sadsad x
asdasd

Vichy Nemlendirici

5 ürün

  Cildinize ışıltısını geri kazandırmak ve yumuşak bir dokunuşa sahip olmak için derinlemesine nemlendirmek en önemli adımdır. Markanın nemlendirici ürünleri arasından cilt tipinize uygun seriyi seçerek besleyici bir bakım elde edebilirsiniz. Hava kirliliği, UV ışınları ve akne gibi problemler sebebiyle yağlanan, elastikiyet kaybı ve kırışıklıklar ile yaşlanma belirtileri gösteren veya yağ oranı eksikliği sebebiyle aşırı derece kuruyup gerginleşen farklı cilt tipleri için spesifik nemlendirici çözümler bulabilirsiniz. Vichy’nin gündüz ve gece bakım kremleriyle gün içerisinde doğru zamanda doğru ürünlerle cildinizi nemlendirebilirsiniz. Alerji riskini en aza indirgeyen termal su katkılı doğal içerikleriyle Vichy nemlendirici kremler, cildinizin kaybolan parlaklığını geri kazandıracak.

  Vichy Nemlendirici Ürün Serileri

  Cilt bakımında ve bu konunun içinde yer alan yüz bakımında nemlendirmenin önemi büyüktür. Cildin doğal yapısı içinde sürekli kaybettiği su ve nem ona geri verilmelidir. Vichy nemlendirici yüz bakım ürünleri bu geri vermenin en kaliteli ve güvenilir yoludur.

  Etkin bir cilt bakımı için düzenli olarak cilt bakımı yaptırmanız son derece önemlidir. Bunu evinizde, cildinize uygun ürünlerle de kolayca yapabilirsiniz. Vichy, arındırmadan peelinge, nemlendirmeden makyaj malzemesine kadar birçok farklı çeşidi ile dikkat çekmektedir.

  Özellikle kadınların ilgi gösterdiği Vichy nemlendirici ürünleriyle tüm cilt tiplerine özel bakım serileri geliştirdi. Yağlı ciltler ya da kuru ciltler için tercih edeceğiniz nemlendiricilerle her zaman doğru seçimler yaparak, cildinizin uzun süre genç kalmasını sağlayabilirsiniz.

  Vichy nemlendirici kremlerle sabah ve akşam için cilt bakımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Her yaşa özel bir Vichy ürünü bulmanız söz konusu olurken, uygun fiyatlar ve yenilikçi formüllerle anti aging ve temel bakımın yapılması mümkün olacaktır.

  Nemlendiriciler ve diğer cilt bakım ürünlerini kullanarak ihtiyacınız olan bakım rutinini ayarlayabilmek için arındırma, temizleme ve nemlendirme aşamalarından yararlanabilirsiniz. Bu rutini oluşturmak için sabah ve akşam düzenli olarak bakım uygulamanız son derece önemlidir.

  Vichy ürünlerini kullanarak cildinizin nemlenmesini ve genç görünümünün uzun süre kalması için bakımının sağlanmasını garantileyebilirsiniz. Etkin bir cilt bakımı için cilt tipinize en uygun Vichy ürününü seçerek, her yaşa özel bakım yaptırabilirsiniz.

  Yüzünüz ve Cildinizdeki Nemlilik Oranı

  Nemini kaybedip kuruyan cilt ışıltısını kaybeder ve çizgilenmeye başlar. Önce göz çevresinde başlayan bu kırışıklıklar yaşlı görünümün nedenidir. Cilde esnekliğini ve canlılığını geri kazandırmak için uygun nemlendiricilerin kullanılması şarttır. Günlük hayatın içinde suyla yıkama bunu yeteri kadar sağlamaz, cilt daha derin bir nemlendirmeye ihtiyaç duyar. Bu duruma ayrıca güneşin yıpratıcı ışınları gibi dıştan gelen etkileri de eklerseniz cilt kurumalarının neden bu kadar yaygın yaşandığını anlayabilirsiniz. Vichy gece ve gündüz bakım kremleri yoğun nemlendirici etkileriyle bu durumun önüne geçebilir. Yumuşak dokulu, yağlanma hissi yaratmayan, su bazlı Vichy nemlendirici ürünler yüz bakımının en büyük yardımcılarıdır.

  Vichy Nemlendiricileri İçinde Yer Alan Ürünler Hangileridir?

