasd

Vichy Slow Age - Kırışıklık ve Ton Kaybı

4 ürün

  Vichy Slow Age ürünleri Dermokozmetika’da!

  Herkes cildinin güzel ve bakımlı görünmesini ister. Bu nedenle bir çok bakım ürünü tercih edilir. Bakımın yapılması kadar hangi ürünlerle yapıldığı da son derece önem taşır. Çünkü cilt yapısına ve problemine uygun olmayan bakım ürünleri ciltte farklı problemlere de yol açabilir. Etkili bir bakım için cilt tipi iyi tanınmalı ve doğru ürünler tercih edilmelidir. Sizde cildinzide kırışıklık ve ton farkı problemi yaşıyorsanız Vichy Slow Age cilt bakım ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Cilt he gün hava kirliliğine, UV ışınlarına ve stres gibi daha birçok çevresel faktörlere maruz kalıyor. Yaşlanmanın %80’nin etki eden bu faktörler erken yaşlılık belirtilerini tetikliyor.  Vichy Slow Age serisi tüm bu yaşlılık belirtilerini gidermek, cilde daha genç ve güzel bir görünüm kazandırmka için geliştirilmiştir.

  Slow Age,  probiyotik, antioksidan ve termal su ile formüle edilmiştir. İçeriğindeki probiyotikler cildin yenilenme süresini hızlandırır, cilt bariyerini güçlendirir, yaşlılık belirtilerini gidererek yenileirn oluşmasını engeller. Sadece orta yaş grubunun değil 20’li yaşlardan itibaren herkesin kullanabileceği Slow Age serisinin faydalarına bakacak olursak;

  • Çevresel faktörlerin cilde verdiği zararı en aza indirger.
  • Yaşlılık belirtilerini giderir.
  • İnce çizgileri ve leke görünümünü azaltır.
  • Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi korur.
  • İçeriğinde bulunan termal su ile cildi nemlendirir.
  • Ciltte oluşan ton farklılıklarını eşitler.

  Vichy Slow Age Fluid SPF25

  Çevresel faktörlerin sebep olduğu yaşlılık belirtilerini gidermeye yardımcı bakım kremidir. İnce çizgi ve leke görünümünü gidermeye yardımcı olur. Cildi güneş ışınlarına karşı korur. İnce yapısı cilde kolay emilim sağlar. Normal ve karma ciltler için kullanıma uygundur.  Eğer cildiniz kuru ise Vichy Slow Age bakım kremini tercih edebilirsiniz.

  Slow Age yaşlanma karşıtı göz çevresi bakım kremi, gece bakım kremi ve daha fazla ürün seçeneğini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.