sadsad x
asdasd

Vichy Liftactiv - Anti Age Bakım Serisi

13 ürün

  Vichy Liftactiv, kırışıklık ve sarkmalara karşı bakım sağlayan bir Vichy serisidir. Ciltte yaşlanma belirtileri, sıkılık kaybı, soluk cilt tonu ve kırışıklıklara savaşan Liftactiv ürünleri arasında yüz serumu, göz çevresi kremi, gece ve gündüz bakım kremleri bulunmaktadır. Formüllerinde bulunan doğal adenozin ve bitkisel bir şeker olan ramnoz sayesinde kırışıklıklar ile savaşır ve yaşlanmaya karşı cildi güçlendirir. Klinik testlerden geçen ve uzmanlar tarafından tavsiye edile Vichy Liftactiv serisi ile düzenli bir bakım sonucunda cildinizde genç, pürüzsüz ve sıkılaşmış bir görünüme kavuşabilirsiniz.

  Vichy Liftactiv

  Kozmetik dünyasının ünlü ismi Vichy, tüketicilerine sunduğu özel seriler ile tüm ürün kataloglarında baş sıralarda yer alıyor. Onarıcı bakım ürünleri üzerine kurulmuş olan Vichy Liftactiv serisi ise sizi genç ve pürüzsüz bir cilde kavuşturmak için üretildi.

  Onarıcı bakım, birçok cilt sorunun çözülmesi için ihtiyaç duyulan özelliklerdeki kremlerle yapılıyor. Cildin bereleri, hasarları ve sivilce sonrası bakımının yapılması için onarılması gerektiğinde Liftactiv serisi ürünleri tercih edilebilir.

  Adenozin içeren bir bileşenle yaratılan Liftactiv serisi, ciltteki kırışıkların azalması ve hücrelerin sıkılaşması için aktif bileşenlerle oluşturulmuştur. Termal suyla desteklenen onarım süreci, cildin eksiksiz biçimde bakımını yapar ve genç görünümün uzun süre korunmasını kolaylaştırır.

  Bu yüzden sağlıklı bir cilde sahip olmak isteyenler, Liftactiv serisi ürünlerle hasar gören ve yıpranan cildin korunmasını sağlar. Vichy kalitesinin tercih edileceği rutin cilt bakımında birçok farklı ürünü bir arada bulabilirsiniz.

  Arındırma, nemlendirme, temizleme ve peeling etkili ürünlerle, yüz, göz çevresi ve vücut bakımının tamamlanması mümkün olabilir. Cilt bakımı ve diğer detaylar söz konusu olduğunda dermatologların en çok tercih ettiği markalardan biri olan Vichy kalitesine güvenebilirsiniz.

  Onarıcı Cilt Bakımı Nasıl Yapılır ve Ne Anlama Gelir?

  Vücut bakımı, cilt bakımı, yüz bakımı, göz çevresi bakımı olarak gittikçe spesifik hale gelen kişisel bakım ürünlerinin temel fonksiyonu aslında cildi nemlendirmektir. Yeteri kadar nem alan cilt esneklik kazanır, parıldamaya başlar. Susuz toprakların suyu bulması gibi, cilt de ihtiyaç duyduğu neme kavuştuğu zaman canlanır, kendini toplar. Aynı zamanda besleme faktörünü de içinde barındıran nemlendirici bir krem onarıcı cilt bakımı görevini tam anlamıyla yerine getiriyor demektir. Vichy Liftactiv serisi içinde yer alan ürünlerin tamamı görevlerini hakkıyla yapıyor.

  Liftactiv Serisinin İçerikleri

  Seri içinde yer alan ürünlerin içeriklerinde bulunan doğal adenozin ve bitkisel bir şeker olarak tanımlanan ramnoz sayesinde ciltte görülen kırışıklıklar azalır, hücrelerde sıkılaşma yaşanır ve cilt yaşlanmaya karşı direnç kazanır. (Günlük koruma kompleksi olarak bilinen day proof özellikler muhteviyatın bir başka özelliğidir.) Vichy termal su ise bir tamamlayıcı olarak bütün Vichy ürünlerinde yer aldığı gibi Liftactiv serisi içinde de kullanılmıştır.

  Vichy Liftactiv Supreme Cream

  Örneğin serinin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan Vichy Liftactiv Supreme Cream normal ve karma cilt tipleri için üretilmiştir ve onarıcı bakımın bütün gücüne sahiptir. Kırışıklık giderici ve sıkılaştırıcı krem alt başlığı ile tanıtılan ürün yuvarlak ambalajlarda, 50 miligramlık kutularda kullanıma sunulmuştur.