  Bu kategori içinde Vichy imzalı bütün yüz bakım ürünlerinin yer aldığını söyleyebiliriz. Yüz bakımı, vücut bakımı, saç bakımı, güneş bakımı ve hatta erkekler için üretilmiş özel kozmetik ürünlerini ayrı ayrı kategorize eden markanın yarattığı Slow Age, Purete Thermal, Aqualia Thermale, pek çok kullanıcı tarafından bilinen Normaderm, İdealia, Liftactive ve Neovodiol gibi ürün serileri de vardır. Hepsinin ortak özelliği nemlendirici özellikler taşımasıdır. Çok daha dikkat çeken ikinci ortak özellik ise ürünlerin hepsinde ünlü Vichy termal suyu kullanımıdır. Peeling maskeleri bile bu su ile zenginleştirilmiştir. Cildin genç kalması % 80 kendi elinizdedir sloganı altında beğenilerinize sunulan Vichy nemlendirici ürünler gece ve gündüz bakımı olarak kendi içlerinde gruplanabilir.

  Vichy Aqualia Thermal

  Örneğin ürün gamı içinde yer alan ve günümüzde artık herkesin kabul ettiği kozmetik ürünlerinde doğallığa dönüş trendine uygun olarak hazırlanan light nemlendirici krem dikkat çekmektedir. Vichy Aqualia Thermal serisinde görülen, dünyada en yaygın olan normal ve karma cilt tipi için hazırlanan bu krem 48 saatlik bir nemlendirme etkisi yaratıyor. 50 miligramlık tüp formunda piyasaya verilen kremin ana maddesini aslında ünlü Vichy termal su oluşturuyor. İçinde 15 çeşit minerali doğal olarak barındıran bu kaynak suyu cildin beslenmesine de katkı sağlıyor. Kendiliğinden hafif olan dokusunu hemen fark edeceksiniz.

  Vichy İdelia Ps

  Bir diğer nemlendirici Vichy İdelia Ps ışıltı veren kuru cilt bakım kremi ismiyle aranabilir. Kuru ciltlerin en büyük sorunlarından biri olan ciltteki pullanma bu krem ile önlenmektedir. Kremin tanıtıcı alt başlığında zaten pürüzsüzleştirici özelliği öne çıkmaktadır. Nemlendirme konusu bütün yüz bakımın temeli olduğu için aynı ürünü anti aging (yaşlanma karşıtı) ürünler içinde de görebilirsiniz. Güneş koruması da kremin içinde vardır. 50 miligramlık yuvarlak şişe ambalajlarında kullanıma sunulan ürün eczanelerde bulunabilir. Kozmetik ürünlerin eczanelerde satılması markaya duyulan güveni de çoğaltmaktadır. Zaten kozmetik ürün seçiminde asla merdiven altı denilen taklit ürünleri tercih etmeyiniz. Nemlendirici kremler dünyada çok yaygın olarak kullanıldığı için taklitleri de çoktur. Fakat bu ürünlerin kullanımı sonunda genellikle görülen alerji problemleridir.

  Vichy Nemlendirici Kremler Nasıl Kullanılır?

  Nemlendirici kremlerin kullanımı konusunda dikkat çekilen hususlardan birisi de temizlenmiş yüzlerde çok daha iyi sonuç verdiğidir. Yüz temizliği yapılmış cilde küçük miktarlarda sürülen nemlendirici kremler bir çeşit masaj etkisi de yaratmaktadırlar. Gece ve gündüz kullanılan bu kremleri yüzün ortasından dış kısımlara doğru sürmek tavsiye edilmektedir. Yağsız ve yapışmayan bir dokuya sahip olan Vichy nemlendirici kremler giysilerde de iz bırakmaz. İçlerinde paraben gibi katkı maddeleri yoktur, pek çoğu da parfümsüzdür. Düzenli kullanım sonucu cilt parlak bir görünüme kavuşacaktır.

  Yüzün T bölgesi denilen ve alından başlayarak burun çevresinden aşağıya inerek çenede biten kısmı yağlanmanın en fazla görüldüğü kısımdır. Sebum olarak bilinen doğal cilt yağı (bir çeşit enzimdir) en fazla burada dışarı çıkar, elinizi sürdüğünüz zaman, eğer cildiniz yağlıysa hemen hissedebilirsiniz. Yağlı ciltlere uygun Vichy ürünleriyle temizlenmiş ve sonra gene aynı markanın kaliteli ürünleriyle nemlendirilmesi yapılmış bir ciltte T bölgesi yağlanması da giderek azalacaktır.

  Vichy imzalı nemlendirici ürünler içinde renkli nemlendiriciler olarak bilinen BB çeşitleri de (beauty balm) bulabilirsiniz. Cildinizin sorunsuz bir biçimde rengini eşitleyecek olan kremleri kullanarak makyaj bazı oluşturabilirsiniz. Doğru bir makyaj bazı için Vichy kalitesine güveneceğiniz ürünler tercih edebilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.