sadsad x
asdasd

Vichy Purete Thermal - Temizleme Serisi

6 ürün

  Cilt yüzeyi günün her saatinde korunmaya ihtiyaç duyar. Çevrede oluşan etkenler ve cilt katmanlarının neden olduğu sorunlardan meydan gelen hasarlar cildi yıpratır. Bu nedenle ciltte sebum fazlalığı, siyah nokta,  akne ve akne izleri ortaya çıkmaktadır. Cilt sorunlarından kurtulmak etkili ve uzun süreli bakım ister. Vichy laboratuvarlarında hazırlanmış Vichy Purete bu sorunların yok edilmesine yardımcı olmaktadır. Cilt bakımı ve temizliğinde etkili sonuçlar ortaya koyan Vichy Purete cilt onarımını mükemmel bir şekilde tamamlar. Cilde herhangi bir zarar vermeden özel formülü sayesinde memnuniyet sağlar.

  Uzun süre devam eden cilt sorunlarını gidermede yardımcı olan Vichy Purete ürünleri paraben ve zararlı madde içermeden cilt bakımını yapmaktadır. Her cilt tipine uyum sağlayan ürünler farklı alternatifler ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Temizleyici özelliği yanı sıra bakım ve onarım gücü sayesinde cilt yüzeyinde etkinliğini arttırmaktadır. Güneşin yol açtığı zararlı ultraviyole ışınları ve hava kirliliği, toz ve yemek düzensizliklerinden kaynaklanan dış etmenlerin cilde direkt temas etmesini engeller. Vichy Purete ürünleri cilde yumuşaklık ve pürüzsüz bir dokunuş sağlar. Temizlik konusunda harikalar yaratan Vichy ürünleri cilt sorunlarına neden olan faktörleri bulur ve kalıcı olarak yok edilmesini sağlar.  Vichy Purete ürünleri dermatolojik testlerden başarı ile geçerek kullanıcıların ilgisini çekmiştir. Kullanıldığı günden itibaren etkisini gösteren Vichy ürünleri cilt bakımını eksiksiz tamamlar.

  Vichy Purete Ürünleri

  Göz Makyajı Temizleyicisi,  çift etki ve su bazlı yapısı ile kullanıcılarının karşısına çıkmaktadır. Makyaj kalıntılarını mükemmel bir şekilde göz çevresinden çıkarmaya yarayan yüz temizleyicisi hassas, karma, normal ve yağlı tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Derinlemesine arındırma sağlayan Vichy yüz temizleyicisi su bazlı formül sayesinde kaş ve kirpiklere asla zarar vermez. Kullanıldıktan sonra cilt yüzeyinde yapışkan ve yağlı bir his bırakmaz. Vichy yüz temizleyicisi cilt toleransını yükseltir ve kaşıntı, kızarıklık ve tahriş gibi alerjik reaksiyonların meydana gelmesini engeller. Anti alerjik ürün aynı zamanda paraben ve parfüm içermez. Göz çevresinde sıkılık ve gözeneklerin tıkanmasını önleyemeye yardımcı olur.

  Ferahlatıcı Tonik, ciltte biriken kiri ve kalıntıları derinlemesine temizler. Vichy termal su ile cilde ferahlık sağlar. Normal ve karma ciltlerin kullanımına uygun olan Vichy tonik temizleyici cilt tonunu eşitler ve doğal görünmesine yardımcı formül mükemmel bir görünüme kavuşturur. Yatıştırıcı özelliği bulunan Vichy tonik temizleyici yeniden canlanma işlemini gerçekleştirmektedir. Ayrıca katmanların salgıladığı sebum fazlalığını giderir. Mat ve sıkı bir görünüm sağlayan Vichy tonik temizleyici hücre içi yenilemeyi de gerçekleştirir. Doğal bir parlaklık kazandırır. Herhangi bir alerjik reaksiyon göstermeden yüz bakım temizliğini kusursuzca tamamlar. Vichy termal su ile desteklenen ürünler cildi kalıcı olarak sağlığına kavuşturmaktadır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.