x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Güneşin ultraviyole A ve ultraviyole B ışınlarına maruz kaldığımız zamanlarda cilt yüzeyinde oluşan etkiler cilt bakımı için iyi sonuçlar elde etmemize engel olmaktadır. Cildin kurumasına ve nemsiz kalmasına neden bu etkenler olumsuz sonuçlar meydana getirmektedir. Soğuk havalarda sıklıkla rastlanan kuruluk şikâyeti hem kadınlar hem de erkeklerin ortak dertleri arasında yer almaktadır. Kuru soğukla iç içe vakit geçiren bireyler bu sorunlar ile başa çıkmaya çalışmaktadır. Yüz bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkaran Vichy markası bu tip sıkıntılar için nemlendirici ürünleri ile insanlığın hizmetine sunulmaktadır.

Vichy Nemlendirici Etkileri

Cilt yüzeyinde soğuk,  sıcak havalar ve çevresel etkenlerden dolayı hasarlar oluşmaktadır. Bu hasarların giderilmesi oldukça zordur. Deri üzerinde yanma, batma ve sızıntı gibi sıkıntılar yaşatan kuru ciltler için düzenli cilt bakımı yapmak şarttır. Kurumuş cilt hem kötü bir görünüm hem de büyük bir acı vermektedir. Cilt kuruluğuna neden olan etkenlerden başlıca gelen güneş ışınlarıdır. Güneş ışınları cilde temas etmesi ile cilt dengesi bozularak kuruma gerçekleşir. Bu nedenle doğru markaların uygun ürünlerini tercih etmek gerekmektedir. Aksi halde alerjik reaksiyonlar oluşması halinde daha büyük cilt sorunlarının meydana gelmesi kaçınılmaz olur. Bunun yanı sıra günlük kullanılan kozmetik ürünlerinin de kullanımı cildi kurutmayı sağlamaktadır. Bu tip durumlardan kurtulmak veya rahatlamak için Vichy Nemlendirici ürünlerinden kullanılmaktadır. Vichy Nemlendirici ürünleri kimyasal herhangi bir içerik taşımamaktadır. Kaybedilen nemin geri kazanılmasına yardımcı olur. Uzmanlar tarafından önerilen Vichy Nemlendirici kremler kullananların sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır.

Vichy Nemlendirici Ürünleri

Vichy Kuru Ciltler için Nemlendirici, yoğun besleyici krem çok kuru ciltlerin kullanımına uygundur. Soğuk kış aylarında meydana gelen kuruluk dış etmenlerden etkilenerek sıklıkla karşımıza çıkar. Nem seviyesi soğuk havalarda daha hızlı bir şekilde düşer. Cilt katmanlarında biriken suyun tükenmesi bu tip sıkıntılara yol açar. Düzenli bakım ile nem seviyesi yükseltilerek yüzeyde meydana gelebilecek sıkıntıları Vichy Nutrilogie ile giderilmesini sağlamaktadır. Cildi yatıştırır ve uzun süreli bir rahatlık sağlar. İçeriğinde bulunan etkin maddeler sayesinde yağ dengesi zarar görmez. Formülünde yer alan lipit eksikliğini giderici Sphingo-lipid sayesinde, kıs sürede etkinliğini yitiren lipit üretme mekanizmasının daha sağlıklı iş görmesine yardımcı olur. Aynı zamanda su kaybını önler. Vichy Nemlendirici ürünleri ile beraber kullanımı esnasında cilt anında yatışır, kuru ve gergin his kaybolmaya başlar. Kaybedilen nemin yeniden kazanılmasıyla yirmi dört saat rahatlık ve yumuşak bir dokunuş hissi kazandırır. Yirmi sekiz günlük düzenli kullanımda normal görünümünü geri kavuşur.

Vichy Nemlendirici Krem, nemini kaybetmiş hassas ciltlerin kullanımına uygundur. Güçlendirici ve yatıştırıcı etkisi ile kırk sekiz saat etkin koruma sağlar. Yüz bakımında kullanıma uygundur. İçeriğinde zenginleştirilmiş on beş adet mineral bulunmaktadır. Cildi yumuşatır ve ipeksi bir dokunuş sağlar. Hassas, norma ve karma ciltlerinde kullanabileceği uygunluğu taşımaktadır.

Vichy Nemlendirici

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.