  Vichy Liftactiv Spreme Cream Kuru Cilt Kremi

  Kullananlar tarafından onarıcı cilt bakımı konusunda sürekli tavsiye edilen diğer bir krem ise üst paragrafta bahsedilen ürünün kuru ciltler için üretilen türevidir. Vichy Liftactiv Spreme Cream Kuru Cilt Kremi olarak kataloglarda yer alan ürün hem erkeklerin hem kadınların tercih edebileceği bir kuru cilt kremi olarak kırışıklarla savaşır, gözenekleri sıkılaştırır ve cildin nefes almasını sağlar. Her iki kremi de gündüz ve gece bakımlarında kullanabilirsiniz. Önceden temizlenmiş ciltlere parmak uçlarıyla ve yavaş hareketlerle sürülmesi nasıl kullanılması gerektiği konusunda yeterli yanıttır.

  Her iki onarıcı kremin en büyük özelliklerinden birisi de yüzde ve göz çevresinde kalıntı bırakmaması, kolayca emilmesi ve hücre içi yenilenmesine bir şekilde katılmasıdır.

  Vichy Laftactiv Serum 10

  Besleyici özellikler onarıcı seri içinde yer alan Vichy Laftactiv Serum 10 – göz ve kirpik serumu muhteviyatında daha yoğundur. Göz ve kirpik bakımı, sıkılaşmış ve aydınlanmış göz çevresi, daha genç görünüm, doğal yollardan uzamış ve yoğunlaşmış kirpikler serumun ürün detayları içinde anlatılmaktadır.

  Serumun aynı zamanda anti-aging (yaşlanma karşıtı) ürünler kategorisinde yer alması da normaldir. Çünkü bu serumu kullandıkça göz çevreniz canlılığını ve taze görünümünü yeniden kazanacak. Kırışıklıklar yok oldukça, kirpikleriniz dökülmesini durdurup hacim kazandıkça farkı göreceksiniz. Bu sonuçların insan psikolojisi üzerinde yarattığı keyif ise bambaşkadır. Genç görünmeyi kim istemez ki?

  Kirpik güçlendirici serum paraben içermez ve anti alerjiktir, gözlerimizin doğal koruyucusu olan kirpiklerin doğal yollardan uzamasını sağlar. Sadece yüz ve göz çevresi için değil, yüzümüzün çerçeveleri olan kaş ve kirpiklerimiz için de gereken bakımın yapılmasını sağlayan Vichy ürünleriyle, güzelliğinizi zamana karşı dondurmak mümkün olacak.

  Yaşlanma Karşıtı Onarıcı Bakıma Erken Başlayın

  Yapılandırıcı ve onarıcı cilt ürünleri arasında geçen özel bakım ürünlerini kullanmaya başlamanın zamanı aynaya baktığınızda göz çevresinde kazayağı denilen ince kırışıklıkları ilk gördüğünüz günler değildir. 25 yaşından sonra cilt zaten yeterli olmayan kendini yenileme özelliğini iyice kaybeder. Bu yaşlardan başlayarak cilde su ve nem takviyesi yapmaya başlamanız ilerdeki yıllarınız için çok iyi bir gençlik (ve de estetik) yatırımı olacaktır. Cildin yaşlanma karşıtı bakımına gençliğinizde başlayın. Bu tıpkı menopoz döneminin başlamasına daha uzun yılları olan genç kadınların tedbir amaçlı günde bir bardak süt içmesine benzer. Menopoz döneminde içilen sütler ya da alınan kalsiyumlu besinler otuz yaşında alınan kalsiyum temelli besinler kadar vücuda fayda sağlamazlar. Aynı şekilde yüz çizgilerinin önlenmesi için de çizgilerin görülmesi beklenmemelidir. Kırışıklıklar başlamadan önce alınacak en iyi önlem cümlesiyle yorum yapan kullanıcı durumun özetini yapmıştır.

  Hediyeli Liftactiv Ürünler

  Vichy alışverişleri içinde Liftactiv serisinin bakım ürünlerini bakım festivali adıyla hediyeli kofre paket olarak da seçebilirsiniz. Kofre paketler kozmetik alışverişinin daha hesaplı olmasını isteyen tüketiciler tarafından sık sık tercih edilir.

  Web sitemizden birçok farklı ürün çeşidini satın alabilir, uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla ürünleri temin edebilirsiniz. Cazip kampanyalar ve yeni ürünlerle tercih edeceğiniz Vichy Liftactiv ürünlerini, güvenle kullanabilir, uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.